Borderlands: The Handsome Collection

خب شایعاتی که چند وقت پیش به گوش می رسید دیشب تایید شد و دو بازی Borderlands 2 و Borderlands: Pre-Sequel قرار هست در تاریخ 7 فروردین (27 مارس) برای کنسول های نسل 8 یعنی PlayStation 4 و Xbox One منتشر بشه؛

هر دو عنوان موجود در The Handsome Collection با گرافیک HD و ریمستر شده منتشر می شوند و برای اولین بار در این سری بازی ها شاهد قابلیت تقسیم صفحه (split screen) برای چهار بازیکن هستیم. اگر قبلاً در کنسول های Xbox 360 و یا Playstation 3 این بازی رو خریداری کرده بودید، می تونید فایل های Save خودتون رو به این بازی منتقل کنید.
این دو عنوان قرار هست به صورت کامل در اختیار خریداران قرار بگیره یعنی Season Pass و DLC های هر دو بازی برای خریداران قابل دسترس خواهد بود.

لینک دانلود تریلر معرفی بازی:
http://gamefa.com/go.php?http://gam... Handsome Collection Announcement Trailer.mp4

باکس آرت (احتمالی):

- - -ویرایش - - -

نسخه Limited بازی هم معرفی شد که Borderlands: The Handsome Collection limited edition نام داره و شامل تمام چیز هایی می‌شه که توی نسخه معمولی بازی وجود دارد به علاوه یک مدل قابل کنترل از Claptrap محبوب! این ربات رو میشه به وسیله ی دستگاه های Android و iOS کنترل کرد. به علاوه دوربین هایی که در چشم این روبات وجود دارند، به شما اجازه میده در تلفن همراه خودتون از چشم این ربات ببینید. و Claptrap به عنوان پاداش، داستان هایی از بازی رو برای شما تعریف می کنه.

تصویر این ربات:

این مجموعه محدود به ۵,۰۰۰ نسخه در جهان است و از امروز برای پیش خرید با قیمت ۲۶۹٫۹۵£/ ۳۹۹$ (تقریباً 1 میلیون و دویست هزار تومن) موجود است.

آخرین ویرایش:

poyan_360

کاربر سایت
May 10, 2008
381
نام
pooyan
دوستان منم تا 3-2 روز دیگه بازی و اوکی میکنم . . .
کسایی که بازی میکنن add کنن ، باهم بازی کنیم ، من تو نسل قبل بازی کردم اما الان با توجه به remaster شدن و 60 فریم بازی ، باید کلی بهتر باشه . . .
انلاین بازی و customize اسلحه ها هم که بسیار تنوع داره و حرف نداره . . .
در کل خوبه !
کسایی هم که امتیاز واسشون مهمه IGN به بازی 8.4 داده . . !

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
دوستان منم تا 3-2 روز دیگه بازی و اوکی میکنم . . .
کسایی که بازی میکنن add کنن ، باهم بازی کنیم ، من تو نسل قبل بازی کردم اما الان با توجه به remaster شدن و 60 فریم بازی ، باید کلی بهتر باشه . . .
انلاین بازی و customize اسلحه ها هم که بسیار تنوع داره و حرف نداره . . .
در کل خوبه !
کسایی هم که امتیاز واسشون مهمه IGN به بازی 8.4 داده . . !

من بازی می کنم؛ هر دو رو نسل قبل بازی کردم و حالا دوباره از اول شروع کردم الان دارم نسخه 2 رو بازی می کنم لولم هم 30 شده
Pre-Sequel رو شروع نکردم دوس دارم co-op از صفر برم با دوستان

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
بخوای با خارجیا بازی کنی اینقدر لگ و تاخیر داری که اخرش لفت میدی حداقل جمع بشیم خودمون بازی کنیم.تکی بازی کردنم نسبت به co-opش حال نمیده ایدی منه اد کنین بازی کنیم
illigamer01

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
بخوای با خارجیا بازی کنی اینقدر لگ و تاخیر داری که اخرش لفت میدی حداقل جمع بشیم خودمون بازی کنیم.تکی بازی کردنم نسبت به co-opش حال نمیده ایدی منه اد کنین بازی کنیم
illigamer01

شما کدوم نسخه رو داری میری؟
کجایی؟ لول چند؟

من امشب درخواست دوستی می فرستم برات هماهنگ کن همینجا بزنیم

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
شما کدوم نسخه رو داری میری؟
کجایی؟ لول چند؟

من امشب درخواست دوستی می فرستم برات هماهنگ کن همینجا بزنیم

نسخه 2 رو بازی میکنم فعلا.چون تکیم حال نمیده کم بازی کردم لول 40 به بالام دقیق نمیدونم

cabl

کاربر سایت
Jun 7, 2013
55
دوستان من این بازیو نسل قبل بازی نکردم الان بازیو خریدم ولی dlc های بازی رو تو منوی اول بازی ندیدم ولی تو تروفی ها اومده چیکار باید کنم مشکل دارم .

mamdosein

کاربر سایت
May 16, 2015
85
نام
Mamad Moula
آقا من یه مشکلی دارم
نسخه 2 رو شروع کردم تا چپتر 8 هم پیش رفتم با Gunzerker
همزمان Pre Sequel هم شروع کردم برا کوآپش
الآن کاراکتر نسخه ی 2 من محو شده و جاش کاراکتر Pre Sequel اومده و برا Pre Sequel هم خودش یه کاراکتر انتخاب کرده :|
لطفا راهنماییم کنید چ کنم

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
آقا من یه مشکلی دارم
نسخه 2 رو شروع کردم تا چپتر 8 هم پیش رفتم با Gunzerker
همزمان Pre Sequel هم شروع کردم برا کوآپش
الآن کاراکتر نسخه ی 2 من محو شده و جاش کاراکتر Pre Sequel اومده و برا Pre Sequel هم خودش یه کاراکتر انتخاب کرده :|
لطفا راهنماییم کنید چ کنم
برو بخش Character Select ببین هست کاراکترات یا نه

mamdosein

کاربر سایت
May 16, 2015
85
نام
Mamad Moula
والا نمی دونم :d اصلاً اونا کلاس و ایناشون که تو 2 نیست آخه خیلی عجیبه
توی بازی هم میشد رفت با شخصیت Pre؟
آره باهاش بازیم کردم انگار نه انگار مخصوصه Pre Sequel هستش...
وقتی پورتو میسپرن به این Iron Galaxy بهتر از این نمیشه دیگه

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
یه چیزی بود نمی دونستم کجا بگم به نظرم اینجا بهتر از همه جا اومد:d

اونایی که فیلم Mad Max رو تماشا کردن، دقت کردید چقدر دنیاش شبیه دنیای Borderlands هست؛ مخصوصاً شماره 2 این سری

البته خودِ مد مکس که به نظرم فیلم چرتی بود واقعاً ولی تشابه این دو واسم جالب بود

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
یه چیزی بود نمی دونستم کجا بگم به نظرم اینجا بهتر از همه جا اومد:d

اونایی که فیلم Mad Max رو تماشا کردن، دقت کردید چقدر دنیاش شبیه دنیای Borderlands هست؛ مخصوصاً شماره 2 این سری

البته خودِ مد مکس که به نظرم فیلم چرتی بود واقعاً ولی تشابه این دو واسم جالب بود

شبیه نه خودشه لامصب :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر