Borderlands: The Handsome Collection

خب شایعاتی که چند وقت پیش به گوش می رسید دیشب تایید شد و دو بازی Borderlands 2 و Borderlands: Pre-Sequel قرار هست در تاریخ 7 فروردین (27 مارس) برای کنسول های نسل 8 یعنی PlayStation 4 و Xbox One منتشر بشه؛

هر دو عنوان موجود در The Handsome Collection با گرافیک HD و ریمستر شده منتشر می شوند و برای اولین بار در این سری بازی ها شاهد قابلیت تقسیم صفحه (split screen) برای چهار بازیکن هستیم. اگر قبلاً در کنسول های Xbox 360 و یا Playstation 3 این بازی رو خریداری کرده بودید، می تونید فایل های Save خودتون رو به این بازی منتقل کنید.
این دو عنوان قرار هست به صورت کامل در اختیار خریداران قرار بگیره یعنی Season Pass و DLC های هر دو بازی برای خریداران قابل دسترس خواهد بود.

لینک دانلود تریلر معرفی بازی:
http://gamefa.com/go.php?http://gam... Handsome Collection Announcement Trailer.mp4

باکس آرت (احتمالی):

- - -ویرایش - - -

نسخه Limited بازی هم معرفی شد که Borderlands: The Handsome Collection limited edition نام داره و شامل تمام چیز هایی می‌شه که توی نسخه معمولی بازی وجود دارد به علاوه یک مدل قابل کنترل از Claptrap محبوب! این ربات رو میشه به وسیله ی دستگاه های Android و iOS کنترل کرد. به علاوه دوربین هایی که در چشم این روبات وجود دارند، به شما اجازه میده در تلفن همراه خودتون از چشم این ربات ببینید. و Claptrap به عنوان پاداش، داستان هایی از بازی رو برای شما تعریف می کنه.

تصویر این ربات:

این مجموعه محدود به ۵,۰۰۰ نسخه در جهان است و از امروز برای پیش خرید با قیمت ۲۶۹٫۹۵£/ ۳۹۹$ (تقریباً 1 میلیون و دویست هزار تومن) موجود است.

آخرین ویرایش:

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,661
نام
Moein
با اینکه بعید میدونم، ولی زیر خاکی بیارم بالا شاید خبری شد:-"
کسی بازی رو داره(PS4) کمک بنماید و تروفی های Co Op بازی رو بگیریم؟:-"
من بازیو گرفتم ولی هنوز دانلودش نکردم :| :D
خواستی اد کن بازی کنیم

• Like
Reactions: -7- and Akiba

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
با اینکه بعید میدونم، ولی زیر خاکی بیارم بالا شاید خبری شد:-"
کسی بازی رو داره(PS4) کمک بنماید و تروفی های Co Op بازی رو بگیریم؟:-"
مشترک گرامی بازی مورد نظر موجود نمیباشد لطفا بعد از بررسی مجدد تماس بگیرید
:-":D:|

• Like
Reactions: Akiba

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
ممنون از دوستان:D
راستش دیروز صبح یکی از بچه ها پیام داد و قراره با هم بریم:D

Pre-Sequel :-" ، دو رو نسل قبل رفتم بعید میدونم دوباره برم...خودمم نمیدونم...دوست دارم باز برم چون هیچی ازش یادم نیست، ولی از اونطرف هرچی با خودم حساب میکنم میبینم غیر از Zer0 دلم نمیخواد با کاراکتر دیگه ای بازی کنم:-" (و دفعه قبلم با همین رفتم:-") کلا به شکل عجیبی با Zer0 حال مینمایم:-" (البته به پای ClapTrap که نمیرسه ، ولی خوب...:-" )

• Like
Reactions: -7-

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
ممنون از دوستان:D
راستش دیروز صبح یکی از بچه ها پیام داد و قراره با هم بریم:D

Pre-Sequel :-" ، دو رو نسل قبل رفتم بعید میدونم دوباره برم...خودمم نمیدونم...دوست دارم باز برم چون هیچی ازش یادم نیست، ولی از اونطرف هرچی با خودم حساب میکنم میبینم غیر از Zer0 دلم نمیخواد با کاراکتر دیگه ای بازی کنم:-" (و دفعه قبلم با همین رفتم:-") کلا به شکل عجیبی با Zer0 حال مینمایم:-" (البته به پای ClapTrap که نمیرسه ، ولی خوب...:-" )
اگر خواستی 2 رو بری حتماً یکم ویدئو از Necromancer ببین
منم add کنید پایه بازی هستم هنوزم

marcus payne

کاربر سایت
Jul 13, 2013
51
نام
علیرضا
سلام
اگر کسی میدونه کمک کنه
خواستیم توی این تابستون یه co-op خوب بازی کنیم که این بازی گرفتیم ولی به سرور های 2k وصل نمشه کسی نمیدونه مشکلش چیه یا چیکار میشه کرد؟
ممنون

• Like
Reactions: Bloodborne11

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,021
سلام
من تازه میخوام بازیو شروع کنم :D
اول کدوم نسخه رو بازی کنم؟
سلام
به نظر منن اول Pre-Sequel رو برید بعد نسخه 2. چون من خودم اول 2 رو رفتم و انقدر خوب و طولانی بود دیگه وسطای Pre-Sequel دست بالم نمی رفت ادامه بدم :D ولی خب داستانش، هم قبل از نسخه 2 روایت میشه هم بعدش

• Like
Reactions: M ξ λ δ ζ

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
سلام
به نظر منن اول Pre-Sequel رو برید بعد نسخه 2. چون من خودم اول 2 رو رفتم و انقدر خوب و طولانی بود دیگه وسطای Pre-Sequel دست بالم نمی رفت ادامه بدم :D ولی خب داستانش، هم قبل از نسخه 2 روایت میشه هم بعدش
من دیشب استارت زدم و 2 رو داشتم میرفتم الیته در حد نیم ساعت بازی کردم
پس رفتم خونه اول Pre رو شروع میکنم :D

• Love
Reactions: shayan7

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر