Call of Duty 4: Modern Warfare - Xbox360 version

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
اما نظر من بعد چند ساعت بازی هنوزم میگم گرافیک عالیه ولی :biggrin1: با این همه تعریفی که میکردن انتظارم بیشتر بود از گرافیک aa بعضی جاها البته کم اذیت میکنه کیفیت چمن ها و برگ درخت ها هم زیاد جالب نیست تو cod3 به مراتب بهتر بودحرکت کاراکتر ها واقعا طبیعی بالخره افکت خون بهتر شد اثرش رو دیوار میمونه مثل قبل که یه عصاره ای چیزی میپاشیدو بعد غیب میشد نیست ولی عجب جنگی جنگ با عرب ها هی تو بازی عربی صحبت میکنن اخر خندست انفجارها عالیه تو بازی کلی ماشین هست که میشه ترکوند :biggrin1: تنوع اسلحه عالیه بازی 3 تا act داره که هرact تعداد زیادی مرحله کوچیک داره اول بازی هم به روال قبل تمرین میکنی و وارد بازی میشی راستی اول بازی یه قسمت prolouge داره که همون قسمت کشتی بعد 3 تا act شروع میشه نورپردازی خیلی خوب کار شده فریم بازی هم عالی ذره ای کند نمیشه سوالی چیزی بود در خدمتیم ((:

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
واي واي واي....................
من تو كفم يكي بياد منو در بياره الان بعد از 2 ساعت بازي
البته بازي كه نه ولگردي در منو و كمي در بازي
خارق العاده بگم كم گفتم
كليه بازي هاي موجود در دكه ها درون جيب اين بازي تشريف دارن
اخرته ،خداست
واي بساط بازي تا ته هفته جور هست
هر كي نگرفته به جنبه كه فر دا از دست ميره ها
فردا تعطيله و تا 2 ساعت ديگه همه جا ميبنده بريد بگيريد

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین
من تو کف بودم این چیزایی هم که شما میگید دیوونه ترم کرد:(( من چی کار کنم که باید nextgen بازی رو بفرسته نمایندگی کرمانشاهش:( رفت تا شنبه به جونه خودم!

borna

کاربر سایت
Oct 17, 2006
190
:love:بچه ها نمی دونم شما هم متوجه شدین یا کلا چیز عجیبی نباشه ولی یه قسمتی تو مرحله ی 2 یا3 هست وقتی میری جلو تیر اندازی میشه یه چیزایی مثل کاغذ پاره یا شیشه ظاهر میشن میان سمت ما بعد غیب میشن از این تیکش خیلی حالم بد شد ولی بازی گرافیکش خیلی بالاست صورت ادمام خیلی باحال اهان مرحله اولم اب دریا خیلی مصنوعی و تابلوست البته موج که میشکنه یکم زیادی باحال میشه ولی وقتی دریا رو نگاه می کنی انگار یه کرم کارامل داره بالا پایین میشه بچه ها تو این شماره از بازی سوار چیزی هم میشیم تانکی جیپی چیزی؟:confused::-":biggrin1:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,230
این چه وضعیه هر چی امکانات هست برای تهرونیا هست ما شهرستانیها باید تا شنبه صبر کنیم خیر سرمون مثلا شیراز یه شهر بزرگه ولی یکی جربزه نداره بازی رو دانلود کنه بده دست ملت تا ما از زیر استعمار شما بیایم بیرون:cheesygri

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
باز ايراد گرفتن ها شروع شد ! البته هميشه اينجوري هست ، سر بازي هاي بزرگ اينجوري ميشه ، نكات مثبت بازي رو ول ميكنيد ، فقط تو بازي دنبال يه باگ يا مشكلي هستيد !
البته من كلي گفتم كسي ناراحت نشه !:biggrin1:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
این چه وضعیه هر چی امکانات هست برای تهرونیا هست ما شهرستانیها باید تا شنبه صبر کنیم خیر سرمون مثلا شیراز یه شهر بزرگه ولی یکی جربزه نداره بازی رو دانلود کنه بده دست ملت تا ما از زیر استعمار شما بیایم بیرون:cheesygri
این به خاطرعقب مانده بودن مملکت هست وگرنه شیرازباتهران هیچ فرقی نداره تازه اب وهواش بهتر هم
هست
خدایا لذت کشتن اعراب راازما بچه شیرهای ایرانی(پارسی)نگیر

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,084
:yes:
بروبچ میگن کل بازی 5 ساعت بیشتر نیست:biggrin1:. گفتم بگم ضدحال نشه و از حالا خودتون رو اماده کنید تا بعد از درودی گرم به این بازی بلافاصله باید بدرود بگید :(.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228

:eek: جون داداش تو اين بازی بايد تازی بکشيم ؟؟؟؟؟؟
واااااااااااااااااااای من ميميرم برای سگ کشی !
من با اينکه نميخواستم اين بازی رو به اين زودی ها بگيرم، ولی حتماً ميگيرم روز 4 شنبه !!! :biggrin1:

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
اونم یه بازی مثل COD که نمیشه از پاش بلند شد ! :neutral:
اگه واقعا درست باشه باید یه فکری به حال خودمون بکنیم ! البته بچه ها ماشاا.. زیاد خلاقیت از خودشون نشون میدن تا چند روز هم تموم نمیکنن :-" ) بعضی وقتا هم رکورد میزنن )

آخرین ویرایش:

Siafu

کاربر سایت
Feb 14, 2007
66
یه ماه پیش که دموی بازی رو تو G1 میدیدم اب از لب و لوچم راه افتاد خیلی باحاله مخصوصا وقتی منور تو هوا میزنند همه جا روشن میشه و اونجاست که نورپردازی بازی به عینه قابل رویت میشه ...

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
خیلی ردیفه مخصوصا جوش که ادم رو میگیره و ول نمیکنه....مخصوصا که روی Hard میرم بیشتر حال میده.
فقط گرافیکش تو یه چیزایی اشکال داره و اگر 5 ساعت باشه خیلی کوتاهه:((

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اقا 5 ساعت :sick:
من حدود 4 ساعتي بيشتر نزديك 5 ساعت روي نر مال بازي كردم فكر كنم
ديگه مر حله اخرش باشه:((
عجب زد حالي بود
خدايش مر حله 3-2 ازهمش ملس تر بود
دمو مر حله دو يك لحظه اعصابم رو خورد كرد
چون برو بچ گروه خودي رو كشت
منم رفتم هر چر عرب ملخ خور بود تيكه پاره كردم

يكي از مثبت ترين قسمت هاي بازي موندن اثر گلوله
و خون عرب ها روي ديوار هست
خيلي باهاله
من كه بعد ازكشتنشون بازم تير بهشون ميزنم خيلي فازه
من الان ميرم مرحله اخرش رو تا تموم شه دستگاه از ساعت 5 صبح تا الان روشن بود
يعني حدود 5 ساعت خدايش هنوز خيلي داغ نكرده
دمش گرم حدود 1 ساعت ديگه بازي رو تموم ميكنم;)

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
من تریلر بازی رو از ماهواره دیدم گرافیکش خوب بود ولی عالی و اثتثنایی نبود;)
میگفتن گرافیکش از gow بیشتره :laughing:
اما کیفیت موشکاش و انفجاراش و نورپردازیش خوب بود :love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر