BRINK | PC

brink-game-ark.jpg

Publisher:Bethesda Softworks
Developer: Splash Damage
Genre: Sci-Fi First-Person Shooter
Release Date: : Q3 2010
ESRB Rating:RP

REVOLUTION Begins Fall 2010

یک شوتر معمولی دیگر ساخته شده بر پایه ی UE 3.0?
نه خیر دقیقا.بهتر است بگوییم یک شوترانقلابی بر مبنای آنریل انجین 3.
برینک با سبک گرافیکی فوق العاده جذاب و بدیع در کنار گرافیکی سطح بالا از لحاظ تکنیکی
با گیم پلی فوقالعاده سریع وخشن تیمی با یک مولتی پلیر صاحب سبک وگسترده مطمئنا شما را شگفت زده خواهدکرد.
با توجه به سابقه ی درخشان سازنده و ناشر بیراه نیست که برینک را یکی از بهترین های 2010 بنامیم.

]
[ ]
]

آخرین ویرایش:

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
نمیشه فقط از روی امتیازی که یه سایت به بازی میده قضاوت کرد.شاید جنبه های مثبتی هم داشته باشه که ارزش امتحان کردن این بازیو داشته باشه.فعلا که بازیهای جدید با این امتیازاشون گل کاشتن!

pedram_dadgar

کاربر سایت
Aug 24, 2006
386
نام
پدرام
نمیشه فقط از روی امتیازی که یه سایت به بازی میده قضاوت کرد.شاید جنبه های مثبتی هم داشته باشه که ارزش امتحان کردن این بازیو داشته باشه.فعلا که بازیهای جدید با این امتیازاشون گل کاشتن!

برو Gamespot حتی یک Good Emblem نگرفته. میگه بازی آنلاینش لگ داره که توی این بازی که روی آنلاین خیلی تمرکز کرده فاجعه است.

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
بازی بد نیست ! خیلی خوبم نیست !
در کل خودشون زدن ر....ن تو ایدهاشون !
من امروز یه ربع بازی کردم ! گرافیک و صداگذاری بد نیست ! گیم پلیشم بد نیست فقط یکم گیج کننده و خسته کنندست !

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
بنده نسخه گروه razor911 دانلود کردم برای نصب سریال نامبر میخواد که فایل کیجن اخطار میده
هر کی شماره سریال داره بده بیاد

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
بازی برای نصب سریال نمی خواد و گروه skidrow بازی رو کرک کرده نه razor. اون چیزی که شما دانلود کردید fake هستش.

عزیزم گروه رازور کرک کرد قبل از اینکه اسکیدرو کرک کنه الانم دوباره نسخه اسکیدور گذاشتم برای دانلود

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,251
از شما بعید بود که با این همه سایقه هنوز نمی دونی که وقتی یک بازی عرضه میشه, اول باید بری توی سایت هایی مثل orlydb.com که ریلیز های مختلف رو ایندکس میکنند, ببینی بازی رو کدوم گروه کرک کرده و بعدش دنبال لینک دانلود بری.
لینک های بازی رو هم از سایتهای مرجع مثل warez-bb.org بگیرید که توی این سایتها اگه کسی بخواد fake آپلود کنه فوری چپقش رو چاق میکنند.

sheypooorchi

کاربر سایت
Dec 29, 2010
544
بدون شک هم اکنون در حال انجام مزخرف ترین بازی عمرتون هستید . بله rbrink . بازی بی سر و ته که من اسمش رو مولتی پلایر آفلاین گذاشتم و فکر می کنم مناسب ترین اسم براش همینه . آپشن گرافیک بازی هم در حد قابل قبولی ساده هست و با گزینه های مختلفی که در عکس زیر مشاهده خواهید کرد گرافیک نه شسته رفته بلکه ساده ای رو به نمایش میزاره . گرافیکی که واقعا جون سیستم شما رو می گیره اما چیز خاصی رو نشون نمیده . سیستم پیشنهادی بازی که در سایت eurogamer به اون اشاره شده بود درست بوده . یک پردازنده 4 هسته ای و یک GTX 460 . در رزولوشن 1680x1050 با آنتی خاموش و V-SYNC خاموش اما با SSAO و سایر تنظیماتی که در تصویر مشاهده م یکنید در حالت فعال بازی بین 47 تا 80 فریم متغیر رو به شما خواهد داد . که حتی در فریم 44 شما با چرخاندن موس و نگاه به اطراف احساس سنگینی و کندی خاصی می کنید .

چهره های شخصیت ها هم کاملا فانتزی و خنده داره انگار که کله اون ها رو با ماهی تابه از بقل کوبیده باشن . همه چی دراز و در جهت محور Z بالا کشیده شده . =))

از لحاظ گیم پلی بازی بسیار گنگ و خیلی شبیه به مولتی پلایر و CAPTURE FLAG هستش با این تفاوت که شما کار های دیگه ای از قبیل هک ترمینال دشمن رو هم انجام میدید . با کشتن هر کدوم از اونها باید یک خشاب روی اون خالی کنید تا رنگش به تیره تغیر کند تا از مردن کامل اون اطمینان حاصل کنید و با رفتن بالای سر او و نگه داشتن دکمه F لوازم اون رو تساحب کنید و به XP هاتون اضافه کنید . که باز تمی از RPG رو داره . برای UNLOCK کردن اسلحه های بیشتر شما باید مراحل مختلفی از بازی رو به پایان برسونید که شخصا بعد از 4 ساعت بازی اون رو UNINSTALL کردم . دمای سیستم درست بعد از بیرون آمدن از سیستم : گرافیک 66 . CPU: 44. مادربرد 38 .
از دیگر امکانات بازی می شه به شخصی سازی کراکتر بازی اشاره کرد که به طور کامل از نوک موی سر تا نوک انگشت پا می تونید اون رو CUSTOMIZE کنید .
این بازی دارای بخش چند نفره آنلاین بوده و حتی شما می تونید با دوستان خود به صورت LAN نیز بازی کنید .

امتیاز من 6/10 .

تصاویری از محیط بازی :
7vv1h84g0jgj2wpbdl3.jpg
rl0w4rvkwq0v2h3pu3ve.jpg
iyf3sh5vfpuxkquv232j.jpg
6xuw6pdyjlkfn90f3njf.jpg
g75cj1oiic32sqju3du5.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر