Borderlands , X360 Version

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
کسی اینجا جواب ما رو هم نداد ؟!!:cheesygri:confused:

بعضی اسله ها وجود دارن که قابلیت ترکیب شدن با هم رو دارند , من زیاد گیرش نبودم ولی تو همون منوی آیتم ها با دکمه ی X میتونی امتحان کنی و ببینی کدوم با کدوم ترکیب میشه, من خودم یه اسلحه ی تریپ شاد گانو که فایر المنت بود رو با سلاح دوربین دار اسید المنت ترکیب کردم , تبدیل به یه توپ شد که دیمیجش به 150*30 رسیده بود :eek: که به هر کی شلیک میکردی هم آتش میگرفت هم از اسید میسوخت هم با برق کباب میشد , بعد بوم:biggrin1:
البته اسلحه های کمری هم با هم ترکیب میشند و خیلی قدرتی

کلا باید مرحله ها رو سپری کنی و لولت رو بالا ببری تا بتونی اسلحه های خوف شو بگیری که شارژی اند و مرگ آور

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
ما که هرچی گشتیم این بازی رو شوخم زدیم اسلحه بالای لول 47 پیدا نشد که نشد. اونها هم اصلا مالی نبود. دمیج بالا ولی سرعت اتش بسیار کم.

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
بعضی اسله ها وجود دارن که قابلیت ترکیب شدن با هم رو دارند , من زیاد گیرش نبودم ولی تو همون منوی آیتم ها با دکمه ی X میتونی امتحان کنی و ببینی کدوم با کدوم ترکیب میشه, من خودم یه اسلحه ی تریپ شاد گانو که فایر المنت بود رو با سلاح دوربین دار اسید المنت ترکیب کردم , تبدیل به یه توپ شد که دیمیجش به 150*30 رسیده بود :eek: که به هر کی شلیک میکردی هم آتش میگرفت هم از اسید میسوخت هم با برق کباب میشد , بعد بوم:biggrin1:

کلا باید مرحله ها رو سپری کنی و لولت رو بالا ببری تا بتونی اسلحه های خوف شو بگیری که شارژی اند و مرگ آور

اسلحه های که به شه ترکیب کرد روچطور مینویسه یعنی چی میزنه ؟؟

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
اسلحه های که به شه ترکیب کرد روچطور مینویسه یعنی چی میزنه ؟؟
اسلحه هایی داشتم که از لحاظ قدرت همتا نداشت, از این رو زیاد تو بحرش نرفتم, همینطوری به صورت خیاری یکی یکی با هم جمع می زدم ببینم که کدوم با کدوم قابل ترکیبه..شما هم اگه بهش گیر بدی حتما به نتیجه میرسی , چون یکی از قابلیت های بازی همینه که اگه اشتباه نکنم 60 میلیون نوع اسلحه تو بازی با ترکیب کردن قابله رویته>..

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Xـی که میفرماید برای مقایسه اسلحه هاست حالا ربطش به ترکیب رو نمیدونم. چون بارها امتحان کردم ولی فقط جنبه مقایسه ی داشت.

ویلسنت

کاربر سایت
Oct 27, 2008
111
با توجه به اینکه سلاح ها در این بازی تصادفا ایجاد میشه خوبه که راجبهشون صحبت کنیم
من لولم 45 هست و یه سلاح دارم که گلوله هاش بی نهایت هست دمیجش هم خیلی بالاست براتون عکس میزارم
شماها اگر چیزای خاص پیدا کردین بگین کل میندازم:laughing:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
سلام بچه ها:love:
من یه کم سرم خلوت شده میتونم یه حالی کنم:biggrin1:
رفتم امتیازای این بازیو دیدم کلی حال کردم.:eek:
میشه بگید چه جور بازیه؟سبکش چه جوریه؟گرافیکش؟هیجانش؟
ممنونم:love:

saman63

کاربر سایت
Feb 16, 2008
7

بالاخره میشه ترکیب کرد یا نه؟؟
این دوستمون میگه میشه!!;)
اما بعد یکی دیگه میگه نمیشه!!
حق بدید به آدم که گیج بشه:cheesygri

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
بالاخره میشه ترکیب کرد یا نه؟؟
این دوستمون میگه میشه!!;)
اما بعد یکی دیگه میگه نمیشه!!
حق بدید به آدم که گیج بشه:cheesygri

بازی ترکیب اسلحه نداره، اون قسمت مقایسه بوده که دیده شده :smile:

poyan_360

کاربر سایت
May 10, 2008
381
نام
pooyan
سلام بچه ها:love:
من یه کم سرم خلوت شده میتونم یه حالی کنم:biggrin1:
رفتم امتیازای این بازیو دیدم کلی حال کردم.:eek:
میشه بگید چه جور بازیه؟سبکش چه جوریه؟گرافیکش؟هیجانش؟
ممنونم:love:
سلام
بازی دارای سبک اکشن هست و گرافیکش به صورت کارتونی طراحی شده.هیجانشم بدک نیست ولی اگه تو live باشه که خیلی خوب میشه:D
بازی دارای game play خوبی هست.تنوع اسلحه زیاد هست(هر تفنگ با هر رنگ و قیافه بخوای توش هست)
به نظر من بازی بدی نیست ارزش امتحان رو داره.
موفق باشید

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
اهم اهم...
بلاخره بعد ترافيك سنگين بازي ها تونستم BL هم بگيرم و بازي كنم.
آقا اين بازي رو به كساني كه به فكر پيشرفت و لول up شدن هستن پيشنهاد ميكنم(يك سال بعد)
من كه به خاطر چيزي جز لول up و پيشرفت كاركترم تو اين زمينه اگيزه ي ديگه اي ندارم. داستانش هم اونقدر جذاب نيست كه به خاطر داستان بازي كنم.
در مورد تركيب شدن هم من تا حالا چيزي نديدم(تازه لول 11 هستم:biggrin1:) دكمه X هم براي مقايسه هستش.
اما در كل بازي خيلي به من چسبيده خيلي با هاش حال كردم

erfan_22

کاربر سایت
Apr 7, 2008
236
نام
erfan
کارکتر و نمیشه وسط بازی عوض کرد!
من الان lilth و برداشتم و تا لول25 رفتم ولی میخوام با brick بازی کنم !
بهترن کارکتر بازی کیه به نظرتون از لحاظ قابلیت هاش میگم؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر