Call of Duty 4: Modern Warfare - Xbox360 version

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
من بازی رو يه روزه تموم کردم رو وترن
ديگه خالي نبند هوشنگ جون :eek:
مگر اينكه از 10 صبح نشسته باشي تا 10 شب :eek::eek:
اصلا از ايستگاه تلويزيون به بعد رو ورترن هر مرحله 30-40 دقيقه طول مي كشه (آدم مي ميره):eek:
خدايي اگه رفتي كه : ايول :love:
جمله ي اول رو به دل نگير:blushing::love:

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
من بازی رو دوشنبه از وست گرفتم تا شب رسيدم اخرش سب پشدم تمومش کردم

بهم درجه سختی اوّليرو پيشنهاد داد ولی من دوّمی رو برداشتم

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
ولی حالا خودمونیم بازی یکم خر تو خر .. ی بار توی کشتی هستی ی دفه میری توی بیابون بعدش سر از جنگل در میاری بعد میری توی....:cheesygri

دوستان ی سوال : بازیش چند مرحله داره .. الان من اونجایی هستم که هلکوپتر رمون رو میزنن و همه میمیرن فقط من میمونم .. بعدش صفحه کامل سفید میشه بعد سر از جنگل در میارم .. (من تا الان چقدر از بازی رو رفتم ؟ چقدر دیگه تا آخر بازی مونده؟)

ولی دوستان قبول کنید اگر بازیش از این زیاد تر میشد . بازی دیگه لذتی نداشت و تکراری میشد.. حتما اونا ی چیزی رو میدونستم که مراحله بازی رو این مقدار گزاشتن..و بیشترش نکردن
علت اینکه بازی کم هست اینه که این سری جنگهای مدرن هست واین جنگها زیاد طول نمیکشه
(جنگ عراق را به یاد بیاوریدامریکا 19 روزه اونجا جنگ را تموم کرد)

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
من بازی رو دوشنبه از وست گرفتم تا شب رسيدم اخرش سب پشدم تمومش کردم

بهم درجه سختی اوّليرو پيشنهاد داد ولی من دوّمی رو برداشتم
آخه اولش گفتي رو وترن ... من كف كردم :laughing:
خدايي من از ايستگاه تلويزيون به بعد ديگه نتونستم رو وترن برم ... گذاشتم رو هاردن :blushing:
الانم تو آلمان هم ... بعد از انفجار اتمي ... چقدر مونده ؟

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
تو جنگل ميرين ال اسد رو ميگيرين بعد کپيتان پرايس ميره تو عالم قديم

دوتا Mission با کپيتان پرايس تو قديم داری بعد از اون ميری پسر زاکاييو رو ميگيری که خودشو ميکشه بعد از 2 تا Mission ديگه بازی تمومه;)

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
البته اینی که میخوام بنویسم آف تاپیکه ولی خوب نشد که ننوسم
اول اینکه میگن قانون گذاشتن که دیگه داستان بازی رو کسی تعریف نکنه :)

دوم با این وضعیت بازی کردن من واقعا حتی اگر اتاری هم زیر دست گیمر باشه حتما یه چیزیش میشه
چه برسه به این کنسول که نزده داره میرقصه

سومی هم که البته به من ربطی نداره فقط محض سواله ولی واقعا حال میده آدم بشینه یه کله 5-6 ساعت
یه بازی رو تموم کنه ؟ از نظر من وقتی به اون زودی تموم میشه نتنها حال نمیده از دماغ ادمم در میاد

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
سه تا فکر کنم .

من الان مرحله ی 5 هستم
36.gif

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
هیچ مرحله ای مثل فلش بک که با کاپیتان پرایس با استتار و اسنایپر برای ترور یارو میرفتین حال نداد :love:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
من رو veteran مرحله 5 هستم خيلي بازي جالبيه اگه كنكور نداشتم ميشستم 3سوته تمومش مي كردم :love:
شما ها به کجا ها میگین مرحله ؟ :D

من الان یه جا هستم که 1:40 فرصت دارم که یه کاری بکنم :D ( فکر کنم بمب رو باید خنثی کنم ) .

سوال :

اونجا مرحله ی چنده ؟

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
عالی****عالی****عالی****عالی****ع الی****

هیچ مرحله ای مثل فلش بک که با کاپیتان پرایس با استتار و اسنایپر برای ترور یارو میرفتین حال نداد :love:

واقعا اصلا این مرحله اوج شاهکار یک بازی هست اوج صنعت بازی به خدا من تو عمرم به این حد حال نکرده بودم به خصوص قسمتی که باید استتار کنی و تانک ها از بالا سرمون رد بشن اصلا حیجان یعنی این من بین کل این سری ها شماره 2 و 4 را انتخاب میکنم راستی ما خواستیم یک نفر داستان را کامل بگه کسایی که میگن توی یک روز روی سخترین رفتیم شما فقط میکشید میرید جلو یا میفهمینم قضیه چی هست خوب بگید چی شده راستی اسپویلر یادتون نره

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
اما ما هم بازي رو به پايان برديم مرحله آخرش خيلي جالب بود و با يه صحنه سينمايي بايد زاخائف رو بكشي حالا هم شروع كردم روي درجه دشوار بازي رو بازي كنم تا اون مرحله مخفي رو هم ببينم . تنها سوالي كه براي من پيش اومده اينه كه ما اين مرتيكه رو (زاخائف) توي مرحله اكراين با اسنايپ مخشو ريختيم كف زمين نمي دونم چطوريه دوباره تو مرحله آخر زنده شده . دو حالت بيشتر نداره :
1. سركاريم
2. همزادش بوده ! .

به دليل فاش نشدن داستان و رعايت قوانين مخفي است . ;)

از بس پست قبلي رو جواب نداديد آخر خودم كشف كردم كه چرا دوبار ما زاخائف رو مي كشيم . در مرحله اكراين كه 15 سال قبل از اين حودث اتفاق مي افته هدف ما ترور زاخائف بود كه توي اون مرحله بايد با يك اسناپير اين كارو انجام بديم بعضي ها شايد فكر كنن كه توي اون مرحله زاخائف رو كشتن ولي اشتباه مي كنن گلوله وقتي به زاخائف اصابت مي كنه فقط دست چپ زاخائف رو قطع مي كنه ولي اون زنده مي مونه و وقتي توي مرحله پاياني روي پل مي ياد سراغتون اگه نگاه كنيد دست چپش رو از دست داده كه اين اتفاق در مرحله اكراين رخ داده . ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر