Breaking News: 2.60 Firmware Exploit Found - Kernel Access!

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
یک خبر بد:
نسخه آزمایشی این دانگریدر آزمایش شده و جواب:
منفی.
آزمایش کننده الان جای PSP 2.60 یدونه پی-اس-پی بریک شده داره.
منم یه نقشه خبیثانه در ذهن دارم:
وقتی دانگریدر اومد و قطعی شدش من میرم و PSP ام رو میفروشم به یگانه تا یه بار هم سر خودش کلاه بره و همینطور دل من خنک بشه.
بعلاوه پول لازم برای خرید یه کارت گرافیک خوب رو هم از هیچ کجا بدست میارم!!!
وقتی بهش فکر میکنم قند توی دلم آب میشه!!!!

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
نوشته شده توسط crash:
سلام ممد و بقیه بچهها
نمیدونید از شنیدن این خبر چقدر خوشحال شدم .چون من همین دیروز پی اس پی خریدم ورژن 2.5 هم هست اینقدر عجله داشتم دیگه نرفتم تهران بگیرم همون اهواز گرفتم 240 هزار تو من هم گرفتم حالا این موضوع حقیقت داره که فریم وارش رو هک کردن یا نه کسی تستش کرده بینم کار میده یا نه؟ اگه میتونید یه اموزشی بزارید بینم این فایل ها رو کجای پی اس پی باید ریخت و در مورد جی تی ا و ورژن های جدیدش هم توضیح بده ممنون....

میگم پی.اس.پیت والو پکه یا معمولی؟

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,594
نام
محمدرضا
بچه ها ورژن بتا ی دانگریدر اومده و تا حالا هیچ psp بریک نشده.اما هنوز امکان بریک شدن psp هست.
این دانگریدر روی ورژن های 2.5 و 2.6 کار میده.

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
رفتم یگانه....
بگین چی شد...(چی شد؟؟!!!)
از روی خوش شانسی ما گفتش که 1.5 رو میده 300.دیگه قیمت خریدن رو نپرسیدم!!!!
میگم محمدرضا.....
شما برو روی سیستم یه دوست دیگه ات امتحانش کن....اگر به قول خودت فنا شد!!!که هیچ....
اگه نشد هم که خودت میدونی!!!

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
[Breaking News] 2.50/2.60 Downgrader - v5 Beta Released

downgraderishere.jpg

انجام دادن این کار یه ریسکه !!! چون هنوز این یه ورزن آزمایشی از این برنامه هست .
این کار بروی PSP هایی با مدل TA-082 قابل اجرا نمیباشد . (برای فهمیدن مدل در UMD درایو خود را باز کنید و توی اون رو نگاه کنید)

انجام دادن این کار بر روی PSP با ورژن 1.50 :
Copy the folders downhelper and downhelper% from the folder 1.50 HELPER folder to /PSP/GAME/ in your memstick.
Obtain the 1.50 update and put it in /PSP/GAME/UPDATE in your memstick. You may find the 1.50 update in our download site here.
Init the downhelper program.
It will dump your flash and some files from the updater eboot to the memstick. (These files are illegal under US copyright laws, so please do not distribute them in the comments or on our forums)
After that, the program will exit. You can now delete the updater from /PSP/GAME/UPDATE
You'll notice that you have a new folder in the root of your memstick called "DOWNDATER".
That's the folder you'll have to send to a 2.50/2.60 to let him test the downgrade.
انجام دادن این کار بر روی PSP با ورژن های 2.60 و 2.50 :
Copy the folder the DOWNGRADER/2.50/DOWNDATERTEST if you have 2.50
or DOWNGRADER/2.60/DOWNDATERTEST if you have 2.60 to /PSP/GAME/ in your memstick
Wait for someone with 1.50 to pass you a folder called DOWNDATER and copy it to the root of your memstick.
Init GTA and the eLoader
In the eLoader menu, choose the downdater test. WARNING: the program won't output any display and any warnings, it will init the downgrader process inmediatelly.
You'll see that your memstick flashing. That means that your psp is being flashed from the memstick.
You won't see any type of output in the screen (this is for safety). When the memstick finishes of flashing, WAIT at least a minute, and then reinit your psp by holding the power button.
That's all. If all went right, you'll have 1.50. If it went less good, you'll still have 2.50/2.60. If all went wrong, you'll have a bricked psp(except in the case you have the modchip) Remember that you have accepted that risk.
If your PSP is showing up as v2.01, this is fine. Just use Wab Version Changer and change it to v1.50

دانلود برنامه ها :
2.60 داندیتر (دانگرید) بتا
2.50 داندیتر (دانگرید) بتا
1.50 Helper
ابوت 1.50 آپدید شده ی امریکای شمالی
پسورد برنامه ها : I_USE_AT_MY_OWN_RISKS

(
چون وقط نداشتم دیگه ترجمه نکردم اگه جایی رو متوجه نشدید بگید تا راهنماییتون کنم)
منبع : pspupdates.qj.net

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام میخواستم بیدونم با این خبرایی که اینجا هست میشه 2.50 خرید و صبر کرد بد اگر میشه کی و تا اون موقع چه کارایی میشه باهاش کرد

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
شما میتونی همین الان بری و بخری.ورژن 2.50 هم که بخری بهتره چون احتمال اینکه Ta_082 باشه کمتره.
الان هم دیگه قطعا فروشنده خودش میدونه ورژن دستگاهش چیه.پس نیازی نیست اون روشه رو یاد بگیری(و نپرس چیه!!!میتونی در صفحات قبل ببینی...)
در آینده که کاملا هک شد میتونی انواع و اقسام برنامه ها و بازیهای کپی رو روش اجرا کنی.
باتشکر....

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
2.5/2.6 Downgrader FINAL Released!

2.jpg

بالاخره ورزن فینال برنامه ی دانگرید ورژن ها ی 2.50 و 5.70 آماده شد

انجام دادن این کار بر روی PSP با ورژن 1.50 :

Copy the folders downhelper and downhelper% from the folder 1.50 HELPER folder to /PSP/GAME/ in your memstick.
Obtain the 1.50 update EBOOT and put it in /PSP/GAME/UPDATE in your memstick. You may find the 1.50 update in our download site here.
Init the downhelper program.
It will dump your flash and some files from the updater eboot to the memstick. (These files are illegal under US copyright laws, so please do not distribute them in the comments or on our forums)
After that, the program will exit. You can now delete the updater from /PSP/GAME/UPDATE
You'll notice that you have a new folder in the root of your memstick called "DOWNDATER".
That's the folder you'll have to send to a 2.50/2.60 to let him test the downgrade
.
انجام دادن این کار بر روی PSP با ورژن های 2.60 و 2.50 :

Copy the folder the DOWNGRADER/2.50/DOWNDATERTEST if you have 2.50 or DOWNGRADER/2.60/DOWNDATERTEST if you have 2.60 to /PSP/GAME/ in your memstick
Wait someone with 1.50 to pass you a folder called DOWNDATER and copy it to the root of your memstick.
Init GTA and the eLoader
Connect your psp to the AC adaptor
In the eLoader menu, choose the downdater test. WARNING: the program won't output any display and any warnings, it will init the downgrader process immediately.
You'll see the your memstick flashing. That means that your psp is being flashed from the memstick.
You won't see any type of output in the screen (this is for safety). When the memstick finishes flashing, the psp should reinit and you'll have probably a 1.50.
It will probably say you "Cannot read disc". Don't worry about that, this is because the UMD device has not been reset properly. Simply restart the psp manually or take and the battery for 5-10 minutes and the problem will be solved.
That's all. If all went right, you'll have 1.50. If it went less good, you'll still have 2.50/2.60. If all went wrong, you'll have a bricked psp (except in the case you have the modchip) Remember that you have accepted that risk.
If your PSP is showing up as v2.01, this is fine. Just use Wab Version Changer and change it to v1.50.
دانلود برنامه ها :
برنامه ی دانگرید ورژن های 2.50 و 2.60
1.50 Helper
ابوت 1.50 آپدید شده ی امریکای شمالی
پسورد برنامه ها : : I_Use_It_At_My_Own_Risk

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
چه خوب!!
یعنی...چه بد!!!!
از فردا میای میبینی دست هرکسی یدونه PSP هستش!!
دیگه باید فاتحه خزش PSP رو بخونیم!!!!
راستی آقای GodFather....
شما احیانا اسمت پیام نیست؟؟؟
باتشکر....

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
نوشته شده توسط Capcom:
میگم پی.اس.پیت والو پکه یا معمولی؟
نه معمولیه بدون هیچ وسایل جانبی...حتی مموری هم روش نبود...

نوشته شده توسط SUPERMHR:
چه خوب!!
یعنی...چه بد!!!!
از فردا میای میبینی دست هرکسی یدونه PSP هستش!!
دیگه باید فاتحه خزش PSP رو بخونیم!!!!
یعنی چی فاتحه خزش؟ خوب مگه بده دست همه یه پی اس پی باشه مثلا میشینی تو تاکسی با بغل دستی شبکه بازی میکنی...

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
بعضی وقتها حس عجیبی بهم دست میده وقتی میبینم یه بچه 10-12 ساله با گوشی W900 نشسته بقل دستم و داره به مادرش سفارش ناهار میده!!!(تا حالا برات پیش اومده؟)
البته من در این مورد نظرهایی دارم که اگه مطرح کنم همه مخالفت میکنند و مجبورم توضیح بدم!!!;)
مثلا اینکه طرف بدون اطلاع داشتن از امکاناتی که Psp داره فقط بخاطر بازی اونو میخره.و وقتی بازیهای بهتری رو کنسولها و Pc هستش اونو کنار میگذاره.
توی همین پایتخت من یک فروشنده Psp دیدم که نمیدونست روی Pspبرنامه هم میشه ریخت.بعد چند روز اومدم دیدم Psp خریده.حالا نمیدونه چطور روش برنامه بریزه!!!!!

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
نوشته شده توسط SUPERMHR:
بعضی وقتها حس عجیبی بهم دست میده وقتی میبینم یه بچه 10-12 ساله با گوشی W900 نشسته بقل دستم و داره به مادرش سفارش ناهار میده!!!(تا حالا برات پیش اومده؟)
البته من در این مورد نظرهایی دارم که اگه مطرح کنم همه مخالفت میکنند و مجبورم توضیح بدم!!!;)
مثلا اینکه طرف بدون اطلاع داشتن از امکاناتی که Psp داره فقط بخاطر بازی اونو میخره.و وقتی بازیهای بهتری رو کنسولها و Pc هستش اونو کنار میگذاره.
توی همین پایتخت من یک فروشنده Psp دیدم که نمیدونست روی Pspبرنامه هم میشه ریخت.بعد چند روز اومدم دیدم Psp خریده.حالا نمیدونه چطور روش برنامه بریزه!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر