Brothers - A Tale of Two Sons | PC

Brothers – A Tale of Two Sons

ناشر : 505 Games
سازنده : Starbreeze
پلتفرم ها : دیجتالی : PSN, Steam,XBLA
تاریخ انتشار : بهار 2013
سبک : fantasy action-adventure

اطلاعاتی از بازی :
کارگردانی بازی توسط فیلم سازی با نام Josef Fares است.
موتور گرافیکی بازی The Unreal Engine است.
داستان بازی درمورد دو برادر است که پدرشان بیمار و درحال مرگ است انان برای بهبودی پدرشان باید "اب زندگی" را پیدا کنند و بایستی برای زنده مانده به هم دیگر کمک کنند و تکیه داشته باشند.

“One must be strong where the other is weak, brave where the other is fearful,”

http://forum.bazicenter.com/thread68756/#post2253426

آخرین ویرایش:

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
به یه باگ مزخرفی برخورد کردم
رسیدم به یه جایی تو چپتر 2 که باید یه لبه ایو بگیریم.تا میگیرم میمیرم.هووم؟

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
سلام

دوستان یکی سیو بازیش رو آپلود میکنه رسیدم به یه جا که برق رفت، الان که میخوام برم تو بازی ارور میده ، سیو رو که بر میدارم اجرا میشه

رسیدم به جایی که یه رودی از خون هست و یه زن رو بستن به دیوار و دارن پا میکوبن

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
همین الان تمومش کردم ! b-) در یک کلام استثنایی ...
جو بازی از همون اولش غم انگیز بود و تو جریان بازی هم این جو هیچ تغییری نمیکنه !
اول کار با دیدن مزار مادرش - غوله که داره گریه میکنه - بعد میره جلو اون یارو که میخواد خودشو دار بزنه - پرنده زخمی - دختره که دارن قربانیش میکنن و ... :((

کلا این جور که بازی پیش رفت یه پایان غم انگیز هم در اتنظار بود :|

اما کلی بگم واقعا محشر بود بازیش !!!

داستان خوب - گیم پلی جدید و محشر - معماهای ساده اما در عین حال قشنگ - دنیای فوق العاده زیبا و ...

بخوام همه ی نکات خوبشو بگم حالا حالاها طول میکشه :d

توصیه میکنم همه امتحانش کنن :bighug: ( نکنی نصف عمرت بر فناست ... )

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
کممممممممممک!
خطر اسپویل!!
.
.
.
آقا بعد مرحله ی پرواز که وارد یک قلعه ی بزرگ می شیم و دو برادر به هم طناب می بندن چند ج با کمک اون طناب بالا می ریم ولی یه جایی رسیدم که هر چقدر طناب رو که یکی از برادرا(کوچکتره) از اون آویزون شده چپ و راست میکنم دستش به اون دستگیره نمیرسه؟! چی کنم؟!

ahpc

کاربر سایت
Dec 23, 2012
43
کممممممممممک!
خطر اسپویل!!
.
.
.
آقا بعد مرحله ی پرواز که وارد یک قلعه ی بزرگ می شیم و دو برادر به هم طناب می بندن چند ج با کمک اون طناب بالا می ریم ولی یه جایی رسیدم که هر چقدر طناب رو که یکی از برادرا(کوچکتره) از اون آویزون شده چپ و راست میکنم دستش به اون دستگیره نمیرسه؟! چی کنم؟!

اگه به پنجره اتاقه رسیدی باید بری داخل اتاقه
عکس بگیر دقیقا کجا هست

FLAWL3SS

کاربر سایت
Mar 19, 2012
1,537
نام
علی
کممممممممممک!
خطر اسپویل!!
.
.
.

یکی از برادرها رو نگه دار اون یکی رو ول کن تا تاب بخوره و همینطوری ادامه بده:

26282972117700986484.jpg

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
یکی از برادرها رو نگه دار اون یکی رو ول کن تا تاب بخوره و همینطوری ادامه بده:

26282972117700986484.jpg
مکانیک این حرکت رو که می دونم! این تصویری هم که گذاشتی اولین قسمتی هست که از این طناب و تاب خوردن استفاده میکنیم! من کمی جلوتر رسیدم به یک جایی که مثل همین تصویر بالا برادر کوچکتر رو تاب می دم که به حلقه برسه و دستش رو بگیره ولی هر چی میکنم دستش نمی رسه!
از تو بازی هم عکس میگیرم ولی تصویر تو برنامه ی paint سیاه میاد!
اگه کمی بخوام حدودی بگم کجا کمی جلوتر از اون قسمتی که از اون مجسمه های بزرگ آویزون می شدیم و با رسیدن به مجسمه ی بعدی مجسمه ی قبلی خراب میشد بعد به یک در بزرگ می رسیدیم که از اون بالا رفتم و بعد به سمت چپ رفتم و از دیوار که بالا می ریم و می خوام برادر کوچکتر رو با تاب دادن دستش رو به حلقه ی زرد رنگ بعدی برسونم یکی دو وجب کم میاره هر چقدر هم شتاب می دم فایده ای نداره!
جالب اینکه همونجا اگه روی زمین دو برابر رو د جهت خلاف هم حرکت بدم طناب کش میاد و پاره میشه!

- - -ویرایش - - -

اگه به پنجره اتاقه رسیدی باید بری داخل اتاقه
عکس بگیر دقیقا کجا هست
نمیشه عکس بگیرم!

- - -ویرایش - - -

با تشکر از دوستان!
مشکل رفع شد!
اون ایراد باگ بود که با تکرار اون چپتر درست شد و تونستم بگذرم از اونجا :D

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
کممممممممممک!
خطر اسپویل!!
.
.
.

وقتی که یکی از برادرا آویزون میشه ( حالا فرقی نداره که کوچیکس یا بزرگه ! ) میتونی چپ و راستش کنی کاراکتره آویزونو تا هر بار مقدار بیشتری بیاد بالا !!!
وقتی یه کمی هماهنگی بین انگشتا میخواد ...

یکی از نکته های مهمی که تو این بازی هس اینه که بازی از هر دو نیم کره ی مغز شدید استفاده میکنه ! :bighug: ( بخاطر اینکه باید در آن واحد دو نفرو کنترل کنی ... )

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
یه 10 دقیقه ای بازی کردم، عالیه، طراحی هنری و رنگ بندی محیط و ساندترک ها عالی به نظر میان
فقط کنترل بازی با کیبورد خیلی سخته، آدم گیج میشه :d
راستی زیرنویس انگلیسی نداره؟ البته جوری که ازش استنباط کردم ظاهرا مکالمه خاصی هم نداره تا آخر بازی :d

PayableOnDeath

کاربر سایت
May 20, 2008
311
نام
Hooman
یه 10 دقیقه ای بازی کردم، عالیه، طراحی هنری و رنگ بندی محیط و ساندترک ها عالی به نظر میان
فقط کنترل بازی با کیبورد خیلی سخته، آدم گیج میشه :d
راستی زیرنویس انگلیسی نداره؟ البته جوری که ازش استنباط کردم ظاهرا مکالمه خاصی هم نداره تا آخر بازی :d

در واقع زبانی که صحبت می کنند بعید می دونم زبان خاص باشه! بنابراین زیرنویس انگلیسی هم نداره. نیازی هم نیست به زبان همینوطری میشه ماهیت روابط رو فهمید.
خود بازی هم اکیدا توصیه می کنه که با گیم پد بازی رو برین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر