Box Shot

• Thread starter Thread starter Behzadr
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Behzadr

کاربر سایت
سلام

با اجازه بقيه دوستان من اين تاپيك رو راه انداختم.براي شروع هم خودم 2 تا باكس از بازي مورد علاقه خودم مي ذارم

نسخه ژاپني شاهزاده ايراني....

ببخشید پست میذارم و بحث و کمی داغون میکنم اما از دوستانی که عکس های با سایز بزرگ میگذارند خواهشمندم از SP استفاده نمایند درسته ما ADSL ها تصویر را زود میبینیم اما این صفحات برای کسانی که Dial-up دارند جونش کنده میشه تا بیاد .:smile:

با تشکر

میلاد جون هر کسی دوست داری اپلود کن :biggrin1:منه ای دی اس اله هم داره می پره صفحه !

سلام!
اینو دیدین؟:biggrin1:

borderlands%284%29.jpg

تکراری دو سه پست بالایی:biggrin1:البته اون مال کامپیوتره ولی فرقی نداره لول !:biggrin1:

دوستان گرامی، دوستان محترم، دوستان .... تورو جون هر کی دوست دارین به گند نکشید این تاپیک رو. یه نفر یه باکس شات میذاره پشته سرش هزار نفر هم میان از همون باکس شات میذارن و حالا نظریه هم صادر میشه که باکش شات عوض شده :eek:

اصلا نمیدونم از چند سال پیش که کسانی مثل سام اینجا زحمت می کشیدن اینا کجا بودن؟؟؟
این تاپیک الان قشنگ شده محل بحث و گفتگو و درخواست های دلخواه.

الان من یه تاپیک ایجاد کردم برای این طور کارا. هر کی درخواست یا بحثی در مورد یه باکش شات داشت لطف کنه بره اینجا. هر گونه پست تکراری و نامربوط هم گزارش داده میشه.

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=24109

داغه داغه(فردین تایید کن !)
957917_119984.jpg
:mad::mad::mad:
بابا شماها دیگه چه رویی دارین ! هی میخوام بد برخورد نکنم هی جلو خودمو میگیرم میبینم نمیشه :mad:
عزیز دل یکی اینکه این باکس شات اصلا کلا Fake هست (Gamespot چقدر کمک میکنه نه ؟ :laughing:) و با لوگوی خود بازی یک باکس شات Fake ساختن
دو اینکه اون تاپیک در خواست و بحث پیرامون Box Shot زده شده تا شماها اینجا Spam پرونی نکنید و هرچقدر میخواین اونجا پست بدین
اینجا فقط محل گذاشتن باکس شات های تائید شده ، جدید و رسمی با سایز بزرگ و اپلود شده هست و بس ;)
لطفا خواهشا هرچی باکس شات رسمی یا غیر رسمی پیدا میکنید برید توی همون تاپیک و اینجارو بسپرید به دست من و اصلان و فردین و حسن !
بازم خواهش میکنم :((:mad:;)

داغه داغه(فردین تایید کن !)
957917_119984.jpg

آخه قربون اون شکل ماهت برم من :دی چیشو تایید کنم وقتی شرکت هیچی نداده مگه من چیکارم که تاییدش کنم :دی

بقیه توضیحات رو هم سام داد

:mad::mad::mad:
بابا شماها دیگه چه رویی دارین ! هی میخوام بد برخورد نکنم هی جلو خودمو میگیرم میبینم نمیشه :mad:
عزیز دل یکی اینکه این باکس شات اصلا کلا Fake هست (Gamespot چقدر کمک میکنه نه ؟ :laughing:) و با لوگوی خود بازی یک باکس شات Fake ساختن
دو اینکه اون تاپیک در خواست و بحث پیرامون Box Shot زده شده تا شماها اینجا Spam پرونی نکنید و هرچقدر میخواین اونجا پست بدین
اینجا فقط محل گذاشتن باکس شات های تائید شده ، جدید و رسمی با سایز بزرگ و اپلود شده هست و بس ;)
لطفا خواهشا هرچی باکس شات رسمی یا غیر رسمی پیدا میکنید برید توی همون تاپیک و اینجارو بسپرید به دست من و اصلان و فردین و حسن !
بازم خواهش میکنم :((:mad:;)

آخه قربون اون شکل ماهت برم من :دی چیشو تایید کنم وقتی شرکت هیچی نداده مگه من چیکارم که تاییدش کنم :دی

بقیه توضیحات رو هم سام داد

این هم منم :-"

Developer : EA DICE
ESRB Rating : T

Battlefield: Bad Company 2
EA Games Q1 2010 US

بعد کجا تایید نشده ؟

ویرایش : ببخشید من منظور رو بد گرفتم ، فکر کردم تایید بازی رو میگین .

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or