Bungie vs. 343 industries

Bungie vs. 343 industries

• مجموع رای دهنده‌ها
    37

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
96536087513930180972.jpg

سلام. یه بحث کاملا دوستان بین خودمون.
بانجی یا 343؟ دلیلتون چیه؟ به کار کدوم بیشتر ایمان دارید؟ بانجی کهنه کار یا 343 جوون؟

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
343 > بانجی

96536087513930180972.jpg

سلام. یه بحث کاملا دوستان بین خودمون.
بانجی یا 343؟ دلیلتون چیه؟ به کار کدوم بیشتر ایمان دارید؟ بانجی کهنه کار یا 343 جوون؟

من به 343 رای دادم چون بجز هیلو ریچ با هیچکدوم از هیلو های بانجی به دلایلی مثل = گیم پلی سردرگم {دقیقا نمیگه چیکار کنی} مشکل داشتم ولی خداراشکر 343 خیلی بهتر عمل کرده

و

من به شخصه با گیم پلی 343 رابطه ی بهتری برقرار کردم :d و همچنین مطمعنم که 100% هیلو های بهتری رو خواهیم دید و صدالبته که 343 داستان پردازیش و EMOTION

سازی جو رو خیلی خیلی بهتر از بانجی داد

{{با تشکر}}

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
من به 343 رای دادم چون بجز هیلو ریچ با هیچکدوم از هیلو های بانجی به دلایلی مثل = گیم پلی سردرگم {دقیقا نمیگه چیکار کنی} مشکل داشتم ولی خداراشکر 343 خیلی بهتر عمل کرده

و

من به شخصه با گیم پلی 343 رابطه ی بهتری برقرار کردم :d و همچنین مطمعنم که 100% هیلو های بهتری رو خواهیم دید و صدالبته که 343 داستان پردازیش و EMOTION

سازی جو رو خیلی خیلی بهتر از بانجی داد

{{با تشکر}}
دقیقا منم از halo های 343 خوشم اومده:x
مثلا من halo3 رو بازی کردم مرحله اول میخواستم بازی رو بشکنم و اگه یک ذره دیگه بازی میکردم بالا می اوردم.(دقیقا به همین صورت):-&
اما reach و 4 رو تا اخر اونم بادل خوش بازی کردم.o:-)
کلا با 343 بیشتر حال میکنم.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
اما این چه کاریه که کسی که 12-10 سال سابقه شماره 1 بودن داره رو با کسی که 5 سالشه مقایسه کنیم!؟:-/اما....

Bungie
اصلاً شک نکنید
بازیشون سال دیگه که اومد متوجه میشید!احتمالاً هم یه متای 90-95 به جا میگذاره;;)بالای 20 میلیون نسخه هم رو 2تا کنسول میفروشه>:d<
اما بیایم از در متا که خیلی ها خیلی دوس داشتند(!) و خلی ها دوسش دارن وارد بشیم
343 کارش رو با ساخت ریمیک نسخه شماره یک بازی شروع کرد و موفق شد متاش رو از 97 تا 82 کم کنه)x
از طرفی تا الآن 343 موفق شده متای زیر 90 برای بازی خلق کنه و 5 تا از متای Reach که شماره اصلی حساب نمیشه همچنین Master Chief هم نداره عقب تره،احتمال کم و زیاد شدن متا هنوز هست
حالا در مورد خلاقیت
Bungie یه چیز وحشتناک خلق کرد اما 343 این فرصت رو نداشت،بش گفتن بیا این رو ادامه بده:">

اما در کل 343 تو HALO 4 ترکوند!!!(اِ مگه نه اینکه الآن داشتی 3 ساعت 343 رو میکوبیدی) و مافوق تصور من کار کرد:-bd
برای بار n ام اگر دقیقاً همین بازی (HALO 4 ) رو بانجی میساخت متاش میشد در حد REACH نه 87:-b

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
الان خب اگه از بانجی طرفداری کنیم یه چیزی بهمون وصل میکنن "بانجی فن، سونی فن طرفدار بانجی یا ..." ولی واقعا ته بی انصافیه اگه بخوای این دوتارو با هم مقایسه کنیم نه بخاطر متای بازی هایی که 343 ساخته یا هرچیزی، کاری که بانجی کرد ساخت و خلق این سری بوده اما کاری که 343 داره میکنه فقط زنده نگه داشتن بازی و ادامه دادن راهه بانجیه ...

اما reach و 4 رو تا اخر اونم بادل خوش بازی کردم.o:-)

الان این بازی رو عمه من ساخته؟!

تروخدا به خاطر فنبازی "منظور اینجا طرفداری از نسخه 4" کارای با ارزش رو بی ارزش نکنید ...

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
الان خب اگه از بانجی طرفداری کنیم یه چیزی بهمون وصل میکنن "بانجی فن، سونی فن طرفدار بانجی یا ..." ولی واقعا ته بی انصافیه اگه بخوای این دوتارو با هم مقایسه کنیم نه بخاطر متای بازی هایی که 343 ساخته یا هرچیزی، کاری که بانجی کرد ساخت و خلق این سری بوده اما کاری که 343 داره میکنه فقط زنده نگه داشتن بازی و ادامه دادن راهه بانجیه ...

الان این بازی رو عمه من ساخته؟!

تروخدا به خاطر فنبازی "منظور اینجا طرفداری از نسخه 4" کارای با ارزش رو بی ارزش نکنید ...

داداش بازی ریمیک هیلو 1 رو 343 با کمک بانجی ساخته و ریچ رو هم بانجی با کمک 343 ساخته میتونید به منابع های زیادی در این باره رجوع کنی و همچنین داداش احمد الان میبینی نمرات

ریمیک کمه این هست که کاملا سایت ها به ریمیک ها پایین میدن + اینکه الان سایت ها سختگیر شدن و گرنه گیم اسپات اگر الان بود 100 سال نوری به جی تی ای 4 و متال گیر آهنی 4 نمره ی

10 رو

نمیداد و همچنین داداش احمد قبول کن 343 یکطوری هیلو 4 رو ساخته از هر لحاظی بیشتر به دل آدم میشینه و همچنین داستان و دیالوگ هارو خیلی بهتر از بانجی درست کرده بانجی فقط بلد

بود موسیقی حماسی کنه حس EMOTION رو القا نمیکرد که خداراشکر تو ریچ به 100 درجه رسید من گریم گرفت و هیلو 4 هم بسیار عالی از آب دراومده ولی من همچنان نمیتونم با هیلو ی 3

رابطه برقرار کنم یک چیزی نداره نمیدونم چی ولی وللش بریم هیلو 4 حال کنیم .

VIVA LA 343

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
این دیگه چه تاپیکیه ؟ خدا اخر و عاقبتشو بخیر کنه

مقایسه اش خیلی سخته . با بانجی کلی خاطره داریم و همینطور ارادت خاصی نسبت 343 .
در عالی بودن بانجی که شکی نیست ولی 343 هم امسال گل کاشت هر چند باید نسبت به زمان ساخت بازی و ابزارهایی که دست سازندس هم توجه داشت هیلو 1 و 2 عالی بودن از هر لحاظ ولی 3 دیگه خدا بود و تنها مشکلی که میشد ازش گرفت فقط افت فریم بازی بود که با در نظر گرفتن نواقض DX اون زمان قابل توجیه .
343 هم اسم تیمش جوونه وگرنه یکی از با سابقه ترین افراد و در اختیار داره و فکر نکنم MS مقدار مزایایی که به 343 داد رو به بانجی هم داده باشه
در کل به هر دو ایمان دارم ولی درحال حاظر از 343 انتظار بیشتری میره و فکر میکنم در حال حاظر یکی از قوی ترین تیم های دنیا رو داره

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
تاپیک را خیلی زود زدی ! حداقل باید شماره 5 بازی میومد بعد میشد کامل کار 343 را مقایسه کرد وگرنه تا اینجای کار بدون هیچ شکی بانجی برتره !

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
بانجی تخصصش هیلو ساختن بود
این مقایسه نامردیه
بذارید دوتا هم اینا بسازن بعد !
همین که نامردیه خوبه دیگه :d
تاپیک را خیلی زود زدی ! حداقل باید شماره 5 بازی میومد بعد میشد کامل کار 343 را مقایسه کرد وگرنه تا اینجای کار بدون هیچ شکی بانجی برتره !
اوووووو میره واسه 2 سال دیگه. اون موقع هم میزنیم این تاپیک رو. همینجوری یه نظر سنجی معمولیه تا ببینیم به 343 امید دارین یا کسی جز بانجی رو قبول ندارید

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
همه 343 را قبول دارن بدون شک چون کارشون هم به نظرم شاهکار بود که تونستند استانداردهای هیلو های قبلی را نگه دارند ولی هیچ استاندارد جدیدی تو بازی نیاوردند به خاطر ریسک پیذر بودن اولین ساخت بازیشون . به همین خاطر میگم این تاپیک خیلی زود برای مقایسه مطمئنا 343 در شماره بعدی ایده های جدید خودش را پیاده میکنه و اونوقت میشه مقایسه عادلانه کرد .

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
چیزی که هست اینه که همه از خداشونه 343 بتونه بهتر هیلو بسازه !
چون همه دیگه به عهده ی اوناست :d
ولی تا حالا به نظرم بانجی بهتر بوده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر