Call of Duty 4: Modern Warfare - Xbox360 version

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,851
نام
صفا
خیلی بازی توپیه. همونایی که تو Call of Duty2 جای سربازای آلمانی صحبت میکردن اینبار عربی صحبت میکنن که خیلی باحاله جای سربازای آمریکایی هم همون گوینده ها صحبت میکنن . Captain Price اینجا:کاپیتان پرایس اونجا کاپیتان پرایس همه جا! کاپیتان پرایس مرد 150 ساله از جنگ جهانی تا الان کاپیتان مونده که خودش یک رکورده! جای خالی Pvt.Macgregor در ترکیب محسوسه!

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
امروز بازي رو گرفتم و حدودا از ظهر پاش نشستم دارم يه ضرب بازي مي كنم بايد بگم واقعا شاهكاره اصلا به نظر من به غير از زمان اتفاقات بازي هيچي تغيير نكرده و Cod همون Cod هستش . موتور بازي فكر كنم همون موتور ارتقاي يافته Cod2 باشه چون بعضي افكتها و بافتها بوي Cod2 ميداد نور پردازي بازي واقعا عاليه حرف نداره . بهترين مرحله اي هم كه بازي كردم مرحله كشتن زاخائف بود با كاپيتان مك واقعا اين مرحله شاهكار بود كنترل بازي حرف نداره و هيچ بازي اي از نظر كنترل به اين بازي نميرسه (باور كنيد با موس و كيبورد فرقي نداشت ) حتي از Hl2 هم بهتر بود . سرعت فريم هم كه ديگه در موردش صحبت نميشه چون حرفي براي گفتن باقي نگذاشته . فقط يه مشكل وجود داشت و اونم طراحي و افكتهاي آب هستش كه برخلاف قسمتهاي قبلي خوب كار نشده بود . در كل تنها مشكل اصلي بازي همون زمان كم گيم پلي بازي هست وگرنه مشكلي نيست . ;)

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
امروز بازي رو گرفتم و حدودا از ظهر پاش نشستم دارم يه ضرب بازي مي كنم بايد بگم واقعا شاهكاره اصلا به نظر من به غير از زمان اتفاقات بازي هيچي تغيير نكرده و Cod همون Cod هستش . موتور بازي فكر كنم همون موتور ارتقاي يافته Cod2 باشه چون بعضي افكتها و بافتها بوي Cod2 ميداد نور پردازي بازي واقعا عاليه حرف نداره . بهترين مرحله اي هم كه بازي كردم مرحله كشتن زاخائف بود با كاپيتان مك واقعا اين مرحله شاهكار بود كنترل بازي حرف نداره و هيچ بازي اي از نظر كنترل به اين بازي نميرسه (باور كنيد با موس و كيبورد فرقي نداشت ) حتي از Hl2 هم بهتر بود . سرعت فريم هم كه ديگه در موردش صحبت نميشه چون حرفي براي گفتن باقي نگذاشته . فقط يه مشكل وجود داشت و اونم طراحي و افكتهاي آب هستش كه برخلاف قسمتهاي قبلي خوب كار نشده بود . در كل تنها مشكل اصلي بازي همون زمان كم گيم پلي بازي هست وگرنه مشكلي نيست . ;)

من که با مرحله کشتی و اونجا که بمب اتم زدند خیلی حال کردم و اتفاقا با مرحله کشتن زاخائف اصلا حال نکردم ، خوب سلیقه هست دیگه

گیم اسپات به این بازی 9 داد اما خداییش کم کم حقش 9.5 بود که اگه من بودم 10 میدادم;)

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
اگه يخورده گيم پلي بازيرو رو طولاني تر مي ساختن حتما بهش 9.5 رو ميداد و نقطه ضعف اصليش كه اين امتياز رو بهش داده همين مسئلس . خداييش خيلي با اين مرحله حال كردم البته همه مرحله هاش قشنگ بود ولي اين يه چيز ديگه بود منو ياد Sam Fisher انداخت :(( . البته مرحله كشتي رو بعد از اين مرحله دوست دارم :cheesygri

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
سلام به همه.
اگه دقت کرده باشید هر دفعه که مردید و بازی دوباره می خواد شروع بشه,از یک سیاستمدار مهم یا یک آدم مهم یک جمله می نویسه.مثلا تا حالا من از لنین,کالین پاول,ولادمیر پوتین و خانم رایس و... جمله دیدم ولی جای دو جمله در این بازی خالیه:
"آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند"-امام خمینی:p
"Energy هسته ای حق مسلم ماست"-احمدی نزاد:laughing::lol::lol::laughing:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اگر اسم ایشون هم بود آقای احمدی نژاد هم مثل پوتین XBox 360 بازی می کردن و نمره 11 رو از 10 میدادن به بازی.1 امتیاز اضافی هم بخاطر حضور جمله و اسم ایشون در بازی بود
بازی کاملا سیاسی هست. :-"

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
اگر اسم ایشون هم بود آقای احمدی نژاد هم مثل پوتین XBox 360 بازی می کردن و نمره 11 رو از 10 میدادن به بازی.1 امتیاز اضافی هم بخاطر حضور جمله و اسم ایشون در بازی بود
بازی کاملا سیاسی هست. :-"

البته یه خورده هم صوتی داده اونم از نوع بد اخه کجای دنیا دیدید که وقتی جایی نیروهای خودی حضور دارن بمب اتم می زنن:biggrin1:
ضایع تر از اون اینکه ادم با بمب اتم 1 کیلو مترم فاصله نداشته باشه هیلی کوپترشم سقوط کنه همه ی افرادم بمرن اما فقط ما زنده بمونیم:laughing:
پ.ن: منم با مرحله ی کشتن زاخائف خیلی حال کردم ادمو یاد سم فیشر می ندازه البته اون قسمت تک تیر اندازیش بیشتر شبیه هیتمن بود(الته سگاش واقعا اعصاب خورد کن بودن)

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
هر چقدر میری جلوتر بازی قشنگتر میشه.چقدر این بازی زیباست:love:
امسال ساله اول شخص هاست و چه جنگی دارن Bioshock .COD 4 ,Halo 3 ,orange box ,Crysis و... چه شود

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
:confused:سلام
من توی مرحله اذربایجان هستم اون 3تانک رو زدم الان 4دقیقه وقت میده که سوار هلیکوپتر بشم و 10 ساپورت
هوایی هم داده اما اینها مثل مور وملخ میان تا له بکنم اینارو وقتم تموم میشه اقایون اگه کسی ردکرده کمک
کنید لطفا

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,084
درود
پرفسورها یه کاری نکنن که سایت بره جزو لیست سیاه :biggrin1:.
بازی روروی سخترین درجه :cool1: میرفتم جلو، بعد دیدم خیلی سخته بازی رو از اول شروع کردم و یه درجه اوردم پائین :cheesygri.
فقط یه چیز میشه در موردش گفت، فوق العاده ;).

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
:confused:سلام
من توی مرحله اذربایجان هستم اون 3تانک رو زدم الان 4دقیقه وقت میده که سوار هلیکوپتر بشم و 10 ساپورت
هوایی هم داده اما اینها مثل مور وملخ میان تا له بکنم اینارو وقتم تموم میشه اقایون اگه کسی ردکرده کمک
کنید لطفا
هنوز کسی به این مرحله نرسیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
بچه هایی که بازی رو تموم کردن بگن چجوری باید این مرحله رو رد کرد؟؟
کلافه شدم:((

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
اي بابا تموم شد خداي بازي بود مخصوصا مرحله آخرش ديوانه وار بود من اين بازي رو براي فروش گذاشتم كسي خواست بگه.

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
بالاخره مرحله Venglue (اگه درست نوشته باشم) رو که اشکان جان گفته بود رو بازی کردم خیلی قشنگ بود اما حیف کوتاه ، راستی جریانش چی بود؟ گروگان گیری بود؟ چه ربطی به جنگ داشت؟

آخرش خیلی حساسه باید گروگان گیر رو بزنی باید مواظب باشی تیر به خلبان نخوره خیلی ردیفه

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
هنوز کسی به این مرحله نرسیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
بچه هایی که بازی رو تموم کردن بگن چجوری باید این مرحله رو رد کرد؟؟
کلافه شدم:((

اینجا که کاری نداره

جایی رو که مشخص کرده بطرفش برو و هرچی آدم دیدی بکش
کار خاصی باید انجام ندی این قسمت به حرفه ات بستگی داره ;)

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
اي بابا تموم شد خداي بازي بود مخصوصا مرحله آخرش ديوانه وار بود من اين بازي رو براي فروش گذاشتم كسي خواست بگه.
شما که تموم کردی بگو که این مرحله ای من گفتم چه جوری باید ردش کرد
اینجا مثل اینکه کسی این مرحله رو ندیده یا اینکه ادعای تموم کردن بازی.........

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر