Borderlands , X360 Version

poyan_360

کاربر سایت
May 10, 2008
381
نام
pooyan
سلام ميشه مراحلش رو به صورت Split Screen رفت؟
2 نفره؟
بله دوست عزیز...
نمیدونی چه حالی هم میده..:D هرکی هم به صورت جداگانه لولش میره بالا ولی پولا رو هرکی بخوره واسه هر 2نفر حساب میشه.
چقدر هم تفنگ چینگول پینگول داره:D
موفق باشید

mike_linkinparker

کاربر سایت
Apr 30, 2007
207
نام
محمد رضا
سلام دوستان من توی اون مرحله ای که یکی از Bone head ها یه چیزی ازمون دزدیده و باید بریم بکشیمش(مراحل ابتدایی بازی) بدجوری گیر کردم:wallbash: . هر کاری میکنم نمیمیره همه تیر ها م هم تموم شد اما باز هم نمرد . میگین باید چیکارش کنم

PµήЇЅнёҐ

کاربر سایت
Sep 7, 2009
28
سلام بچه ها من این بازی رو خریدم اول رو هارد ریختم بعد وقتی بازی اومد با یک مشت setting مواجح شدم و چرتو پرت زدم بعد وقتی بازی رو شروع کردم اول تک نفری
بودم بعد به اومید بازی 4 نفره(3 bot) بازی رو ادامه دادم یک ساعتی گذشت هنوز هم تک هستم آیا تا آخر تک بازی می کنم ؟ اگه نه یکمی توضیح دهید ممنون :(:((

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,812
نام
مراد حلیمی
بله دوست عزیز...
نمیدونی چه حالی هم میده..:D هرکی هم به صورت جداگانه لولش میره بالا ولی پولا رو هرکی بخوره واسه هر 2نفر حساب میشه.
چقدر هم تفنگ چینگول پینگول داره:D
موفق باشید

آقا جدي ميگي؟؟؟؟؟؟چه شود....................... .:biggrin1::biggrin1:

فقط يه سوال بازي كوتاه هستش يا طولاني مثلا مثه fallout:love::love: سوراخ سنبش زياده يا نه؟؟؟؟
كلا چه جورياس اين مدت زمان بازي؟؟

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,202
سلام دوستان من توی اون مرحله ای که یکی از Bone head ها یه چیزی ازمون دزدیده و باید بریم بکشیمش(مراحل ابتدایی بازی) بدجوری گیر کردم:wallbash: . هر کاری میکنم نمیمیره همه تیر ها م هم تموم شد اما باز هم نمرد . میگین باید چیکارش کنم
بهتره یه کم بازی کنی تا لولت بره بالاتر. اگه Quest دیگه ای داری اول اونارو برو. لول 10-12 بشی دیگه فکر کنم مشکلی نباشه. البته بازم به همین راحتیا نمیمیره.:biggrin1:
اول باید بزنیش تا Shield ـش از بین بره بعد پشت بندش تا جایی که میتونی بزن خونش کم شه. همینجوری باید کارشو بسازی.:biggrin1:
فقط يه سوال بازي كوتاه هستش يا طولاني مثلا مثه fallout سوراخ سنبش زياده يا نه؟؟؟؟
گفتم که. بازی میتونه طولانی باشه. ولی فکر نمیکنم به زمان Fallout برسه.

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
سلام بچه ها من این بازی رو خریدم اول رو هارد ریختم بعد وقتی بازی اومد با یک مشت setting مواجح شدم و چرتو پرت زدم بعد وقتی بازی رو شروع کردم اول تک نفری
بودم بعد به اومید بازی 4 نفره(3 bot) بازی رو ادامه دادم یک ساعتی گذشت هنوز هم تک هستم آیا تا آخر تک بازی می کنم ؟ اگه نه یکمی توضیح دهید ممنون :(:((

آره من هم به امید اینکه چهار نفری با هم برن جلو گرفتم الان کلی بازی کردم و حتا ماشین جنگی رو هم گرفتم و باهاش میرم ماموریت ها:biggrin1::cheesygri

این ماشین جنگیه خیلی جالبه و باهاله

mike_linkinparker

کاربر سایت
Apr 30, 2007
207
نام
محمد رضا
بهتره یه کم بازی کنی تا لولت بره بالاتر. اگه Quest دیگه ای داری اول اونارو برو. لول 10-12 بشی دیگه فکر کنم مشکلی نباشه. البته بازم به همین راحتیا نمیمیره.:biggrin1:
اول باید بزنیش تا Shield ـش از بین بره بعد پشت بندش تا جایی که میتونی بزن خونش کم شه. همینجوری باید کارشو بسازی.:biggrin1:
مرسی از راهنمایی . حالا چه شکلی ماموریت جانبی بگیرم که لولم بره بالا؟؟:confused:

آیا تا آخر تک بازی می کنم ؟ اگه نه یکمی توضیح دهید ممنون :(:((

این طور که توی نقد بازی خوندم تا آخرش تک نفره هستی:(

poyan_360

کاربر سایت
May 10, 2008
381
نام
pooyan
آقا جدي ميگي؟؟؟؟؟؟چه شود....................... .:biggrin1::biggrin1:

فقط يه سوال بازي كوتاه هستش يا طولاني مثلا مثه fallout:love::love: سوراخ سنبش زياده يا نه؟؟؟؟
بله مگه من با شما شوخی دارم:biggrin1:
نه کوتاه تر از fallout هستش(البته فکر کنم ها..)
والا من دیگه به سوراخ سنبه هاش دقت نکردم:D
موفق باشید

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,088
تو سبک خودش بهترین و خوشحالترین عنوانه. یک ساعتی بازی کردم بسی لذت بردیم. سبک هنری و طراحی ها خلاقانه ش کم نظیره.

پ.ن. تکسچر لودینگ هم شده میراث و امضای هنری شرکت معظم دنده دان :biggrin1:.

ویرایش:
اینقدر این بازی عالی و بچسب ـه که میخوام فریاد بکشم. امروز 3 ساعت بکوب LIVE ردم با 3 تا British. وای نمیدونید چه حالی داد. 9 تا مرحله رد کردیم اخرش من دیگه کم اوردم :D. مثل تراکتور میرفتیم جلو من تو همون 3 ساعت Level 14 شدم رفت :D. ترکیب کردن اسلحه ها بینظیره. اصلا نمیدونم چی باید بگم دیگه :D.

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
منم با ترکيب کردن اصلحه ها همين مشکلو دارم!!
فريدون جان چرا ميری با اون اجنبی های زبون نفهم بازی ميکنی؟ مگه منو فردين مرديم؟ :D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,088
فريدون جان چرا ميری با اون اجنبی های زبون نفهم بازی ميکنی؟ مگه منو فردين مرديم؟ :D

فریدن که مرده احتمالا :D !!. فعلا 150 تومن شارژ اینترنت بشتر ندارم تا فردا بیان پرداختم رو انجام بدن :D. والا اجنبی و اینها نداره مهم اینکه راه و چاه رو خوب بلد بودن و مثل لودر میرفتیم جیلو :D. خیلی کم حرف بودن ولی وقتی صحبت میکردن فقط راهنمائی بود و گفتن نکات اصلی.
خلاصه فاز داد فخن :D.
درود
من چرا نمیتونم اسلحه هارو ترکیب کنم
وقتی می خوام اسلحه دومو انتخاب کنم compare غیر فعال میشه اون پایین
اسلحه ها درست رو باید انتخاب کنید، همین. فقط یادتون باشه اینونتوری تون رو خالی نگه داری برای اسلحه های جدید و بهتر!. اگر Y کنید اسلحه میره و پولش رو میگیرید :D.

Farzin-M

کاربر سایت
Jan 28, 2008
45
نام
محمد (فرزين)
سلام به همه دوستان عزیز
من یه سوال نسبتا عجیب ولی کاملا جدی دارم. ایا تو این بازی حشره عظیم الجثه وجود داره ؟ (اصلا حشره داره .سایزش چقدره ؟:blushing: ) این مساله واسه من خیلی مهمه. من واقعا دوست دارم این بازی رو انجام بدم. اما تو شماره جدید مجله بازی رایانه در یکی از عکس های بازی جونوری به نظرم رسید که دیدنش تو بازی واسه یک ماه کابوس دیدن هر شب من کافیه.
میشه هر کدوم از دوستان عزیزی که این بازی رو به انتها زسوندن بفرمایند که ایا هیچ موجود شش یا احیانا هشت پایی تو این بازی هست یا نه ؟
ممنون از همگی شما
فرزین

mike_linkinparker

کاربر سایت
Apr 30, 2007
207
نام
محمد رضا
سلام به همه دوستان عزیز
من یه سوال نسبتا عجیب ولی کاملا جدی دارم. ایا تو این بازی حشره عظیم الجثه وجود داره ؟ (اصلا حشره داره .سایزش چقدره ؟:blushing: ) این مساله واسه من خیلی مهمه. من واقعا دوست دارم این بازی رو انجام بدم. اما تو شماره جدید مجله بازی رایانه در یکی از عکس های بازی جونوری به نظرم رسید که دیدنش تو بازی واسه یک ماه کابوس دیدن هر شب من کافیه.
میشه هر کدوم از دوستان عزیزی که این بازی رو به انتها زسوندن بفرمایند که ایا هیچ موجود شش یا احیانا هشت پایی تو این بازی هست یا نه ؟
ممنون از همگی شما
فرزین

تا اینجایی که من جلو رفتم تا دلت بخواد هشت پا(مرحله ی غار) و حشره عظیم الجثه وجود داره . :evil:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر