Burnout Paradise | PS3

fictionarea

کاربر سایت
Dec 23, 2007
338
نام
حسین
wow
آقا ما اینو امتحانیدیم البته مال من ای دی اس ال 64 هستش ولی بازی عین آف لاین بود البته بار اول فریز شد ( راستی وقتی دستگاه اینجوری میشه و هیچ دکمه ای کار نمی کنه باید چی کار کرد ؟ )
snake_2007 هم یه لحظه اومد تو گود ولی فکر کنم ترسید رفت !!
خلاصه این اولین تجربه آنلاین گیمینگ من بود ، حال داد ... ---- > این ترم مردود میشم !:evil:
راستی بازیهای دیگه مثل کال آف دیوتی هم با همین 64 کی اینقدر روونه ؟
البته یه چند دفعه گیرداد به فایروال و قطع شد !!

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
wow
آقا ما اینو امتحانیدیم البته مال من ای دی اس ال 64 هستش ولی بازی عین آف لاین بود البته بار اول فریز شد ( راستی وقتی دستگاه اینجوری میشه و هیچ دکمه ای کار نمی کنه باید چی کار کرد ؟ )
snake_2007 هم یه لحظه اومد تو گود ولی فکر کنم ترسید رفت !!
خلاصه این اولین تجربه آنلاین گیمینگ من بود ، حال داد ... ---- > این ترم مردود میشم !:evil:
راستی بازیهای دیگه مثل کال آف دیوتی هم با همین 64 کی اینقدر روونه ؟
البته یه چند دفعه گیرداد به فایروال و قطع شد !!
برای اینکه بتونی با دوستای که add کردی انلاین بازی کنی داخل بازی دکمه سمت راست رو
از روی دسته بزن بعد میری تو قسمت friends از اینجا دعوتشون میکنی برای بازی کردن با خارجی ها
یک انتخاب دیگه هست میزنی چند نفر میان داخل بازی اصلا ایدی منو میشناسی که میگی اومدم تو گود
در رفتم وقت داشتی بیا یک دست بزنیم ببینیم کی فرار میکنه:laughing:

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
آپدیت 1.10 این بازی با حجم 13 مگابایت بر روی PSN قرار گرفت . جزئیات آپدیت رو نمیدونم ، اما وقتی به pSN وصل میشی و بازی رو اجرا میکنی آپدیت 1.10 برای دانلود موجوده .

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
سلام دوستان
یه تعداد بازی ps3 برام رسیده هرکی می خواد زنگ بزنه

33419747

Devil may cry4

Burnout Paradise

Uncharted

قیمت عسل !!!![/B] :lol:

dante_H2

کاربر سایت
Dec 26, 2008
31
نام
حسين
می دونم. می دونم. خیلی دیره. ولی من هنوز نمی دونم چطور باید Showtime انجام بدم:cheesygri
راه انجام Freeburn هم نمی دونم.:(
اگر کسی هست لطفا بگه چجوری انجامش بدم. چون چهارتا تروفی هست که با انجام اینها میشه گرفت. سه تاش هم سیلور هست.
خواهش می کنم راهنمایی کنید :((

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
8 تا تروفی جدید اضافه شده البته فکر کنم مربوط به این DLC جدید باشه.راستی اگر وقت داری امروز فردا بگو آنلاین بزنیم:biggrin1: واو 5 تاش نقره هست و مربوط به آنلاینه برم ببینم چنین MODE ـی وجود داره یا نه اگر بود که چه بهتر اگر نبود حتما مربوط به DLC جدید میباشد
شما اگر فهمیدید منم در جریان بزارید
من نمیدونم اینا نمیخواند دست از سر این بازی بردارند؟تند تند براش آپدت و DLC میاد یک بازی جدید میساختن بهتر بود :biggrin1:
منم بالاخره تونستم show time رو انجام بدم چقدر باحال بود ماشینا خورد خمیر میشدن
با ماشین spur تو یک خیابون شلوغ یکدفعه L1+R1 رو بزنید بعد هم خودتون رو بزنید به ماشین ها مخصوصا اتوبوس ها البته 3 تا برنز و یک نقره داره:biggrin1:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
8 تا تروفی جدید اضافه شده البته فکر کنم مربوط به این DLC جدید باشه.راستی اگر وقت داری امروز فردا بگو آنلاین بزنیم:biggrin1: واو 5 تاش نقره هست و مربوط به آنلاینه برم ببینم چنین MODE ـی وجود داره یا نه اگر بود که چه بهتر اگر نبود حتما مربوط به DLC جدید میباشد
شما اگر فهمیدید منم در جریان بزارید
من نمیدونم اینا نمیخواند دست از سر این بازی بردارند؟تند تند براش آپدت و DLC میاد یک بازی جدید میساختن بهتر بود :biggrin1:
منم بالاخره تونستم show time رو انجام بدم چقدر باحال بود ماشینا خورد خمیر میشدن
با ماشین spur تو یک خیابون شلوغ یکدفعه L1+R1 رو بزنید بعد هم خودتون رو بزنید به ماشین ها مخصوصا اتوبوس ها البته 3 تا برنز و یک نقره داره:biggrin1:

من خودمم تازه گرفتم ... يکم دستم راه بيوفته ... باشه اون موقع.. online ميزنيم تو اين چندروزی.... :biggrin1:

مرسی بابت اطلاعاتی که دادی :biggrin1:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
امتحان کردم با ماشین های دیگه هم میشد showtime زد.
از این آنلاینشم چیزی سر در نیوردم فقط فهمیدیم تو همون شهر 5-6 نفر دیگه هم هستن دیگه نفهمیدم باید چه کنم :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر