Call of Duty 4: Modern Warfare - Xbox360 version

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
:eek::eek::eek:

1zox6qa.jpg

این به خاطرعقب مانده بودن مملکت هست وگرنه شیرازباتهران هیچ فرقی نداره تازه اب وهواش بهتر هم
هست
خدایا لذت کشتن اعراب راازما بچه شیرهای ایرانی(پارسی)نگیر
ايننقدر ادم بايد ساده و ... باشه كه نفهمه اينها مسلمان هستن نه عرب و تو رو با يه بازي جوگير كردن به مقش ما ايراني ها رو هم ميندازن تو اين بازي ها بعد از هم وطن كشي لذت ببر:-" در اينكه بازي معركه هست شكي نيست خودم خيلي حال كردم ولي دليل نميشه ادم توسط اينا اونم با يه بازي ...بشه;)

دوستان چند روز پيش اقا رضا يك سري عكس تو قسمت اخبار بازي ها گذاشته بودن كه گرافيك خارق العاده اي داشت.از همه مهم تر سايه هاي بازي بودن كه بي نظير بودن ولي گفته شده بود عكس ها مربوط به نسخه ps3بوده!!!!
دوستاني كه عكس هاي بازي رو ديدن بگن گرافيك بازي مثله اون عكس ها است يا نه!!!
اخه قبل از اون عكس ها من اخرين تريلر بازي رو دانلود كرده بودم ولي اصلا اون گرافيكو نداشت و خيلي مشكوك بود:confused::eek:
منم فردا اگه اين كلاس كنكور بذاره ميرم ميگيرم

دوستان چند روز پيش اقا رضا يك سري عكس تو قسمت اخبار بازي ها گذاشته بودن كه گرافيك خارق العاده اي داشت.از همه مهم تر سايه هاي بازي بودن كه بي نظير بودن ولي گفته شده بود عكس ها مربوط به نسخه ps3بوده!!!!
اخه قبل از اون عكس ها من اخرين تريلر بازي رو دانلود كرده بودم ولي اصلا اون گرافيكو نداشت و خيلي مشكوك بود:confused::eek:
تريلر رو ولش كن يك صحنه تو تريلر بود كه داشتن ادم هارو رگبار ميكردند كه ما سوار ماشين بودي
بعد در دمو قبل از مرحله دو همون رو نشون داد كه سرباز ها تير ميزدن ولي ادم جلوشون نبود و تير ها ميخورد :cheesygri:biggrin1:به ديوار:)

آخرین ویرایش:
ايننقدر ادم بايد ساده و ... باشه كه نفهمه اينها مسلمان هستن نه عرب و تو رو با يه بازي جوگير كردن به مقش ما ايراني ها رو هم ميندازن تو اين بازي ها بعد از هم وطن كشي لذت ببر:-" در اينكه بازي معركه هست شكي نيست خودم خيلي حال كردم ولي دليل نميشه ادم توسط اينا اونم با يه بازي ...بشه;)
حالا شما نمیخواد رگ گردنت بزنه بالا :laughing: فعلا تمام بدبختی و جنگ وادم کشی و..... یه سرش به ا س ل ام و م س ل م ا ن ا ن وصله:biggrin1:. هزار و خورده ای ساله دارن ادم میکش حالا ما میخوایم توی یه بازی چندتا از اونها رو بکشیم شما نارحتی:laughing:.

از اون عكس ها ، خيلي بهتره ! من امروز تمومش كردم !:biggrin1:

از اون عكس ها ، خيلي بهتره ! من امروز تمومش كردم !
چند ساعته تمومش كردي مال من 6-ساعتي طول كشيد(نزديك 7 ساعت)
براي تو چقدر شد
در ضمن مر حله اخرش كه رفتي و باز ي تموم شد چنتا اچيومنت گرفتي؟(كلا در طول بازي)
با چه درجه سختي رفتي ؟
اون جايش بايد با يد بري بمب رو بتركوني و يك تفنگ دوربين دار بود
اون تفنگه چه كارايي داشت ؟من كه ازش استفاده اي نكردم تو چي كارش كردي

:biggrin1:
عجب جنگی جنگ با عرب ها هی تو بازی عربی صحبت میکنن اخر خندست

:biggrin1: خو اگه تو هم جای من بودی بعد از انجام این بازی درگیرکننده و جذاب عربکش از این بهتر نمیتونستی بگی:biggrin1:
من الان رسیدم اونجایی که بعد از ترور یارو با کاپیتان فرا میکنم بعد میرسم یه جایی که چرخ فلک اونجاست بعد همینطور تروریستا با هلیکوپتر رو از درو دیوار میریزن سرم کاپیتانم که مصدوم شده :biggrin1: هیچ راهی نیست بالخره هر چند نا که میکشم باز منو میزنن البته رو هارد دارم میرم کسی اونجارسیده یه کمکی بکنه ببینم چه کار باید کرد

منم همین الان بازی رو تموم کردم! بازی واقعا کم بود :(( . من دیروز بازی رو گرفتم، امروز تموم شد!
ولی صحنه ی آخر بازی خیلی قشنگ بود. خیلی حال داد!

عجب جنگی جنگ با عرب ها هی تو بازی عربی صحبت میکنن اخر خندست

:biggrin1: خو اگه تو هم جای من بودی بعد از انجام این بازی درگیرکننده و جذاب عربکش از این بهتر نمیتونستی بگی:biggrin1:
من الان رسیدم اونجایی که بعد از ترور یارو با کاپیتان فرا میکنم بعد میرسم یه جایی که چرخ فلک اونجاست بعد همینطور تروریستا با هلیکوپتر رو از درو دیوار میریزن سرم کاپیتانم که مصدوم شده :biggrin1: هیچ راهی نیست بالخره هر چند نا که میکشم باز منو میزنن البته رو هارد دارم میرم کسی اونجارسیده یه کمکی بکنه ببینم چه کار باید کرد

سلام ، شما اونجا باید...

سمت راست چرخ و فلک بری؛ باید وایستید تا Command حرفاشو بزنه، بعد سمت راست چرخ و فلک روی علفها یه جایی رو میبینید که داره چشمک میزنه، اونجا McMillan رو بزارید زمین. چند دقیق بعد هم سیل دشمنان...!!

سمت راست چرخ و فلک بری؛ باید وایستید تا Command حرفاشو بزنه، بعد سمت راست چرخ و فلک روی علفها یه جایی رو میبینید که داره چشمک میزنه، اونجا McMillan رو بزارید زمین. چند دقیق بعد هم سیل دشمنان...!!
[/QUOTE]

مشکل همون سیل دشمنان دیگه :biggrin1:خیلی زیادن هر جا وایس از عقب هم حمله میکنن نمیشه کاری کرد
راستی گردن سگ نشکسته بودیم که اونم به لطف این بازی انجام دادیم:biggrin1:

ياده bioshockبخير تاپيكش مثله cod4داغ بود واقعا اين دو بازي عجايب fpsبودن.ولي bioshockدر دله داستان خود چيزهايي رو داشت كه cod4نداره دليلش هم اينه كه cod4راهش يك راهه ديگس در ك هردو بازي غولهاي 2007بودن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or