Call of Duty 4: Modern Warfare - Xbox360 version

fly

کاربر سایت
Jun 30, 2007
214
نام
کوروش
یکی از بهترین بازیهای fps هست.نور پردازی و محیط گرافیکی واقعا عالی کار شده.:eek:حالا کسی هست بدونه این بازی چه قدر فروش کرده؟در ضمن این بازی رو با فیلم اشتباهی نگیرید;):eek:

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
بالاخره بعد از 2 روز بازی کردن بازی تموم شد .. ولی دوستان ی سوال اون مرد کچلرو من ی بار کشتم چرا پس دوباره زنده شد !؟؟!قسمت آخر بازی هم دوباره اونو کشتم ولی این سری دیگه جدی جدی مرد :p:cheesygri

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
بالاخره بعد از 2 روز بازی کردن بازی تموم شد .. ولی دوستان ی سوال اون مرد کچلرو من ی بار کشتم چرا پس دوباره زنده شد !؟؟!قسمت آخر بازی هم دوباره اونو کشتم ولی این سری دیگه جدی جدی مرد

قانون شماره 35) استفاده از تگ مخفی کردن متن (Spoiler) برای بیان موضوعاتی که منجر به آشکار شدن قسمت یا قسمت ‌هایی از بازی مانند داستان بازی شود (حتی در حد به کار بردن نام یک شخصیت!) اجباری بوده و تمامی کاربران موظف به رعایت این قانون می باشند، در غیر این صورت در صورتی که کاربر جدید باشد به وی تذکر داده می شود و در صورت تکرار با وی برخورد خواهد شد.

User Decalist has been banned until 11-13-2007 08:00 PM

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
بالاخره بعد از 2 روز بازی کردن بازی تموم شد .. ولی دوستان ی سوال اون مرد کچلرو من ی بار کشتم چرا پس دوباره زنده شد !؟؟!قسمت آخر بازی هم دوباره اونو کشتم ولی این سری دیگه جدی جدی مرد :p:cheesygri

در مرحله اكراين كه 15 سال قبل از اين حودث اتفاق مي افته هدف ما ترور زاخائف بود كه توي اون مرحله بايد با يك اسناپير اين كارو انجام بديم بعضي ها شايد فكر كنن كه توي اون مرحله زاخائف رو كشتن ولي اشتباه مي كنن گلوله وقتي به زاخائف اصابت مي كنه فقط دست چپ زاخائف رو قطع مي كنه ولي اون زنده مي مونه و وقتي توي مرحله پاياني روي پل مي ياد سراغتون اگه نگاه كنيد دست چپش رو از دست داده كه اين اتفاق در مرحله اكراين رخ داده .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین
دیروز بازی رو روی 360 بازی کردم تو یه کلام فوق العادست اینگار داری فیلم بازی میکنی:love: حیف همه cod ها رو ملت خریدن به من نرسید:biggrin1:

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
فکر میکنم یه 10000 باری راجع به عملیات ترور زاخائف توضیح داده شده بابا ایول به این IQ:eek:
آره بابا ...
تو اون عكسي هم كه نشون ميده كدوم يك از دست اندر كاران مردن ... زاخائف دست چپ نداره
وااااااااااااااااي ... مرحله ي Stealth اش عجب مرحله اي يه ... كفم بريد با اين سناريو :love::love:
... داستان بازي خيلي خفنه ... من آخراشم ... قلبم تو دهنمه :p
يه اتفاق تاريخي در اين چند مدت بازي ( در عمرم :cheesygri ) :
امروز بازي رو از دم اولين مرحله ي آذر بايجان كه فلاني ميميره ( به گفته ي سامان عزيز :blushing: ) تا آخر اونجايي كه يارو خود كشي مي كنه رو بدون مردن رو درجه ي هاردن رفتم :love: ... اينقدر حال كردم ... آخرشم يه سگه مفتي مفتي كشت منو :laughing:
اين اچيومنت Survive a dog attach رو چجوري بايد گرفت ؟

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
اين اچيومنت Survive a dog attach رو چجوري بايد گرفت ؟
بايد يه بار از زير دسته اين سگه در بری

اقا من استباه کردم فکر کردم وترن درجه دوّميست :blushing:

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
بايد يه بار از زير دسته اين سگه در بری

اقا من استباه کردم فکر کردم وترن درجه دوّميست :blushing:
كدوم سگه :laughing::laughing: ... من 100 بار از زيره دست 100 سگ در رفتم ... منظورش همينه كه با چاقو بزني به شكمش ؟ (وقتي افتاده روت) ... يا از دور بكشيش ؟
--------------------
بازي تموم شد ولي مثل هميشه COD با يك سري ابهامات به پايان رسيد ...
يكي اين سوالات رو جواب بده :
cpt.Price‌بالاخره مرد يا نه ؟ Gaz چي شد ؟‌ تو دموي آخر بازي نبود !!
بعضي از مرحله هاش رو وترن اصلا سخت نيست ...
مثلا Game Over ... راهشش اينه كه 3 تاشون رو با كلت هد شات كني ... و 1-2 بار هم بميري :laughing:
يا مثلا Sins of father ... با 2-3 بار مردن ... تمومه ...
--------------------
مرحله ي VIP خدا بود ...
مخصوصا آخرش كه ديگه واقعا يك صحنه ي سينمايي هستش :love::love:
اگه رو وترن بريم اچيومنت ميده ؟

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
كدوم سگه :laughing::laughing: ... من 100 بار از زيره دست 100 سگ در رفتم ... منظورش همينه كه با چاقو بزني به شكمش ؟ (وقتي افتاده روت) ... يا از دور بكشيش ؟
اره بايد وقتی پريده روت قبل از اينکه گلوت رو بگيره بکشيش
اره کپيتان پرايس مرد گز هم مرد

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi

وقتی که سگ افتاد روی شما و خواست بکشت باید گردن سگ رو بشکنی . این کار با زدن کلید RS امکان پذیر هست .

-------------------

مرحله ي VIP خدا بود ...
مخصوصا آخرش كه ديگه واقعا يك صحنه ي سينمايي هستش :love::love:
اگه رو وترن بريم اچيومنت ميده ؟

اره . بهت 20 تا گیم اسکور میده . البته یه مقدار سخت گرفتنش :biggrin1: .

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
يكم مشكله
اي بابا شما ديگه چرا ؟؟؟
3 بار مردم و 5-6 دفعه هم گروگان رو اشتباهي كشتم ... بعدشم مثل هلو اچيومنت باز شد :p
------------------
من سگ كشي راه انداختم ولي اچيومنت نمي ده :mad:
------------------
يكم راجع به آنلاين بگيد ... ميشه با Dial-Up بازي كرد ؟ موداش چطوره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر