Burnout Paradise | PS3

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,345
نام
امیر حسین
اول برو جلوتر تا ماشین های سریع تری باز کنی، و از بینشون اون ماشین هایی که خود به خود نیترو شون پر میشه رو انتخاب کن! ( اگر باهاشون صاف و بدون تصادف بری ، تا تموم بشه نیتروت دوباره پر میشه ، یک تروفی هم داره که باید تا 4 بار این حرکت رو بری :d )
با این ماشینا راحت میشه گرفتشون! :d البته بازم بگم که نیاز به ماشین های فوق سریع داره :d

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
اول برو جلوتر تا ماشین های سریع تری باز کنی، و از بینشون اون ماشین هایی که خود به خود نیترو شون پر میشه رو انتخاب کن! ( اگر باهاشون صاف و بدون تصادف بری ، تا تموم بشه نیتروت دوباره پر میشه ، یک تروفی هم داره که باید تا 4 بار این حرکت رو بری :d )
با این ماشینا راحت میشه گرفتشون! :d البته بازم بگم که نیاز به ماشین های فوق سریع داره :d
خب بايد چي كار كنم !؟؟! فرض كن ماشين ـه خيلي سريع دارم :d خب بايد كلا چيكار كنم !؟:d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,345
نام
امیر حسین
حالا از سر یک خیابون با سرعت ما فوق صوت شروع میکنی و تا تهش میری :d
نوشته دیگه مثلا خیابون X رو باید توی 40 ثانیه بری :d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,345
نام
امیر حسین
شاید از وسط خیابون شروع میکنی :d مثلا یک خیابون طولانی یکهو از فرعی میپیچی توش :d
برای اینکار برو سمت راست نقشه! خیابوناش هم کوچیک تره ، بعضیاشون حتی 6 ثانیه هستند :d

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
من ميخاستم يه تروفي گايد واسه اين بنويسم ، درخواستشم دادم ولي چون قديمي مديمي بچه ها حرف مارو نشنيده گرفتن ...
در مورد boost : اونايي كه بايد پرشه تا بعد بشه استفاده كني حين استفاده خودش پر ميشه ، الكي هم پر نميشه ، كلا چون مثلا بازي هيجاني هست بايد كاراي عجيب كني
اگه oncoming ( خلاف رفتن ) داشته باشي كم كم پرميشه (‌بستگي به مسافت داره )
اگه Near miss داشته باشي ( از كنار ماشينا رد شده باشي)
پرش خيلي تو پرشدن اثر داره ،بيل بورد ، گيتا و ...
اگه با سرعت ماكس ماشينتم تو لاين خودت بري بوست كه خالي شد نهايت نصفش بعدش پر ميشهواصلا به هيچ دردي نخورده اون سرعته ...

در مورد road rule هم كه از نظر زمانيه همينجور كه گشت ميزني غير فعاله تو حالت طبيعي اصلا كاري به زمان ممان نداره بعد يكي از جهتاي پايين يا بالا بود يادم نيس دقيق يه بار كه بزني ميره رو offline road rule يه بار ديگه بزني online road rule يه بار ديگه offline showtime و يه بار ديگه واسه انلاين شو تايم و بعد باز ميره تو حالت عادي و فقط اسم خيابونارو مينويسه .

وقتي ميخاي road rule بزني خوب طبيعتا از اول جاده بايد وارد شي ، بري ... بعد ميرسي به يه 4 راه !! بايد ببيني كدوم سمت هنوز اسم خيابونش با اون خيابوني كه توش شروع كردي يكيه ( ادامه خيابونه :d ) بعد ادامه ميدي ديگه ، كلا هم تايماش مسخرس ، با هر ماشين مسخره اي بري رده ... البت بي تصادف تا يهو خيلي زمان از دست نره .
تو مپ هم ميشه اسم جاده ها رو ديد ، جاده در حد ثانيه ( زير 20 زياد داره ولي ارزش نداره بري بهشون برسي ، گازشو بگير تو خيابون خودت برو تمومه ...
من كلا تروفي هاي اينو بلدم با هر گونه چلنج هم آشنام ، كسي لازم داشت بگه با هم بگيريم ، كلا هم پايم واسه آنلاين وسط هر بازي اي بودم PM بديد ميپرم بيرون

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
یادش بخیر سر تروفی اینکه 8 نفر توی Baseball Stadium جمع بشن عجب بدبختی ای داشتیم:d
همه اومده بودن تو ولی یه نفر که تروفی رو داشت دم در وایساده بود و داشت بهتمون میخندید از پشت هدست و فحشمون میداد منم Host بودم و اعصابم خورد شد رفتم از اون یکی درش از پشت با ون محکم کوبیدم پشتش و پرتش کردم توی استادیوم و تروفی رو گرفتیم بعدشم همه ریختن سرش=))

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
یادش بخیر سر تروفی اینکه 8 نفر توی Baseball Stadium جمع بشن عجب بدبختی ای داشتیم:d
همه اومده بودن تو ولی یه نفر که تروفی رو داشت دم در وایساده بود و داشت بهتمون میخندید از پشت هدست و فحشمون میداد منم Host بودم و اعصابم خورد شد رفتم از اون یکی درش از پشت با ون محکم کوبیدم پشتش و پرتش کردم توی استادیوم و تروفی رو گرفتیم بعدشم همه ریختن سرش=))

=))=)) آره ما هم داستان داشتیم سرش اما من که نتونستم بگیرم =))

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
ما كه 7 تايي تو استاديومه بوديم ، من يه گوشه داشتم سيگار مي كشيدم ملتم در حال ... چرخ .
يهو ديدم نفر 8ام اومد تو بازي ، به جان خودم نصف مپو تو 30 ثانيه اومد ... انگار اون از ما به تروفي محتاج تر بود ..

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
یه مومن پیدا میشه بیا آنلاین باما این تروفی 8 نفره رو بگیریم !؟ :D

تو 7 نفر ایرانی گیر بیار نفر 8تم رو من حساب کن !

خارجی ها احمقن بدجور !!! به طرف میگم بیا تو وایلد کت استادیوم نمیاد :D انگلیسی هم نمی فهمن بعضی هاشون گاو ِ گاو

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
AlirezaGamer1 , Arsalan_King , مهدی , با یکی دیگه ! :D من اینا رو میتونم جور کنم !
هرکی مایله منو اد کنه من 5 روز دیگه فرست ندارم ! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر