Brütal Legend | X360

shadow666

کاربر سایت
Sep 27, 2008
209
بازی فوق العاده بود!! مخصوصا مبارزه هاش! آقای تیم شفر برداشته یه سبک جدید ساخته! اون بازی سایکوناتش
هم عالی بود. این همه خواننده و بازیگر اومدن توش. چه آهنگایی داره به خدا! راب زامبی که بیشتر تو فیلمای
خودش آهنگاش رو استفاده میکنه اومده دو تا آهنگ اینجا داده. عزیزان اگه متال باز بودن ارزش این بازی رو واقعا
میفهمیدن

moer

کاربر سایت
Jun 20, 2009
528
نام
Masoud
من گير كردم ! چه جوري بگم كدوم مرحله ام كه راهنمايي كنيد ! يعني زورم به اونا نميرسه ! اونا ماشين دارن هي ميان يارايه من و ميكشن نامردا

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
من گير كردم ! چه جوري بگم كدوم مرحله ام كه راهنمايي كنيد ! يعني زورم به اونا نميرسه ! اونا ماشين دارن هي ميان يارايه من و ميكشن نامردا
احتمالا جاي هست كه با lion wihte ميجنگه. اونجا يه ه بايد يه استراتژي پياده كني.
اگه همونجا بود از تو profile م بپرس . را هنماييت كنم.

آخرین ویرایش:

moer

کاربر سایت
Jun 20, 2009
528
نام
Masoud
اونجارو ياده كه با تير بزرگ مي كشتنت ! بعد مي رفتي از اين آدما كه پشت تون بلنگوي مياوردي كه اون برجكارو خراب كنه ! بعد اين كار ميري تو يك شهر جديد ! كه اون آدم كه دستش ميكروفن و جيغ ميزنه مياد حرف ميزنه ! بعد يدفه همه داد ميزنند حمله !‌بعد بازي شروع ميشه ! هر كاري ميكنم زورم بهشون نيمرسه !

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
اول فك كردم يه جا ديگه اي . بابا اينجا كه خيلي راحته بعدا خيلي سخت ميشه.

كار خاصي نميخواد بكني اون چاه سبز ها هستن, اونا طرفداران هستن بايد يه solo نزديكشون بزني تا fan booth سا خته بشه. بعد همينطور همه رو تصخير كن. البته هي بايد head banger و سربازاي ديگه بسازي و با اونا پيش بري. هر جا خود يارو اومد تو برو باهاش بجنگ . هرموقع هم كه پيش رفيقات y رو بزني team up ميكنه و قدرتشون چند برابر ميشه.

moer

کاربر سایت
Jun 20, 2009
528
نام
Masoud
اول فك كردم يه جا ديگه اي . بابا اينجا كه خيلي راحته بعدا خيلي سخت ميشه.

كار خاصي نميخواد بكني اون چاه سبز ها هستن, اونا طرفداران هستن بايد يه solo نزديكشون بزني تا fan booth سا خته بشه. بعد همينطور همه رو تصخير كن. البته هي بايد head banger و سربازاي ديگه بسازي و با اونا پيش بري. هر جا خود يارو اومد تو برو باهاش بجنگ . هرموقع هم كه پيش رفيقات y رو بزني team up ميكنه و قدرتشون چند برابر ميشه.
آره ميدونم چه كار بايد كنم ! ولي زورم بهشون نميرسه :d كلا من تو اين بازي هيچي بارم ني ! اولين بازيست كه نميتونم برم :((((((

saman63

کاربر سایت
Feb 16, 2008
7
سلام و خسته نباشید
من رسیدم اونجا که اوفیلا رو می کشن و یهو یه یارو گندهه از زیر blacktear میاد بیرونو سرنگ پرت میکنه ( خیلی سخته:cheesygri ) میشه بگید چقد دیگه مونده تا آخرش؟؟ آیا این قسمت راهنمایی خاصی داره؟؟

Last edited by a moderator:

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
سلام و خسته نباشید
من رسیدم اونجا که اوفیلا رو می کشن و یهو یه یارو گندهه از زیر blacktear میاد بیرونو سرنگ پرت میکنه ( خیلی سخته:cheesygri ) میشه بگید چقد دیگه مونده تا آخرش؟؟ آیا این قسمت راهنمایی خاصی داره؟؟
شما باید اون کله های کناری رو اونقدر بزنی تا خودش بگه که حالا وقتشه که حمله کنیم. بعد شما باید با ماشین تو اون راهرو هایی که میره بالا بری تو اون کله ها

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
فریدون,Tim Schaferه دیگه!:love::biggrin1:کاریش نمیشه کرد:biggrin1:
علاوه برچیزی که گفتم کلی مشکلات فنی م داره. افت فریم، لگ ها تصویری عجیب که میره رو اعصاب. بعضی وقتا دکمه ها دیر عمل میکنن !!. و از همه اینها مهمتر نداشتن یه Mission Log درست درمون که ادم بدونه چه غلطی باید بکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر