PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
360
نام
ahmad
دوستان یه سوال فنی
من بازیم ریحن سه هست
و دی ال سیم ریجن 1
میشه سیو هارو اپلود کنم به psn
بازی ریجن یک بگیرم
بعد سیوهارو برگردونم؟

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
از دوستان پلات کننده... کسی هست بازی رو پلات کرده باشه؟؟

من الان Wet Nurse رو زدم... بکاپ سیو رو هم گرفتم... خواستم ببینم دقیق چیکار کنم برا تروفی های پایان بازی...

بعدش چیکار کنم برا تروفی های باقی مونده... مرسی میشم ی راهنمایی بکنید منو

Sent From Sony Xperia Z2

شما الان سیو رو بک آپ گرفتی خوب برگشتی توی هانتر دریم
حالا

1- برو و به دست اُلد هانتر کشته بشو (یعنی درخواستش رو اجابت بکن.)
بکاپ رو جای سیو بازی بریز دوباره برو هانتر دریم
2- باهاش بجنگ و بکشش
بکاپ سیو رو جای سیو بازی بریز و دوباره برو هانتر دریم
3- سه عدد کورد رو که توی بازی جمع کردی مصرف کن، برو باهاش بجنگ و بکشش بعد مونرایز میاد، اونم بکش و پایان سوم رو ببین

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
دوستان یه سوال فنی
من بازیم ریحن سه هست
و دی ال سیم ریجن 1
میشه سیو هارو اپلود کنم به psn
بازی ریجن یک بگیرم
بعد سیوهارو برگردونم؟

متاسفانه نمیشه...منم مشکل مشابه داشتم و مجبور شدم با بازیو دوباره شروع کنم!

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
360
نام
ahmad
هی وای 350 بود لولم
شانس که نداریم بازی رو قابش نوشته بود ریجن آل ولی ریجن سه بود

و اما یه سوال دیگه میشه دوباره dlc رو با ی اکانت ریجن سه بخریم شیر کنم بعد بیاد رو این اکانتم؟
یعنی دی ال سی و بازی ریجن سه اکانت ریجن 2

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,441
نام
محمد
اتفاقا منم مشکل شما رو داشتم:d
الان لولم 40 هست و وقتی DLC رو شروع کردم نابودم کردن هانتر ها:d الان شما با لول چند رفتین سراغ تموم کردن DLC که وقتی خودمم به اون لول رسیدم DLC رو بازی کنم؟!

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
دوستان کسی میدونه این چیکار میکنه دقیقا ؟ :d:d چقد بلاد گرفت لا مذهب o:-)
more coldblood

- - -ویرایش - - -

هی وای 350 بود لولم
شانس که نداریم بازی رو قابش نوشته بود ریجن آل ولی ریجن سه بود

و اما یه سوال دیگه میشه دوباره dlc رو با ی اکانت ریجن سه بخریم شیر کنم بعد بیاد رو این اکانتم؟
یعنی دی ال سی و بازی ریجن سه اکانت ریجن 2

ببخشید یه سوال چطور به لول 350 رسیدی مگه بازی چقدر طولانیه من الان لول 40 و خورده ای هستم به باس pthumerian descendant رسیدم چقدرش مونده ؟ :d

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
بالاخره بعد از تلاش فراوان و کمک خداوند متعال،آمیگدالای سیاه چال هم کشتم و بازی پلات شد:d
سه تا باس الد هانترز هم تا اینجای کار شکست دادم!
لارنس باس آسونیه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟

Hossein8282

کاربر سایت
Aug 3, 2014
6
با سلام
ي سوْال داشتم
من أين بازي قبلا داشتم الان ميخوام بازي وdlc تهيه كنم بازي قبلي رجين ٢ بود اكانتم هم رجين يكه الان بايد چه رجيوني از بازي رو بگيرم كه با سيوم به مشكل نخورم
ممنون إز وقتي كه برام ميزارين

iiAmAqua

کاربر سایت
Dec 13, 2014
573
نام
Yashar
با سلام
ي سوْال داشتم
من أين بازي قبلا داشتم الان ميخوام بازي وdlc تهيه كنم بازي قبلي رجين ٢ بود اكانتم هم رجين يكه الان بايد چه رجيوني از بازي رو بگيرم كه با سيوم به مشكل نخورم
ممنون إز وقتي كه برام ميزارين
باید مطابق ریجن بازیت بگیری که باید ریجن 2 بگیری

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
سلام دوستان میخواستم بدونم اوایل بازی برای شما هم سخت بود یا من خیلی نوبم؟؟؟؟با هزار بدبختی بعد از 20 بار مردن تونستم همون اولین موجود بازی شبیه یه حیوونه رو بکشم بعد اومدم بیرون تو محیط سنتر یامهان . خخخخ اگه درست نوشته باشم میخواستم بدونم بازی چرا سلاح به ما نمیدی؟؟؟؟

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
334
سلام دوستان میخواستم بدونم اوایل بازی برای شما هم سخت بود یا من خیلی نوبم؟؟؟؟با هزار بدبختی بعد از 20 بار مردن تونستم همون اولین موجود بازی شبیه یه حیوونه رو بکشم بعد اومدم بیرون تو محیط سنتر یامهان . خخخخ اگه درست نوشته باشم میخواستم بدونم بازی چرا سلاح به ما نمیدی؟؟؟؟
اصلآ نیازی نبود با دست خالی اون گرگه که در واقع سکورج بیست هست، رو بزنی. برو تو هانترز دریم روی پله ها یه سری آدم کوتوله! هست اسلحت رو از اونجا انتخاب کن.

منم مثل خودت اول بازی، بیست سی بار باختم به حدی که بازی رو گذاشتم که برم پس بدم، یه شب جمعه نشستم بازی کردم ( به قول خودم آخرین بازیم!!!) که همون شب جمعه بازی کردنم تا الان طول کشیده و 160 ساعت تا الان بازیش کردم! و هنوز خسته نشدم و لولم 125 هست.

راستی دوستان حرفه ای، از وقتی لیگ راه افتاده، من فکر میکردم بیشتر بچه ها بیان اینجا. داستان لیگ اینه که شما هر باسی رو که به صورت Co-op میزنین بهتون یه چیزی به اسم vermin میده که باید استفادش کنین و تو لیگ به اندازه ی ورمین ها تون رتبه میگیرین من الان رتبه 7000 ام با 24 ورمین!

کسی نبود لیگ ؟؟؟

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
اصلآ نیازی نبود با دست خالی اون گرگه که در واقع سکورج بیست هست، رو بزنی. برو تو هانترز دریم روی پله ها یه سری آدم کوتوله! هست اسلحت رو از اونجا انتخاب کن.

منم مثل خودت اول بازی، بیست سی بار باختم به حدی که بازی رو گذاشتم که برم پس بدم، یه شب جمعه نشستم بازی کردم ( به قول خودم آخرین بازیم!!!) که همون شب جمعه بازی کردنم تا الان طول کشیده و 160 ساعت تا الان بازیش کردم! و هنوز خسته نشدم و لولم 125 هست.

راستی دوستان حرفه ای، از وقتی لیگ راه افتاده، من فکر میکردم بیشتر بچه ها بیان اینجا. داستان لیگ اینه که شما هر باسی رو که به صورت Co-op میزنین بهتون یه چیزی به اسم vermin میده که باید استفادش کنین و تو لیگ به اندازه ی ورمین ها تون رتبه میگیرین من الان رتبه 7000 ام با 24 ورمین!

کسی نبود لیگ ؟؟؟

دوست عزیز ممنون از راهنماییت . فقط راه حلی نیست که هر بار میمیری از اول بازی نیاد؟؟؟؟

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
بالاخره بعد از تلاش فراوان و کمک خداوند متعال،آمیگدالای سیاه چال هم کشتم و بازی پلات شد:d
سه تا باس الد هانترز هم تا اینجای کار شکست دادم!
لارنس باس آسونیه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟
لارنس برای من خیلی سخت بود یه 15 دفعه ای مردم سرش اونم به خاطر آتیشیه که در بدنشه نزدیک شدن و ضربه زدن بهش سخته . پرت به آتیش میگیره دمیج میده

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز ممنون از راهنماییت . فقط راه حلی نیست که هر بار میمیری از اول بازی نیاد؟؟؟؟
باید بری همه رو بکشی برگردی لول اپ کنی ( فارم کنی). بعد بری جلو که آسون بشه.

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
اتفاقا منم مشکل شما رو داشتم:d
الان لولم 40 هست و وقتی DLC رو شروع کردم نابودم کردن هانتر ها:d الان شما با لول چند رفتین سراغ تموم کردن DLC که وقتی خودمم به اون لول رسیدم DLC رو بازی کنم؟!
البته منم هنوز دی ال سی رو تموم نکردم ولی برای بازی حدودا لول 75-85 خوب هست که بتونی منابع رو تنظیم کنی و هدر ندی زیاد...
اگه میخوای بازی برات راحت تر باشه و به مشکل زیادی بر نخوری لول 100 بهترین لول هست روی ng
برای بالا بردن لول هم از چلیس ها استفاده کن. برای لول آپ عالی هستن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر