BRINK | PC

brink-game-ark.jpg

Publisher:Bethesda Softworks
Developer: Splash Damage
Genre: Sci-Fi First-Person Shooter
Release Date: : Q3 2010
ESRB Rating:RP

REVOLUTION Begins Fall 2010

یک شوتر معمولی دیگر ساخته شده بر پایه ی UE 3.0?
نه خیر دقیقا.بهتر است بگوییم یک شوترانقلابی بر مبنای آنریل انجین 3.
برینک با سبک گرافیکی فوق العاده جذاب و بدیع در کنار گرافیکی سطح بالا از لحاظ تکنیکی
با گیم پلی فوقالعاده سریع وخشن تیمی با یک مولتی پلیر صاحب سبک وگسترده مطمئنا شما را شگفت زده خواهدکرد.
با توجه به سابقه ی درخشان سازنده و ناشر بیراه نیست که برینک را یکی از بهترین های 2010 بنامیم.

]
[]
]

آخرین ویرایش:
قیافه هاشون چرا این شکلیه, همشون هم شبیه هم هستند. من فکر کنم موقعی که داشتن بازی رو میساختن, یک اسب کلش رو از پنجره استدیو اورده تو و اینا گقتن همین مدل خوبیه, قیافه کارکترها رو از روی همین درست میکنیم! :laughing:

قیافه هاشون چرا این شکلیه, همشون هم شبیه هم هستند. من فکر کنم موقعی که داشتن بازی رو میساختن, یک اسب کلش رو از پنجره استدیو اورده تو و اینا گقتن همین مدل خوبیه, قیافه کارکترها رو از روی همین درست میکنیم! :laughing:
آره تیپشون چنگی به دل نمیزنه

امروز تو بخش تکنفره مراحل مربوط به Security رو تموم کردم.
در واقع به جز اسلحه های متنوع و گرافیک هنری زیبا بازی هیچ حرفی برای گفتن نداره.
پروژه بزرگ و سنگین Brthesda با شکست مواجه شده.

خوب بازیه بدی نیست. البته من خودم خیلی انتظارم از این بازی بیشتر بود ولی اونطور که فکر میکردم نشد. ولی تو بعضی زمینه هاش واقعا عالیه. همین مدلینگ کارکتر ها و تنوع زیاد ساختش کار جالبی بود یا اسلحه ها که انصافا عالی کار شده. گرافیک بازی هم در اکثر مواقع کم نقصه به جز انفجار نارنجک هاش که خیلی ضعیفه. میتونستن آبجکت هاش رو تنوع بیشتری بدن، یا مثل بازی enemy territirry quake wars قابلیت های هر کلاس ملموس تر و کارامد تر باشه. توی اون بازی عجیب توازن قدرت بین GDF و strogg رو عالی کار کرده بودن ولی bethesda نتونست مثل id این تیم ساخت بازی رو رهبری کنه. در کل بد نبود.

بازی در حد باقالیه :ی موتور گرافیکیش هم برای DOOM3 هستش.طراحی کارکترها هم که افتضاحه.همین میرمهنای خودمون به خدا صد تای این ارزش داره

بازی در حد باقالیه :ی موتور گرافیکیش هم برای DOOM3 هستش.طراحی کارکترها هم که افتضاحه.همین میرمهنای خودمون به خدا صد تای این ارزش داره
دیگه در حد باقالیم نیست دیگه;). ولی خوب اونقدرها که روش هایپ کردن چیزی نداشت ولی کارکتر هاش و مدلینگش دیگه خوب بود واقعا. به سبک بازیش میخورد. موتورشم آره قدیمیه ولی خوب آپگرید شده ی ID THEK 4 هستش، در کل یه بازی خیلی معمولی از نظر من.

من وفتی تریلر این بازی را دیدم گفتم یک بازی خفن با سبکی جدید توراهه!!!
ولی وقتی نظرات بچه ها رو دیدم اصلا بازی را نخریدم که به بینم چی هست!
حیف شد!!!!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or