PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

meysam1980

کاربر سایت
Jun 4, 2011
204
باس مون لیک خیلی داره منو اذیت میکنه الان بار سوم هست بازی میکنم ولی این دفعه بی شرف جونش تموم نمیشه تا فاز سوم میرم اخرش کم میارم

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,239
باس مون لیک خیلی داره منو اذیت میکنه الان بار سوم هست بازی میکنم ولی این دفعه بی شرف جونش تموم نمیشه تا فاز سوم میرم اخرش کم میارم

نحوه کشتن باس Rom

hunter axe رو بیار و شروع کن ب دویدن دور باس،هر جا ک دیدی خلوت شده برو کنارش و بهش ضربه بزن،اسون ترین و سریع ترین راه همینه

• Like
Reactions: meysam1980

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
دوستان برای فارم کردن بلاد اکو و بلاد ویال کجاها رو پیشنهاد میکنید؟

و اینکه چلیس دانجن های روت با دانجن های عادی چه تفاوتی دارن

m&g7

کاربر سایت
Mar 10, 2017
51

بهترین جا برای فارم کردن Mergo's Loft: Middle هست همونجایی که اون سه تا خوک هستن و موقع فارم کردن اون سه تا ریون ماه هم بذار

فرق دانجای عادی و روت (خودم مطمئن نیستم ولی فکر می کنم همین باشه) اینه که عادیا عوض نمیشن و هر وقت بری دتخلشون همونجورین ولی روت ها به صورت رندوم عوض میشن

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391

درود
برای فارم بلاداکو بهترین جاش قبل از باس margos wet nurse هست (منطقه margos loft middle)
رون heir و moon حتما ست کن

watch?v=zopNFDLDrko

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
منم dlc رو گرفتم با لول 76 رفتم توش ....نمیشه اصلا لامصب ...سر باس اول سرویس شدم
من dlc رو با اینکه لولم 322 هست امابازم دهنمو سرویس میکنه . بیشترین چیزی هم که تو این بازی رو مخه واکنشهای شخصیت بازیه . خدانکنه هم چندنفری بهت حمله کنن اونجاست که دیگه کلکسیونی از باگ رو مشاهده میکنی یکی از مشکلات دیگه بازی هم اینه که وقتی ضربه میزنی تا انیمیشن تموم نشه نمیتونی جاخالی بدی یا انیمیشنه خون خوردنش که وسط نبردهای سرعتی حاله ادمو میگیره . اما باز با این حال این بازی شاهکار اونم بخاطر دنیایی که داره .

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
سلام
چند تا dlc داره این بازی ؟ هر کدومش چند ساعت هست و چند تا باس داره؟؟؟؟

یک dlc به اسم old hunter
5 تا باس داره
مدت زمانش بستگی به خودت داره
برای 100 درصد کردنش واسه من بالای 10 ساعت زمان برد

dark spartan

کاربر سایت
Feb 11, 2017
676
سلام دوستان.دلیل اینکه وقتی بعضی از فانوس های بازی مثل forbidden woods و ... رو روشن میکنم ولی توی هانترز دریم و yharnam headstone وجود خارجی نداره چیه؟باگه یا باید کار خاصی رو انجام بدم؟خیلی رو مخ شده و نمیتونم ادامه بدم

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,367
نام
علی
سلام دوستان.دلیل اینکه وقتی بعضی از فانوس های بازی مثل forbidden woods و ... رو روشن میکنم ولی توی هانترز دریم و yharnam headstone وجود خارجی نداره چیه؟باگه یا باید کار خاصی رو انجام بدم؟خیلی رو مخ شده و نمیتونم ادامه بدم
دشمنی چیزی اومده سمتش! باید از یه چراغ عقب تر بری و دشمنو بزنی تا دوباره باز شه

• Like
Reactions: dark spartan

dark spartan

کاربر سایت
Feb 11, 2017
676
با اینکه میدونم چند سال از عرضه بازی گذشته و حرفهایی که میزنم شاید براتون تکراری باشه ولی لازم دونستم بگم.من از بازیهای اول دارک سولز رو بازی کرده بودم و یه جورایی با سبکش خو گرفته بودم:D چند سال پیش بازیش کردم ولی اوایل به دلیل مشغله ولش کردم ولی این تابستون غنیمت بود تا این شاهکار رو دوباره شروع کنم.اوایل برای منی که دارک سولز باز بودم و به شدت با سیستم دفاع با سپر و ضد حمله خو گرفته بودم این بازی خیلی سخت بود و چند روز طول کشید خودمو با سرعت زیاد بازی و استفاده از جا خالی برای دفاع وفق بدم ولی الان معتادش شدم:Dطراحی هنری بازی و موسیقی هاش باهات جادو میکنه و ادمو به هیپنوتیزم میبره!!!طراحی هنری هانترز دریم بعد نصف بازی و اسمانش ادمو مسخ میکنه!!!همه چیز بازی جادویی هست واقعا نمیدونم اینو قبلا اشاره کردن یا نه ولی حتی طراحی منوها و ایتم ها و لوگو ها و تاثیرش توی بازی هم استعاره ای هست برای برخی چیزها تو دنیای فرا بشری.مثلا طرح و لوگوی تعداد insight ها تو بازی شبیه چشم هست که یکی از تاثیر هاش تو بازی اینکه هر چقدر میزانش بیشتر باشه دشمنان تغییر میکنن و چیزهایی میبینی که قبلا نمیدیدی(اشاره به مبحث چشم سوم تو علوم متافیزیک داره که هر چقدر چشم سوم و چاکرای مربوط به این ناحیه بازتر باشه میتونی چیزهای فرابشری تو دنیا ببینی که قبلا نمیدیدی).واقعا بازی ابرشاهکار هست.منی که دارک سولز بهترین rpg عمرم بود پشم این بازی نمیشه:D:Dتا منطقهAmygdala’s chamber lantern رفتم و لولم 105 هست.راستی نمیدونم چرا از آیتمهای جادویی مثل empty phantasm shell نمیتونم استفاده کنم؟چون لول arcane هم بهش میرسه!!!رو کدوم سلاح کار میکنه و چطور؟ایتمهای بازی هم با اینکه تعدادش کمتر از سولزه ولی پیچیده تره و خیلی چیزها رو متوجه نمیشم اصلا(شاید به دارک سولز عادت کرده بودم اینطوریه).مثلا تو دارک سولز ایتمی مثل ember وجود داشت که نوار سلامتی رو به طور محسوسی افزایش میداد نمیدونم تو بلاد مشابه این ایتم هست یا نه!چون نوار سلامتی ای به نظرم یکم کم به نظر میاد کلا!!!در مورد فروشگاهی که میشه با استفاده از insight ایتم خرید چرا کلا هیچ سلاحی گرم و سردی وجود نداره؟(همه چیز وجود داره بجز اسلحه)حدود 56 تا هم insight دارم.ضمنا اینو بگم فقط افلاین بازی میکنم.فارمینگ یکم کم به نظرم میاد کلا تو هر منطقه ای از بازی که بودم تا حالا.تو یوتیوب دیدم با chalice ها بلاد اکو هایی خیلی زیادی میشه باهاش فارم کرد.اصلا اینا چی هستن و چه کاربردی دارن؟جزو بخش انلاین بازی هست یا به صورت افلاین هم میشه انجامش داد؟چند تا ازشون رو دارم.تو هانترز دریم که چند تا قبر پشت سر هم وجود داره که فک میکنم از اونجا میشه استفاده اش کرد.فقط تا حالا جرئت نکردم اینکارو بکنم:Dمکانیزمشون و نحوه استفاده ازشون چطوریه وچطوری و کجا کار میکنه؟

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,239
با اینکه میدونم چند سال از عرضه بازی گذشته و حرفهایی که میزنم شاید براتون تکراری باشه ولی لازم دونستم بگم.من از بازیهای اول دارک سولز رو بازی کرده بودم و یه جورایی با سبکش خو گرفته بودم:D چند سال پیش بازیش کردم ولی اوایل به دلیل مشغله ولش کردم ولی این تابستون غنیمت بود تا این شاهکار رو دوباره شروع کنم.اوایل برای منی که دارک سولز باز بودم و به شدت با سیستم دفاع با سپر و ضد حمله خو گرفته بودم این بازی خیلی سخت بود و چند روز طول کشید خودمو با سرعت زیاد بازی و استفاده از جا خالی برای دفاع وفق بدم ولی الان معتادش شدم:Dطراحی هنری بازی و موسیقی هاش باهات جادو میکنه و ادمو به هیپنوتیزم میبره!!!طراحی هنری هانترز دریم بعد نصف بازی و اسمانش ادمو مسخ میکنه!!!همه چیز بازی جادویی هست واقعا نمیدونم اینو قبلا اشاره کردن یا نه ولی حتی طراحی منوها و ایتم ها و لوگو ها و تاثیرش توی بازی هم استعاره ای هست برای برخی چیزها تو دنیای فرا بشری.مثلا طرح و لوگوی تعداد insight ها تو بازی شبیه چشم هست که یکی از تاثیر هاش تو بازی اینکه هر چقدر میزانش بیشتر باشه دشمنان تغییر میکنن و چیزهایی میبینی که قبلا نمیدیدی(اشاره به مبحث چشم سوم تو علوم متافیزیک داره که هر چقدر چشم سوم و چاکرای مربوط به این ناحیه بازتر باشه میتونی چیزهای فرابشری تو دنیا ببینی که قبلا نمیدیدی).واقعا بازی ابرشاهکار هست.منی که دارک سولز بهترین rpg عمرم بود پشم این بازی نمیشه:D:Dتا منطقهAmygdala’s chamber lantern رفتم و لولم 105 هست.راستی نمیدونم چرا از آیتمهای جادویی مثل empty phantasm shell نمیتونم استفاده کنم؟چون لول arcane هم بهش میرسه!!!رو کدوم سلاح کار میکنه و چطور؟ایتمهای بازی هم با اینکه تعدادش کمتر از سولزه ولی پیچیده تره و خیلی چیزها رو متوجه نمیشم اصلا(شاید به دارک سولز عادت کرده بودم اینطوریه).مثلا تو دارک سولز ایتمی مثل ember وجود داشت که نوار سلامتی رو به طور محسوسی افزایش میداد نمیدونم تو بلاد مشابه این ایتم هست یا نه!چون نوار سلامتی ای به نظرم یکم کم به نظر میاد کلا!!!در مورد فروشگاهی که میشه با استفاده از insight ایتم خرید چرا کلا هیچ سلاحی گرم و سردی وجود نداره؟(همه چیز وجود داره بجز اسلحه)حدود 56 تا هم insight دارم.ضمنا اینو بگم فقط افلاین بازی میکنم.فارمینگ یکم کم به نظرم میاد کلا تو هر منطقه ای از بازی که بودم تا حالا.تو یوتیوب دیدم با chalice ها بلاد اکو هایی خیلی زیادی میشه باهاش فارم کرد.اصلا اینا چی هستن و چه کاربردی دارن؟جزو بخش انلاین بازی هست یا به صورت افلاین هم میشه انجامش داد؟چند تا ازشون رو دارم.تو هانترز دریم که چند تا قبر پشت سر هم وجود داره که فک میکنم از اونجا میشه استفاده اش کرد.فقط تا حالا جرئت نکردم اینکارو بکنم:Dمکانیزمشون و نحوه استفاده ازشون چطوریه وچطوری و کجا کار میکنه؟

این بازی قطعا ی شاهکاره!من ک تا حالا هیچ بازی در حد بلاد ندیدم ک بتونه ادم رو اینجوری معتاد کنه و تکراری نشه،کلا این بازی روح داره و تکراری نمیشه.
چرا میشه خرید،دو تا حوضچه توی هانترز دریم هست یکی بالا کنار ساختمان و یکی هم همون وسط پایین ک معلوم میشه،از طریق یکیشون میشد لباس و اسلحه خرید.
فارمینگ هم دوستان ک گفتن بالا بهترین منطقه کجاست.
برای باز کردن چلیس دانجن ها باید از همون قبرا استفاده کنی ک ب صورت افلاین هم میشه انجامشون داد.
در مورد چلیس دانجن ها هم اینکه مهمترین کاربردشون ی تروفی هست ک اخرش با کشتن یدونه باس بهت میده،البته فک کنم دوتا تروفی دیگه هم ب طور غیر مستقیم باید از دانجن ها بدست میاوردی
ک یکیش یدونه اسلحه بود ک باهاش تروفی تکمیل اسلحه ها رو میگرفتی و یدونه هم دقیق یادم نیست اما ی ایتم کمیاب بود ک فقط توی دانجن ها پیدا میشد ک از طریقش باید ب یچیز دیگه میرسیدی،متاسفانه دقیق یادم نیست این قسمت دوم حرفم رو.
دانجن ها حالت سیاه چاله های طبقاتی دارن ک هر طبقه رو فتح میکنی با اسانسور ب طبقه پایین تر میری و ی موج جدید از دشمنا میان سراغت،توی پایین ترین طبقه هر دانجن هم
باید ی باس رو بکشی ک اکثرا همون دشمنای عادی بازی هستن با این تفاوت ک توی دانجن 100 برابر سگ تر میشن :D
هر دانجنی رو ک تموم میکنی علاوه بر ایتم هایی ک بدست میاری یدونه چلیس هم بهت میده ک میتونی باهاش دانجن بعدی رو باز کنی،اینم بگم ک نمیدونم دقیقا کجا تموم میشدن و متناهی هستن یا نا متناهی
من خودم وقتی تروفیش رو بدست اوردم دیگه بیخیالش شدم،کلا چلیس دانجن ها ب شدت اعصاب خورد کن و رو مخ بودن چون همشون شبیه هم بودن و با پیشرفت کردن توشون سخت تر هم میشدن،برای من
باس Pthumerian Elder ک توی یکی از دانجنا بود جزئ 3 تا باس اشک درار بازی بود :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر