Call of Duty 4: Modern Warfare - Xbox360 version

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
اینجا که کاری نداره

جایی رو که مشخص کرده بطرفش برو و هرچی آدم دیدی بکش
کار خاصی باید انجام ندی این قسمت به حرفه ات بستگی داره ;)
دقیقا من هم همین کار رو میکنم ولی وقتم تموم میشه و تا به اونجا برسم وقتم تموم میشه در ضمن من
اصلا حرفه ای نیستم 4-5 ماه بیشتر نیست 360گرفتم

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
بالاخره مرحله Venglue (اگه درست نوشته باشم) رو که اشکان جان گفته بود رو بازی کردم خیلی قشنگ بود اما حیف کوتاه ، راستی جریانش چی بود؟ گروگان گیری بود؟ چه ربطی به جنگ داشت؟

آخرش خیلی حساسه باید گروگان گیر رو بزنی باید مواظب باشی تیر به خلبان نخوره خیلی ردیفه

با سلام
اسم دقیق اون Epilogue هست. البته این مرحله یک جور رقابت بر سر اینه که شما چقدر حرفه ای هستی. اگر این مرحله را روی Veteran تموم کنی یک Achievement هم باز می شه. از تمام دوستانی که این بازی را روی Veteran تمام کردن می خوام که برن و این مرحله را امتحان کنند. البته در این درجه زمان فقط 1 دقیقه است.
ببینیم چند نفر از سایت ما می تونن این کار را بکنن...

با تشکر

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
:confused:سلام
من توی مرحله اذربایجان هستم اون 3تانک رو زدم الان 4دقیقه وقت میده که سوار هلیکوپتر بشم و 10 ساپورت
هوایی هم داده اما اینها مثل مور وملخ میان تا له بکنم اینارو وقتم تموم میشه اقایون اگه کسی ردکرده کمک
کنید لطفا
اين قسمت رو بايد با سرعت عمل رد كني وگرنه هرچه قدر واستي كه مثلا بكشمشون تموم ميشن اصلا اينطوري نيست شما بايد با پشتيباني هوايي كه داري سريع جلوتو پاكسازي كني و هي سريع بري اون قسمتهايي كه پاكسازي كردي همين طوري ميري جلو تا به هلي كوپتر مي رسي وگرنه هيچ روش خاصي نداره . ;)

اما ما هم بازي رو به پايان برديم مرحله آخرش خيلي جالب بود و با يه صحنه سينمايي بايد زاخائف رو بكشي حالا هم شروع كردم روي درجه دشوار بازي رو بازي كنم تا اون مرحله مخفي رو هم ببينم . تنها سوالي كه براي من پيش اومده اينه كه ما اين مرتيكه رو (زاخائف) توي مرحله اكراين با اسنايپ مخشو ريختيم كف زمين نمي دونم چطوريه دوباره تو مرحله آخر زنده شده . دو حالت بيشتر نداره :
1. سركاريم
2. همزادش بوده ! .

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
كمك!
مشكلات:
-الان در اول مرحله Shock And Awe روي درجه Veteran گير كردم.
به محض اينكه شروع ميكنم به شليك به سمت دشمن و اولين هوازن رو ميزنم ميميرم!
اصلا نمي فهمم از كجا دارن من رو ميزنم. كمك كنيد.
- من مطئمن ام كه 4 نفر پشت سر هم رو Head Shot كردم و 3 نفر رو پشت سر هم با چاقو كشتم اما اچيومنتش رو نميده!كمك

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,084
كمك!
مشكلات:
-الان در اول مرحله Shock And Awe روي درجه Veteran گير كردم.
به محض اينكه شروع ميكنم به شليك به سمت دشمن و اولين هوازن رو ميزنم ميميرم!
اصلا نمي فهمم از كجا دارن من رو ميزنم. كمك كنيد.
- من مطئمن ام كه 4 نفر پشت سر هم رو Head Shot كردم و 3 نفر رو پشت سر هم با چاقو كشتم اما اچيومنتش رو نميده!كمك

درود
برای من ازاد کرد بدون اینکه بدونم برای بدست اوردن اون اچیومنت باید چی کار بکنم :biggrin1:. میده 100% امکان نداره :confused:

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام آقا بازی را منم گرفتم و واقعا عالی هست فقط یک چیز داستان چی هست عربا کومونیست شدن عربا جنگ جهانی دارن میکنن !!!؟؟؟من نفهمیدم اگر میشه بگید راستی مرحله ای که سوار اون هواپیما بمب افکن هستیم واقعا فاز داد و در کل بعد از مدتی بازی اومد که دلم میخواد تموم نشه عین فارنهایت (:اما مهمترین نکته!!!! این نکته مخصوص کسانی هست که دم از انرزی هسته هلو میزنن باید به خدمتشون عرض کنم که اگر توجه کرده باشید تمام مراحل بازی همشون از دم در مرز های ایران هست نه اینکه توی ایران بلکه نزدیک ترین بخش ها به مرز ایران هست پس خدا خدا کنید که منظورش این نبوده باشه که callofduty5با نام End of terorist In IRanباشه که کار هممون تمومه چون عین همین را سرمون میارن حتی بدترش تا حق مسلممون فقط زنده موندن باشه

آخرین ویرایش:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام آقا بازی را منم گرفتم و واقعا عالی هست فقط یک چیز داستان چی هست عربا کومونیست شدن عربا جنگ جهانی دارن میکنن من نفهمیدم اگر میشه بگید راستی مرحله ای که سوار اون هواپیما بمب افکن هستیم واقعا فاز داد و در کل بعد از مدتی بازی اومد که دلم میخواد تموم نشه عین فارنهایت اما مهمترین نکته این نکته مخصوص کسانی هست که دم از انرزی هسته هلو میزنن باید به خدمتشون عرض کنم که اگر توجه کرده باشید تمام مراحل بازی همشون از دم در مرز های اران هست نکه توی ایران نزدیک ترین بخش ها به مرز ایران هست پس خدا خدا کنید که منظورش این نبوده باشه که callofduty5با نام End of terorist In IRanباشه که کار هممون تمومه چون عین همین را سرمون میارن حتی بدترش تا حق مسلممون فقط زنده موندن باشه
کیه که بفهمه پدر خوانده یه سری که خودشون رو زدن به بی خیالی یه سری هم زیرپرچم حق مسلم
ما است سینه میزنن نصف بیشترشون هم اصلا نمیدونن این هسته هلو به چه دردی میخوره:eek:
هر وقت از بالا اسکن میکنه نقشه رو تنم میلرزه واحساس بدی پیدا میکنم چون این گربه زیبای من اون وسط
هست و........................................................

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
با سلام
اسم دقیق اون Epilogue هست. البته این مرحله یک جور رقابت بر سر اینه که شما چقدر حرفه ای هستی. اگر این مرحله را روی Veteran تموم کنی یک Achievement هم باز می شه. از تمام دوستانی که این بازی را روی Veteran تمام کردن می خوام که برن و این مرحله را امتحان کنند. البته در این درجه زمان فقط 1 دقیقه است.
ببینیم چند نفر از سایت ما می تونن این کار را بکنن...

با تشکر

خوب من رو درجه Veteran تموم کردم دیگه

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
علی جان اون مرحله Epilogue رو منظورمه. شما اون رو درجه Veteran تموم کردی؟ چند ثانیه مونده بود که به گروگانه رسیدی؟

کل بازی + اون مرحله رو ی Veteran تموم کردم

یه بار روی Veteran یه بار هم روی دومین درجه که الان یادم نیست چیه اسمش

جایی ثبت میکنه تا من عکس بگیرم تا اینجا بذارم مطمئن بشید؟

Amir360

کاربر سایت
May 8, 2007
96
نام
Amir
يه سوال در مورد داستان بازي:
ما كه زاخاعف رو در مرحله يي كه با اسنايپ زديم كشتيمش:sniper:(هموني كه 15 سال پيش اتفاق افتاده بود).ولي مرحله ي قبلش كه كاپيتان پرايس از يارو اعتراف مي گيره مي گه كه اسم رييسشون زاخاعفه.:eek:(اين قسمت ماله زمان حاله).و شما ها هم كه ميگن زاخاعف رو مرحله ي آخر ميكشيم پس لطفا يكي بگه اون يارو رو كه 15 سال پيش كشته بوديم كي بود؟:confused:(من هنوز بازي رو تموم نكردم لطفا جوابم رو بديد):biggrin1:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
آقا ؛ عجب بازیی هست این COD 4 .

من عاشق اینجور بازی ها هستم . MOH رو میزاره تو جیبش .

سوال :

من میخوام تو همه ی مراحل اسنایپ داشته باشم / میشه ؟

در ضمن : تا حالا توجه کردین که Achievement ها رو به جایه اینکه پایین باز کنه ، بالا سمت راست باز میکنه ؟ :D

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
من میخوام تو همه ی مراحل اسنایپ داشته باشم / میشه ؟
باید تو خود مرحله باشه تا برداری وگرنه قابل تنظیم نیست

در ضمن : تا حالا توجه کردین که Achievement ها رو به جایه اینکه پایین باز کنه ، بالا سمت راست باز میکنه ؟
چیز عجیبی نیست ، مال هر بازی یه جا هست مثلا مال Saints Row هم وسط سمت بالا هست اما اکثرا سمت پایین وسط هست

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
يه سوال در مورد داستان بازي:
ما كه زاخاعف رو در مرحله يي كه با اسنايپ زديم كشتيمش:sniper:(هموني كه 15 سال پيش اتفاق افتاده بود).ولي مرحله ي قبلش كه كاپيتان پرايس از يارو اعتراف مي گيره مي گه كه اسم رييسشون زاخاعفه.:eek:(اين قسمت ماله زمان حاله).و شما ها هم كه ميگن زاخاعف رو مرحله ي آخر ميكشيم پس لطفا يكي بگه اون يارو رو كه 15 سال پيش كشته بوديم كي بود؟:confused:(من هنوز بازي رو تموم نكردم لطفا جوابم رو بديد):biggrin1:

سلام ،
نه خیر! زاکائف یا زاخائف نمیمیره! اگه دقت میکردید، میدید زمانی که با اسنایپر بهش تیر میزنید، تیر به دستش برخورد میکنه و دستش رو قطع میکنه! به خاطر همینه که زنده است.:)

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
کاپیتان پرایس مدرن نشده !!!!

عجب گرافیکی:eek::eek::eek::eek::eek::eek: ولی اگه روی تلویزیون HD بازی میکردم خیلی بیشتر حال میداد
راستی این کاپیتا پرایس هنوزم هست البته یکی از دوستان گفته بود تو پست های قبلی
مگه تو ندای وظیفه 2 نمرد ؟؟؟ بیچاره حتی ریشش هم هنوز همون طوری و مدرن نشده :laughing::laughing::laughing::laughing::laughing: لااقل براش ریش پورفسوری میگذاشتن:laughing::cheesygri:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر