Call of Duty 2014 را Sledgehammer می سازد

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
03730379022627029559.jpg

ناشر متمول صنعت بازی های رایانه ای امروز رسما اعلام کرد وظیفه ی ساخت نسخه ی 2014 سری محبوب Call of Duty را بر عهده ی استودیوی Sledgehammer گذاشته است.
CEO شرکت Activision Blizzard آقای Kotick امروز رسما اعلام کرد Sledgehammer در حال کار بر روی بهترین Call of Duty ساخته شده تا به امروز است و در سال 2014 این سری را با این استودیو تجربه خواهید کرد.

بنابر این خبر Sledgehammer که پیش از این در ساخت Modern Warfare 3 نیز مشارکت داشت از این پس به عنوان سومین استودیوی سازنده ی سری CoD به ترکیب Infinity Ward و Treyarch اضافه خواهد شد و ساخت بازی از این پس سه سال یک بار به هر یک از این استودیو ها خواهد رسید. Activison علت این امر را تلاش برای بهبود کیفیت عناوین این سری و در اختیار گذاشتن وقت بیشتر برای هر یک از استودیوها در جهت به پیش بردن این سری و ایجاد نوآوری و ویژگی های جدید در آن عنوان کرده است.

بنابر شایعات موجود Call of Duty امسال دنباله ای بر سری محبوب Modern Warfare خواهد بود.

منبع

Gray Human

کاربر سایت
Jan 21, 2013
84
نام
تارخ
شما وقتی یه غذا رو خیلی هم دوست داشته باشی ولی پشت سر هم بخوریش بدون تغییر محتویاتش در نهایت حالت بهم میخوره!
COD هم همینه البته با فاصله ی یکساله نه یکروزه! بدون حتی ذره ای تغییر!
تا یه تغییر اساسی نباشه و تنوعی در کار نباشه، ملتم خوششون نمیاد همش مزه های قبلی رو بچشن!
AC هم به همین درد دچار شده تقریبا. البته چون اصل و اساس AC جور دیگست و روی واقعه های تاریخی تاکید میکنه خیلی متنوع تر از COD میتونه باشه... .

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران
هدف Activision کلأ تغییر کرده :| گفته ر*دیم تو بازی :| :-" حداقل از نظر تعداد یه رکوردی بزنیم برسیم به Final Fantasy :| :D
Call of Duty XIII
:|

.SESER.

کاربر سایت
Jan 23, 2014
93
نام
محمدحسین
خیلی دوست دارم یه سری جدید باشه !! ولی به احتمال زیاد میشه همون BO III :D
دوستانیم که انقدر دارن کل سری رو انتقاد میکنن حداقل احترام BO و Mw1&2 و 4 رو نگه دارید :)

ایشالله اکتی هم بتونه امسال همونطور که یوبیسافت با AC4 بعد چند سال موفق شد و خاطرات نسخه های قدیمی رو زنده کرد ، با نسخه ی جدید کال اف یاد اون قدیما رو زنده کنه :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
حالا که بیشتر دقت میکنم میبینم فقط اکتیویژن هست که صنعت گیمو زده خراب کرده!
یک بازی داره هی عرضش میکنه هر سال ( حالا به خوبی و بدیش کاری ندارم ) و کنارش هم چهار تا بازی چرته دیگه عرضه میکنه که معمولا متاهاش نهایت نهایت یکی دوتاش بزور 70 میشه و بقیشم زیر 70 :|
موندم اکتیویژن بخواد CoD ـشو کنار بزار چی داره واسه عرضه؟ به سرعت نابود میشه!

ولی یوبی سافت که داره سر AC سرزنش میشه به هیچ وجه اینطور نیست! به غیر از AC ـش کلی بازی شاهکار دیگه داره که هیچ کس نمیتونه این قضیه رو رد کنه! و قطعا یکی از بهترین شرکت های نسل جدید هست و بهترین عناوین نسل جدید مال همین شرکت هست و همین EA هم که بهش گیر داده میشه و پارسال برای سومین سال پیاپی شده بود Worst Company of the year امسال عناوین خیلی خوبی رو در دست داره از جمله تایتان فال که همه تو کف مولتیش رفته بودن! و جوایز E3 ـو کامل درو کرد :D

من که میگم دوستان اینقدر به این اکتیویژن گیر ندید! شما میلیون ها رای هم جمع کنید بگید CoD ـو بزار کنار نمیزاره چون فقط به همین بازی وابستس! بنظر منم هرسال بازیشش خوبه اما هر سال افت داره نسبت به گدشته اما بازم سرگرم کنندس!
تنها پیشنهادی که واسه اکتیویژن دارم اینه که یکم به IP های دور افتاده خودش یک نگاهی بندازه و فقط نچسبه به CoD :|

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
وضعیت سال 2013 اکتیویژن واقعا افتضاح بوده:
The Walking Dead: Survival Instinct
Fast & Furious: Showdown
Deadpool
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows
Skylanders Swap Force
Call of Duty: Ghosts
تنها عناوینی بودند که امسال اکتی منتشر کرده اگر CoD رو فاکتور بگیریم بقیه به جز Skylanders چرت و پرت بودند!
یعنی اون دو عنوان اول تو لیست عرضه یه استودیو برای یک سال، یکجا باشه، باید کاهگل گرفته شه در اونجا...
فکر میکنم البته با عرضه ی Destiny وضعش بهتر شه البته.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
پس به احتمال غریب به 99 درصد کاپیتان پرایس تو این نسخه هم هست. :D

وضعیت سال 2013 اکتیویژن واقعا افتضاح بوده:
The Walking Dead: Survival Instinct
Fast & Furious: Showdown
Deadpool
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows
Skylanders Swap Force
Call of Duty: Ghosts
تنها عناوینی بودند که امسال اکتی منتشر کرده اگر CoD رو فاکتور بگیریم بقیه به جز Skylanders چرت و پرت بودند!

اکتیوژن اگه CoD رو نداشت الان 6-7 سال بود که درش رو تخته کرده بودن

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
من که همیشه باهاش حال کردم و هرسال هم بازی میکنم! مهم نیست! اصلا سالی 3 تا بده بیرون:d دیگه دانلود مفتی چی هست که به خاطرش یه شرکت رو سرزنش کنم!

Amir Wrench

کاربر سایت
Oct 26, 2013
67
یادمون رفته که این Treyarch و infinity ward هم از اولین بار ساختن کال آو دیوتی به این جا رسدند. به نظر من این یک فرصت برای این شرکت و هم برای ماست که از یک بازی جدید لذت ببریم.

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
یادمون رفته که این Treyarch و infinity ward هم از اولین بار ساختن کال آو دیوتی به این جا رسدند. به نظر من این یک فرصت برای این شرکت و هم برای ماست که از یک بازی جدید لذت ببریم.
داریم در مورد CoD صحبت میکنیما!!! واژه بازی جدید سر سوزنی در موردش صدق نمیگنه!!!فرمول تکراری که جواب میده بهتره!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
همون کاری که Treyarch کرد رو همین استدیو پیاده میکنه راحت کدا رو کپی پیست میکنه بعدم طراحی مراحل بعدم CoD جدید تولید میشه به همین راحتی ....
Activision: This year's Call of Duty game is 'next-gen first'
به به، مثل اینکه بالاخره به فکر گرافیک و پیشرفت کلی بازی افتادن !
گاست 2 آیا :d
مگه گاست نسل بعدی نبود :-/

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
هرچه قدر هم که Ghosts بد بوده باشه از بتلفیلد4 هزار برابر بهتر بود..!!

منم به عنوان فن دوآتیشه ی بازی بدم اومده دیگه انقدر کالاف دیوتی بازی کردم..!! 10 رقمی شده تعدادش بازم داره میسازه..بسته دیگه باو.

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
هرچه قدر هم که Ghosts بد بوده باشه از بتلفیلد4 هزار برابر بهتر بود..!!

منم به عنوان فن دوآتیشه ی بازی بدم اومده دیگه انقدر کالاف دیوتی بازی کردم..!! 10 رقمی شده تعدادش بازم داره میسازه..بسته دیگه باو.
شما تا حالا مولتی پلیر battlefield 4 رو بازی کردی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر