PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

iiAmAqua

کاربر سایت
Dec 13, 2014
573
نام
Yashar
جونش از نصف که بیاد پایین تر و تغییر فاز بده اصلاً وقتی بین پاهاش بری شما رو نمیزنه. یکی از عجیب ترین جرکت های ممکنه.
کلی آدم با همین روش کشتنش و فیلماش روی یوتوبه از جمله خودم :D

باید تا وقتی به 70% از جونش میرسه و دستاش رو میکنه با شیوه ی دور ایستادن و ضربه زدن به سرش وقتی اونو نزدیک زمین میاره مقاوت کنی.
بعد برای 30% انتها راهی که گفتم رو انجام بده
مشکل اینه توی اپدیتای اخر جوری کردنش که رندوم میپره و دیگه دور نمیپره:D

- - -ویرایش - - -

بالاخره کشتمش با یک روش خیلی باحال وقتی که به فاز دوم میرسه سریع جای نوک دمش میرفتم که اونم میپرید وقتی هم که تو هوا بود R2 نگه میداشتم که هم موقع رسیدن به زمین مستقیم به سرش میخورد:>

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
DLC چقد کوتاه بود :| با گرفتن همه تروفی هاش فکر کنم 3-4 ساعت کلا طول کشید.نمیدونم کجا خونده بودم که 10-15 ساعت گیم پلی داره.ولی خب با این وجود بازم کاملا لذت بخش بود و طراحی باس هاش طوری بود که زدنشون کاملا بسته به مهارت پلیر و پیدا کردن یه روش مناسب برای شکست دادنشون بود.البته خب بازی اصلی هم این ویژگی رو داشت ولی این مورد تو DLC خیلی پیشرفت کرده بود.

آخرین ویرایش:

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
بالاخره زدمش آمیگدالا رو بعد از کلی قلق گیری...
جیگرمو له کرد واقعاً

از روی دسته وسطی سمت چپش زدمش... دقیقا اندازه سرش دمیج میبینه

اون روش وسط دو تا لنگش خیلی خوب بود... ولی هم کم دمیج میدید میپرید رو سرم... ۱۰ بارش رو جاخالی میدادم وقتی می پرید... آخر یکیش میفتاد رو سرم و تمام

وقتی دست وسطیه چپش رو بزنید نزدیک ب ۴۵ درجه میچرخه ب سمت شما... دوباره بزنید دوباره میچرخه... همیطور تکرار کنید تا بره فاز دوم.. اینجا باید یخورده مواظب باشید...کم کم بهش ضربه بزنید... چون وحشی بازی درمیاره دستاشو در همه جهت تکون میده... بعد از کلی جاخالی دادن با همون دست وسط چپش رو بزنید شروع میکنه همون روال فاز ۱ رو تکرار کردن

فاز سوم هم ک رفت باز اول کلی جاخالی بدید از وحشی بازیاش بازم روند فاز دوم رو تکرار کنید... ب همون دست وسط سمت چپش ضربه بزنید فقط

توی defiled chalice یکی این منو نابود کرد یکی اون سگ آتشی... با خون نصفه... ظلمی هست ک میازاکی ب ما کرده...با اون مغز خرابش

Sent From Sony Xperia Z2

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
بالاخره زدمش آمیگدالا رو بعد از کلی قلق گیری...
جیگرمو له کرد واقعاً

از روی دسته وسطی سمت چپش زدمش... دقیقا اندازه سرش دمیج میبینه

اون روش وسط دو تا لنگش خیلی خوب بود... ولی هم کم دمیج میدید میپرید رو سرم... ۱۰ بارش رو جاخالی میدادم وقتی می پرید... آخر یکیش میفتاد رو سرم و تمام

وقتی دست وسطیه چپش رو بزنید نزدیک ب ۴۵ درجه میچرخه ب سمت شما... دوباره بزنید دوباره میچرخه... همیطور تکرار کنید تا بره فاز دوم.. اینجا باید یخورده مواظب باشید...کم کم بهش ضربه بزنید... چون وحشی بازی درمیاره دستاشو در همه جهت تکون میده... بعد از کلی جاخالی دادن با همون دست وسط چپش رو بزنید شروع میکنه همون روال فاز ۱ رو تکرار کردن

فاز سوم هم ک رفت باز اول کلی جاخالی بدید از وحشی بازیاش بازم روند فاز دوم رو تکرار کنید... ب همون دست وسط سمت چپش ضربه بزنید فقط

توی defiled chalice یکی این منو نابود کرد یکی اون سگ آتشی... با خون نصفه... ظلمی هست ک میازاکی ب ما کرده...با اون مغز خرابش

Sent From Sony Xperia Z2
عرفان خان بیا یه دقیقه بزنیمش :D

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
دوستان بهترین اسلحه ی گرم رو نگفتید چیه که ارزش آپگرید تا آخر رو داشته باشه

Sent From Sony Xperia Z2

[h=4]Repeating Pistol و Evelyn خیلی خوب هستن اگه برای Parry کردن و دمیج دادن همزمان میخوای...[/h]اگه فقط دمیج دادن مد نظرت هست Canon خیلی مناسبه.

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
[h=4]Repeating Pistol و Evelyn خیلی خوب هستن اگه برای Parry کردن و دمیج دادن همزمان میخوای...[/h]اگه فقط دمیج دادن مد نظرت هست Canon خیلی مناسبه.
حالا بین ریپیتینگ پیستول و اویلین کدومش بهتره؟

Sent From Sony Xperia Z2

Hossein8282

کاربر سایت
Aug 3, 2014
6
خدا وكيلي شانسو ميبيني من چهار روز پيش dlc خريدم امروز ميبينم اكانت اروپا ٤٠٪‏ تخفيف خورده
حالا از ما كه گذشت دوستاي ديگه استفاده كنن

Hossein8282

کاربر سایت
Aug 3, 2014
6
اره عزيز چرا ارزش نداره
٤ كوكيشن جديد
٥باس جديد
٤شخصيت يا به قولي npc
١٠ سلاح سرد و ٥ سلاح گرم جديد
٩ لباس جديد
ودر اخر ي تجربه ناب از يك گيم پلي بي نظير...

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
دوستان من الان به forbidden woods رسیدم و لولم 70 هست به نظرتون زیاده؟ حس میکنم بازی زیادی راحت شده :d

منم همین حدودا بودم توی ng بازی آخراشم روی 100+ بودم. توی ng+ ولی فهمیدم مگسا 70 هستند، مشعل به دستا 100+ :D

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
بلاخره پلات شد،با لول 202
چلیس آخر و صحبت با جرمن مونده بود که کل چلیس در عرض 3ساعت تموم میشه
ملکه رو با استفاده از دو old hunterزدم و ازشون برای کشتن NPCاستفاده نکردم ملکه فقط دیر میمیره همینش رو عصابه ، کلا 3بار مردم
وای به حال اونایی که با back up saveرفتن!8-|
تو بازی قویترین سلاح سرد Holy Moon Swordهست که اگه روش GEMخوب بزارید از 800هم میزنه بالاتر اکثر NPCها با یک ضربه میمیرند اما نمیشه روی این شمشیر boltگذاشت
فکر میکنم بهترین سلاح گرم Evelyn باشه
در ضمن حتما DLCرو برید محیط DLC دیوونه کننده است فقط باید بشینید محیط رو تماشا کنید و لذت ببرید!
هر کی خواست آنلاین بره هر چی هر جا خبر بده :D
dark-_-witcher

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
دوستان ببخشید میدونم سوال تکراری هست ولی تو صفحه های قبل نتونستم جوابم رو پیدا کنم من اکانتم مال امریکا و ریجن بازیم و دستگا 2.
راهی هست بتونم DLC رو بخرم و با همین save هام بازی کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر