Call of Duty 4: Modern Warfare - Xbox360 version

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
سلام به همه . اول شرمنده که وارده این تاپیک شدم چون من Xbox باز نیستم !! خراکم PS 3 و pc هست !
میخواستم بگم که این بازی برای PC خیلی جالب تر است تا Xbox و Ps 3 چون این بازی با گرافیک Render شوده بسیار بالا که این دو کنسول بیشتر anti و filttring رو نمیتونن پخش کنن !! البته نه در اون حد .

اگه یادتون باشه Call of Duty 3 که اون شماره هم render شده بود " بیساری از جاها میدیدیم که وقتی مکانی منفجر میشد از باج های بازی دود خارج میشد !
و یا وقتی که Effect Smoke فعال میشد در بسیاری از جا ها دود از ناکجا آباد دود در مییومد !

وبی برای PC چون بازی را Render نمیکنن این چیزها را ما نمیبینیم .

ولی این بازی یکی از بهترین بازی های جنگ جهانیه !

البته من هیچ ادعایی مبنی بر داشتن اطلاعات ندارم ولی با حرف شما موافق نیستم تا جایی که من Call of Duty 3 نسخه 360 رو بازی کردم همچین چیزی ندیدم . البته بازی باگ داشت ولی این طوری که شما میگی نبود .
این حتما رو همون نسخه PS3 بوده که از نسخه 360 ضعیفتر بود .
شما که پی اس 3 بازی خواهشا اینجا نظر نده و 360 رو خرب نکن :evil::evil::evil:
بهترین GPU مال 360 هست :love::love::love::love::love::love:
==
منم بعد از Halo 3 دیگه بازی نگرفتم حتی کراش و PGR4 :((:(( ولی منتظر آمدن این نسخه هستم به شدت :love::love: دلم یه اکشن FPS مشتی میخواد و چی بهتر از این بازی :confused::confused::love::love::love::love::cool:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اقايون call of duty 3 سازندش يك بنده خداي ديگه بود و بازي اصلا next genنبود
لطفا براي اون دعوا راه نندازيد
اين بازي يك بازي خداست و به نظر من بيشتر با كنسيول حال ميده چون تو بازي هاي كيمپيوتر هميشه ي خدا باگ بوده و نميشه با كنسول مقايسه كرد
اين بازي همه ي نمره ها ي خوب رو فقط از 360 گرفته (ميتونيد در اينجا بخونيد http://bazicenter.com/forums/forumdisplay.php?f=69

و حتي از ps3هم بهتر هست ديگه چه برسه به pc
لطفا فن بوي هاي pcديگه اينطرفا نپلكن چون سر كارشون با ميدر هست:p:p

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
کی گفته call of duty ماله next gen نیست؟؟خواهشن چیزی نمیدونید اینطوری الکی پست ندید.از لحاظ گرافیکی بخوایم در نظر بگیریم رو performance از 70 درصد graphic cart 360 کار میکشه.برید یه بار دیگه نورپردازی ها و شیدر های بازی رو ببینید میفهمید چی میگم.اگه یه hdr میذاشتن لابد اونموقع شما فکر میکردید NEXT GEN هست....

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین
من که کنسولو بعد از هیلو 3 روشن نکردم تا این بازی بیاد . خداییش آخر fps هاست . من کشتشم . البته امین میگه پنجم ماه بعد میاد ولی فکر کنم 11 یا 12 بیاد. قول میدم زیر 9 نگیره .

مهدی جون من گفتم 5 نوامبر میاد نه 5 ماه دیگه:cheesygri

پ.ن:مهدی جون ORANGE BOX رو حتما بگیر!

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
مهدی جون من گفتم 5 نوامبر میاد نه 5 ماه دیگه:cheesygri

پ.ن:مهدی جون ORANGE BOX رو حتما بگیر!

خب منم گفتم پنجم ماه بعد ، نه پنج ماه بعد:biggrin1: من تاریخشو توی شبکه game one دیدم که با پخش دموش تاریخ 12 نوامبر رو اعلام کرد ، دیگه نمیدونم کدومش درسته :confused:
هاف لایف رو قبلا روی pc بازی کردم ولی باهاش حال نکردم . کنسولو گذاشتم واسه دو تا بازی خدا یکیش cod 4 یکیشم بلک سایت ، من مرده ی fps م . یه ماهی هست کنسول داره خاک میخوره :biggrin1:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین
خب منم گفتم پنجم ماه بعد ، نه پنج ماه بعد:biggrin1: من تاریخشو توی شبکه game one دیدم که با پخش دموش تاریخ 12 نوامبر رو اعلام کرد ، دیگه نمیدونم کدومش درسته :confused:
هاف لایف رو قبلا روی pc بازی کردم ولی باهاش حال نکردم . کنسولو گذاشتم واسه دو تا بازی خدا یکیش cod 4 یکیشم بلک سایت ، من مرده ی fps م . یه ماهی هست کنسول داره خاک میخوره :biggrin1:
اها پس من اشتباه خوندم:biggrin1: !
والا 5 ام واسه امریکا میاد 9 نوامبر واسه اروپا و 7 نوامبر هم واسه استرالیا میاد!

هاف لایف هم حتما بازی کن بالاخره یکی از بهترین fps های تاریخ هست و تو هم که عشقه fps هستی! خواستی میدم بهت اگه خوشت اومد بازیش کن...

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,084
درود
سلام به همه . اول شرمنده که وارده این تاپیک شدم چون من Xbox باز نیستم
اشکالی نداره عزیزیم اینها رو برای شما نوشتن

قوانین ارسال در انجمن
شما می توانید به پست ها پاسخ دهید
شما می توانید در پست خود فایل پیوست کنید
محدودیتی وجود نداره. طرفدار هر چی هستی باش، خوش امدی:biggrin1:.
میخواستم بگم که این بازی برای PC خیلی جالب تر است تا Xbox و Ps 3 چون این بازی با گرافیک Render شوده بسیار بالا که این دو کنسول بیشتر anti و filttring رو نمیتونن پخش کنن !! البته نه در اون حد .
بـــــــــــــلــــــــــــــــه :biggrin1:. ادم 2 میلیون خرج PC کنه بهترین کیفیت رو بدست میاره ;). ولی ارزش داره یا نه :biggrin1:. بگذریم :p.
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

بعد از Halo 3 که بهترین بوده تا حالا بنده The Orange Box و PGR 4 رو بصورت کامل تموم کردم :cheesygri. چطوره شما فقط دنبال دونه درشت های 360 میگردید :confused:.
راستی این بازی رو بعد از اتمام نسخه 360 بازیه Call of Duty 2 شروع به ساختن این کردن. موتور بسیار قدرتمند CoD 4 انحصاری بوده و میتونه بازی رو در 100 فریم رندر کنه :biggrin1:. البته با کمی افت ;).
خلاصه این بازی هرچی جایزه برای گرافیک بوده تا حالا درو کرده :cheesygri.

پ.ن. تا 9 روز دیگه از دوری این بازی دق نکنم خیلیه :(.

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
خبری در مورد وجود Offline Bot تو بازی اومده ؟ چون بدون Bot بخش Local Multiplayer عملا مثل توی COD3 بی استفاده میشه
برای Halo3 هم قرار بود از Bot استفاده کنن اما بعد کنسل شد

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
درود
اقا یکی لیست اچیومنتهاش رو میزاره .
اينم سفارشي براي دوستمون كه اسمشو نمي دونم
لينك شو ميدم كه طول نكشه تا صفحه باز بشه
http://www.xbox360achievements.org/achievements.php?gameID=377

در ضمن 37 تا اچيومنت داره و طبق معمول 1000 تا گيم اسكور
موفق باشيد

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
کاش یه نظر سنجی برای امتیاز این بازی میزدید . من که میگم امکان نداره زیر 9 بگیره ، خداییش حقش 9/5 . قول میدم این بازی شاهکار بشه;)
این خط --- اینم نشون x

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
237.gif

235.gif

234.gif

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام به همه . اول شرمنده که وارده این تاپیک شدم چون من Xbox باز نیستم !! خراکم PS 3 و pc هست !

اگه یادتون باشه Call of Duty 3 که اون شماره هم render شده بود " بیساری از جاها میدیدیم که وقتی مکانی منفجر میشد از باج های بازی دود خارج میشد !
و یا وقتی که Effect Smoke فعال میشد در بسیاری از جا ها دود از ناکجا آباد دود در مییومد !

وبی برای PC چون بازی را Render نمیکنن این چیزها را ما نمیبینیم .

ولی این بازی یکی از بهترین بازی های جنگ جهانیه !
این بازی ربطی به جنگ جهانی نداره دوست عزیز درضمن اگه من توی فروم شما بیام چیکار میکنید؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر