Breaking News: 2.60 Firmware Exploit Found - Kernel Access!

baghali91

کاربر سایت
Apr 2, 2006
174
نام
HaMeD
من پي اس پيم رو بالاخره ديشب دانكريد كردمممممممممممممممممممم :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri از 2.5 به 1.5......................

هر كي مي خواد من ازش بيست تومن مي گيرم دانگريد مي كنم.ولي مادربورد دستگاه نبايد پشتش وقتي در umd رو باز مي كنيد در قسمت راستش نوشته باشه ic1003 و نبايد ورژنش 2.7 باشه.فقط مي شه 2.5 يا 2.6 باشه.

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
گفتم خاک تو سرت بعد خواس کم نایره اومده وسط آپگرید که فلش رو خالی کرده خاموش کرده
خاک تو سر خودت!!!
آخه آدم عاقل.....ورژن 2.00 رو میشه به راحتی دانگرید کرد.به راحتی!!!چرا جلوشو گرفتی؟؟؟؟
خود کرده را هم تدبیر نیست.اون پاره آجرو هم بذار توی دیوار خونتو که برات شانس بیاره!!
_________
من پي اس پيم رو بالاخره ديشب دانكريد كردم
تبریک میگم.....صدسال به این سالها!!!!!
هر كي مي خواد من ازش بيست تومن مي گيرم دانگريد مي كنم
اول اینکه شما مگه کانادا نبودی؟؟؟
د.م اینکه خیلی دندون گردی!!! 20 تومن؟اگه من بودم صد تومن هم نمیدادم.
____________--
باتشکر....

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
نوشته شده توسط T_A_M_B_A_L:
سپهر اخه تو که تو اجرای بازی اشکال داشتی میگفتی بعد بچه ها راهنماییت میکردن !
نه چون فایل های فلشش Read Only (فقط خواندی ) هست و نمیشه کسی دیگه از روی یه PSP دیگه یه کپی بگیره !
به قول محمد رضا اگه اینطوری بود دیگه همه FW 1.50 داشتن !
فقط مد چیپ !!!

پس یعنی با مدچیپ حل میشه دیگه؟
برای من 1006 کاناداس
گارانتی هم نداره:cheesygri
یعنی ماله کانادا اصلا گارانتی نداره
بعد
تقصیر من نبود دست یکی از دوستام بود اینطوری شد:(

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
من پي اس پيم رو بالاخره ديشب دانكريد كردمممممممممممممممممممم از 2.5 به 1.5......................

هر كي مي خواد من ازش بيست تومن مي گيرم دانگريد مي كنم.ولي مادربورد دستگاه نبايد پشتش وقتي در umd رو باز مي كنيد در قسمت راستش نوشته باشه ic1003 و نبايد ورژنش 2.7 باشه.فقط مي شه 2.5 يا 2.6 باشه.
افرین شاهکار کردی واقعا خسته نباشی...مگه خودمون چلاقیم ....به خصوص که برنامه دانگریدر به صورت اجرایی هم اومده ...

baghali91

کاربر سایت
Apr 2, 2006
174
نام
HaMeD
نوشته شده توسط SUPERMHR:
اول اینکه شما مگه کانادا نبودی؟؟؟
د.م اینکه خیلی دندون گردی!!! 20 تومن؟اگه من بودم صد تومن هم نمیدادم.
____________--
باتشکر....

آخه مرد حسابي مگه من كه تو يكي از پستهام ننوشته بودم 3 هفته ديگه ميام ايران؟!!!!!
الان يه يك هفته اي ميشه اومدم.من ديروز رفته بودم يگانه طرف گفت هر ورژني رو برات دانگريد مي كنم 50 هزار تومن.تازه من ميدونم اين داشت چرتو پرت مي گفت چون دانگريدر با بازي gta فقط ميشه و برنامش هم تازه يه هفتس اومده.اين جوري كه من اين يارو رو ديدم اينقدر سرش شلوغ بود كه هي از اين ور ميدوييد از اونور جنس مي گرفت و ميفروخت وقت سوال پرسيدن ازش هم نداشت.فكر ميكنم منضورش دانگريد ورژن 2 بود.

--------------------------------------------------------------------------

نوشته شده توسط CRASH:
افرین شاهکار کردی واقعا خسته نباشی...مگه خودمون چلاقیم ....به خصوص که برنامه دانگریدر به صورت اجرایی هم اومده ...

آخه پسر خوب براي دانگريد حتما بازي gta رو لازم داري.خيلي ها ممكنه اين بازي رو نداشته باشن يا نخوان بخرن.

-----------------------------------------------------------------------

!HAVE FUN WITH YOUR 1.5

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
آخه پسر خوب براي دانگريد حتما بازي gta رو لازم داري.خيلي ها ممكنه اين بازي رو نداشته باشن يا نخوان بخرن.
اخرش از هر جهنمی باشه پیدا میکنن بازی ها که پلم نیستن میرن پیشه مغازه دار میگم 1 دقیقه بده یو ام دی جی تی رو امتحان کنم..بعدش هم تمام ولی من فکر نکنم کسی بیستمن بده...

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
نوشته شده توسط baghali91:
من پي اس پيم رو بالاخره ديشب دانكريد كردمممممممممممممممممممم :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri از 2.5 به 1.5......................

من میخوام دانگرید کنم 5 هزار تومان هم بیشتر نمیدم .اگه موافقی pm بده اگه هم نیستی ............................ (شوخی کردم بازم pm بده ):cheesygri

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
نوشته شده توسط CRASH:
منظورت چیه که این برنامه به صورت اجرایی اومده ؟:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر