PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

imanasgharpour

کاربر سایت
Mar 9, 2015
71
سلام مجدد. اقا ما امشب انلاین شدیم تو بازی و برای اولین بار لفت نخورد اصلا هم هرچقدر زنگوله رو زدیم کسی نیومد. با دوستام پسورد یکشکل زدیم نت تیپ 2 هم بودیم بدون پسورد روی لوکال ورلد واید خلاصه هرچی به ذهنمون رسید انجام دادیم. تو هانتر دریم و تو چنجای یارنام. من باس اول رو هم زدم اما بازم پیدا نکرد . شما میتونید کو اپ برید یا نه؟ لطفا از دوستان کسی که مقدوره براش تست کنه.

parvaz62aseman

کاربر سایت
Sep 1, 2017
60
سلام مجدد. اقا ما امشب انلاین شدیم تو بازی و برای اولین بار لفت نخورد اصلا هم هرچقدر زنگوله رو زدیم کسی نیومد. با دوستام پسورد یکشکل زدیم نت تیپ 2 هم بودیم بدون پسورد روی لوکال ورلد واید خلاصه هرچی به ذهنمون رسید انجام دادیم. تو هانتر دریم و تو چنجای یارنام. من باس اول رو هم زدم اما بازم پیدا نکرد . شما میتونید کو اپ برید یا نه؟ لطفا از دوستان کسی که مقدوره براش تست کنه.
اره من دیشب همش کوواپ رفتم. ببین کلمات پسورد باید حروف کوچک یا بزرگ هم دقت کنید که مثل هم باشه.

Sent from my BND-L21 using Tapatalk

• Like
Reactions: imanasgharpour

parvaz62aseman

کاربر سایت
Sep 1, 2017
60
اره من دیشب همش کوواپ رفتم. ببین کلمات پسورد باید حروف کوچک یا بزرگ هم دقت کنید که مثل هم باشه.

در هر حالت باید روی worldwide بزاری روی local نزارید

• Like

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
توی هانتر دریمز که نمیتونی کسی رو احضار کنی. توی منطقه ای هم که باسش رو شکست دادی نمیتونی کسی رو احضار کنی.
وقتی وارد منطقه ی جدیدی میشی که هنوز باسش رو شکست ندادی، تو و دوستت باید به نزدیک باشید، مثلا اگه تو روی ابتدای یک پل ایستادی، دوستت هم باید داخل بازی خودش بره و ابتدای همون پل بایسته و بعد هر کدوم زنگوله های مرتبط رو بزنید. اگه یکیتون بره و انتهای پل ایسته به هم کانکت نمیشید، درکل از نظر مکانی باید نزدیک هم باشید.

imanasgharpour

کاربر سایت
Mar 9, 2015
71
سلام
کارهایی که گفتید همه رعایت شد مثله مکان پسورد و ورلد واید. قبل از زدن باس هم نشد بعدش هم نشد . هن توسط دوستام زنگوله زده شد هم خودم زدم. دیونه کرده قشنگ منو

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,514
سلام
کارهایی که گفتید همه رعایت شد مثله مکان پسورد و ورلد واید. قبل از زدن باس هم نشد بعدش هم نشد . هن توسط دوستام زنگوله زده شد هم خودم زدم. دیونه کرده قشنگ منو
فکر کنم یکیتون باید Small Bell رو بزنه و یکی دیگه باید اون یکی Bell رو. اونی که Small رو زده وصل میشه به اونی که Bell رو زده

• Like

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
سلام
بعد باس که قطعا نمیشه و چون باس رو زدید، اصطلاحا اون منطقه فتح شده و دیگه کسی نمیتونه به شما جوین بشه.
نکنه همونطور که دوست بالایی گفتن هر دو تاتون دارید یه نوع زنگوله رو استفاده میکنید؟!!!
آخه اگه میخوای کسی رو احضار کنی که وارد دنیای بازی تو بشه باید از
Beckoning Bell
استفاده کنی. و دوستت که میخواد به تو جوین بشه و وارد دنیای بازی تو بشه باید از زنگوله
Small Resonant Bell
استفاده کنه

imanasgharpour

کاربر سایت
Mar 9, 2015
71
بعد باس که قطعا نمیشه و چون باس رو زدید، اصطلاحا اون منطقه فتح شده و دیگه کسی نمیتونه به شما جوین بشه.
نکنه همونطور که دوست بالایی گفتن هر دو تاتون دارید یه نوع زنگوله رو استفاده میکنید؟!!!
آخه اگه میخوای کسی رو احضار کنی که وارد دنیای بازی تو بشه باید از
Beckoning Bell
استفاده کنی. و دوستت که میخواد به تو جوین بشه و وارد دنیای بازی تو بشه باید از زنگوله
Small Resonant Bell
استفاده کنه
اها مشکل رو پیدا کردم.
Small Resonant Bell رو ندارم. باید از کجا بگیرم؟ و اینکه محدودیت داره برای استفاده؟ ممنون که کمک میکنید. من فکر میکردم فقط باید زنگوله رو زد . اسمال رزونانس بل رو ندارم .چجوری باید بدست بیارم؟

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
اها مشکل رو پیدا کردم.
Small Resonant Bell رو ندارم. باید از کجا بگیرم؟ و اینکه محدودیت داره برای استفاده؟ ممنون که کمک میکنید. من فکر میکردم فقط باید زنگوله رو زد . اسمال رزونانس بل رو ندارم .چجوری باید بدست بیارم؟
نحوه بدست اوردنش به این صورت هست که:
وقتی که beckoning bell و silencing bell رو بدست اوردید، که احتمالا تا الان بدست اوردید، باید small resonant bell رو از shop بالایی توی محل hunters dream به ازای یک insight بخرید.
توی هانترز دریم دو تا شاپ ( shop ) وجود داره. منظور من اون بالایی هست که لیاس های باس ها و یک سری چیز های دیگه رو فقط و فقط به ازای insight بهتون مبفروشه. insight هم اگه میخواید ببینید چقدر دارید، بالای تصویر فکر کنم سمت راست یا چپ یه ایکون و علامت چشم وجود داره. اون علامت یه عددی جلوش نوشته شده که میزان insight موجود رو بهتون میگه. چندین روش هم برای بدست اوردنش هست. مثلا ایتم madmans knowledge v رو اگه استفاده کنید. بهتون یدونه insight میده. یا هر باسی که بکشید بهتون چند تا میده باز. یکی دیگه از راهاش هم همینه که وارد دنیای یه بازیکن دیگه بشید و بهش کمک کنید که باس منطقه رو بزنید.
قیمت همین small resonant bell هم یدونه insight هست.
دقت کن که کسی که میخواد وارد دنیای بازیکن دیگه بشه باید این زنگوله رو استفاده کنه و بازیکنی که میزبان میشه باید از beckoning bell استفاده کنه.

• Like

imanasgharpour

کاربر سایت
Mar 9, 2015
71
خیلی ممنون از راهنماییاتون دوستان . همه چی اکی شده فقط این دوستم نتوتسته اسمال بل رو بهره چون اینسایت نداره . خیلی ممنون که وقت گذاشتید دوستان

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,461
نام
علی
خیلی ممنون از راهنماییاتون دوستان . همه چی اکی شده فقط این دوستم نتوتسته اسمال بل رو بهره چون اینسایت نداره . خیلی ممنون که وقت گذاشتید دوستان
آقا یکی Smallو میزنه اون یکی Beckoningو! جفتی Smallو نزنین!:D

• Like

imanasgharpour

کاربر سایت
Mar 9, 2015
71
آقا یکی Smallو میزنه اون یکی Beckoningو! جفتی Smallو نزنین!:D
نه رفیق مشکل حل شد. مشکل نداشتن اینسایت به مقدار کافی هست. که باید خوب نقشه بازی رو بگردی پیدا کنی. حل شد. ممنون از دوستان

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
از ناحیه تحتانی جر خوردم قشنگ=))
j2yz_dkschfzv4aigydm.jpg

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,209
نام
محمد
دو تا مطلب یادم اومد گفتم بزارم اینجا برای عاشقای بلادبورن .
یکی اینکه اگه از داستان بلادبورن خوشتون اومده نسخه جدید Call of Cthulhu رو که قراره امسال بیاد زیر رادار داشته باشید.
یکی هم اینکه اگه از اهنگ های بلادبورن خوشتون اومده کارهای این بابا رو گوش کنید . اوریجینال ساندترک بر اساس تم بازی ها میسازه . این نمونه کاراش :
watch?v=iwq-pbOQVdA
watch?v=ukywVcxv5r4

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
این سرورهای بازی چه مرگشون شده باز،از دیروز تا حالا هر چی میکنم کانکت نمیشه
اگه کانکتم بشه سریع میندازه بیرون

Sent from my SM-N920C using Tapatalk