Call of Duty 4: Modern Warfare - Xbox360 version

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
اقا درباره همه چي گفتين الا كنترل بازي چطوره روان هست يا نه در حد بازيهاي COD . :)
البته بعد از تموم كردن بايد حتما روي يه PC نيز بازي بشه چون اصل حال اونجاس البته سيستم من نمي تونه با كيفيتي كه روي 360 بازي مي كنم اجرا كنه ولي اوزش كنترلش محشره .
امروز با كلي ذوق و شوق پاشديم بريم زنبيل بزاريم سريع بازيرو بگيريم اصلا يادم نبود كه تعطيله الانم خيلي اعصابم خراب :cursing:ه كسي جايي رو سراغ نداره امروز باز باشه بريم بگيريم (مغازش تو پاساژ نباشه كه تا تقي به توقي ميخوره تعطيل كنن) .

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
اقا 5 ساعت :sick:
من حدود 4 ساعتي بيشتر نزديك 5 ساعت روي نر مال بازي كردم فكر كنم
ديگه مر حله اخرش باشه:((
عجب زد حالي بود
خدايش مر حله 3-2 ازهمش ملس تر بود
دمو مر حله دو يك لحظه اعصابم رو خورد كرد
چون برو بچ گروه خودي رو كشت
منم رفتم هر چر عرب ملخ خور بود تيكه پاره كردم

يكي از مثبت ترين قسمت هاي بازي موندن اثر گلوله
و خون عرب ها روي ديوار هست
خيلي باهاله
من كه بعد ازكشتنشون بازم تير بهشون ميزنم خيلي فازه
من الان ميرم مرحله اخرش رو تا تموم شه دستگاه از ساعت 5 صبح تا الان روشن بود
يعني حدود 5 ساعت خدايش هنوز خيلي داغ نكرده
دمش گرم حدود 1 ساعت ديگه بازي رو تموم ميكنم;)
یعنی تو این یه سال چیکار میکردن ؟ :confused: چرا اینقدر کمه ؟
این قسمت solo campagin که تمام شد دیگه بازی تموم شده ؟

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
من تریلر بازی رو از ماهواره دیدم گرافیکش خوب بود ولی عالی و اثتثنایی نبود;)
میگفتن گرافیکش از gow بیشتره :laughing:
اما کیفیت موشکاش و انفجاراش و نورپردازیش خوب بود :love:
شما تا بازي نكني ، نميتوني تشخيص بدي كه گرافيكش عاليه يا نه ! سايت IGN به نسخه هاي كنسولي اين بازي (360 و PS3) ، به گرافيكش 10 داد يعني گرافيكش عاليه ! به خود بازي هم 9.4 داد ! و البته نسخه ي PC از نظر گرافيكي نمره ي 9 گرفت !!!!!!!

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
واقعا كه دوستمون هم راست ميگه البته اون يك سال نيست 2 سال و چچند ماه است كه توي 5 ساعت تموم ميشه
منم 5 تومن دادم بازي خريدم يعني ساعتي هزار تومن
خيلي فنگ هست
حالم گرفته شد
تو لايو نميدونم حال ميده؟؟؟........

اشكان جان شر منده جمله رو اشتباه نوشته بودم

آخرین ویرایش:

کاوه

کاربر سایت
Dec 20, 2006
301
واقعا كه دوستمون هم راست ميگه البته اون يك سال نيست 2 سال و چچند ماه است كه توي 5 ساعت تموم ميشه
منم 5 تومن دادم بازي خريدم يعني ساعتي هزار تومن
خيلي فنگ هست
حالم گرفته شد
تو لايو هم حال نميده چه برسه به........

این همه ملت دارن میگن آخره بازیه شما میای میگی بازی خوبی نیست جانه من میخوای چیو ثابت کنی ؟ مثلا نظرت با بقیه فرق داره ؟ جان من بیخیال بد بوده تو تاپیک نیا ;)

Amir360

کاربر سایت
May 8, 2007
96
نام
Amir
فوق العاده است خيلي ها معتقد بودن با رفتن بازي از جنگ جهاني به جنگ هاي مدرن كيفيت گيم پلي بازي پايين مياد.(راستش خودم همين نظر رو داشتم:blushing::biggrin1:)ولي حالا مي بينيم كه از كيفيت گيم پلي كم نشده هيچ بلكه به كيفيت اضافه شده.:love:

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
من از ديروز تا حالا يك بند دارم ميرم ديگه فكر كنم آخراشه اگه 5ساعت باشه ولي خيلي حال ميده خدا كنه زود توم نشه.ولي خوبه امروز f.e.a.r:filesاومد در ادامه اونو ميرم.

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
اگه اجازه بدین منم نظرم رو بگم بهتون ولی لطفاَ کسی تعصبی بر خورد نکنه چون این بازی برای هر دوکنسول هستش.
من مال ps3 رو هنوز بازی نکردم ولی با این امتیاز دهی ign مطمئنن فرقی نمی کنه .
اما خود بازی هیجانش خیلی بالاست اکشنها هم خیلی خوبه در حد یه بازی اول شخص گرافیک آدمها هم خیلی خوبه .
اما ضعف هاش : من کاری به کوتاهی بازی ندارم چون همه گفتن . میرم سراغ فیزیک و گرافیک گرافیک برای آدمها خوب هستش ولی محیط ضعف داره البته میدونم الان صداتون در میاد آی این چه حرفی ولی بهتر واقعبینانه نگاه کنیم نه تبلیغاتی البته قبول دارم امتیاز کامل گرفته اما این امتیاز بصورت فنی هستش که از چقدر از عوامل گرافیکی روز استفاده شده . برای مثال بهتون می گم همون مرحله اول که تو کشتی هستش آب دریا مخصوصاَ کنار کشتی افتضاح هستش اگر هم دقت کنید کشتی تاثیری روی آب نداره . بارون هم خیلی خوب نیست اگه بارون gow رو به یاد داشته باشید متوجه منظورم میشید . در کل از این موارد زیاد هست.
اما فیزیک بازی متاسفانه چیزی که من دقت کردم بهش تو بازیهای اول شخص همیشه از جاهایی مثل پله وقتی پایین میرید حالم بد میشه اگه دقت کنید تنها جایی که پا نمیزارن پله هستش (پرواز می کنن) در صورتی که تو بیشتر بازیهای سوم شخص این قضیه درست کار میشه . حتی اگه به اویل های ps1 هم نگاه کنید روی این قضیه خیلی دقت میشه . نمیدونم چرا این مسائل رعایت نمیشه . مورد پای بازیکن نمیدونم چند نفر دقت کردین که وقتی ظاهراَ باید پای خودتون رو ببینید هیچی به اسم پا وجود نداره . مثلاَ بازم اول بازی تو ماشین.
در کل از این موارد زیاده البته من نمی گم بازی بدیه نه برعکس خیلیم خوبه ولی شاهکار نیست که انقدر سرش تبلیغ میشه . این نظر شخصی من بود امیدوارم بچه ها تعصبی برخورد نکنن.
باتشکر

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
كاوه جان من غلت كردم همچين حرفي بزنم
خداي بازي همه چيش توپه
من فقط ساعت بازي رو ميگم اين بحث ساعت بازي
از صفحه قبل نشاءتگرفته
و چون شما نتونستيد بخونيد حرف من رو درست متوجه نشديد

بازم ميگم اين بازي خداست

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,084
درود
نه اینکه اینجوری نباشم ها، نه، پاش بیافته از همه تون بدترم :biggrin1:. چقدر نق میزنید و اشکال تراشی میکنید :mad:.
یه زره انصاف داشته باشید. تقریبا همتون دارید نیمه خالی لیوان رو میبینید. این بازی اینقدر بزرگ و عالی هست که چند تا ایراد کوچولوش رو بپوشونه ;).
لطف کنید بیخیال بشید.
چون این بازی برای هر دوکنسول هستش.
نه بابا، عجب، خوب شد گفتی :lol:.

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
درود
نه اینکه اینجوری نباشم ها، نه، پاش بیافته از همه تون بدترم :biggrin1:. چقدر نق میزنید و اشکال تراشی میکنید :mad:.
یه زره انصاف داشته باشید. تقریبا همتون دارید نیمه خالی لیوان رو میبینید. این بازی اینقدر بزرگ و عالی هست که چند تا ایراد کوچولوش رو بپوشونه ;).
لطف کنید بیخیال بشید.

نه بابا، عجب، خوب شد گفتی :lol:.

چقدر عصبانی هستی؟!؟؟؟ این بیچاره که فقط نظرشو گفته که البته من هم مخالف نظر ایشون هستم اما احترام میگذارم

به نظر من بهترین بازی امسال همین بازی هست البته خیلی زود هست برای قضاوت اما منظور من این هست که این بازی به قدری قشنگ هست که من روی بهترین روش حساب می کنم
واقعا فوق العاده بود خدای هیجان و بازی ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر