PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

3cret

کاربر سایت
Aug 21, 2014
98
تا اونجایی که یادمه بعد از زدن باس merge wet nurse برمیگردی هانتر دریم که میبینی اتیش گرفته کلا۰۰بعد عروسکه میگه برو پیش اون الد هانتر که شما همونجا از سیو بک اپ بگیری کارت رو راه میندازه۰

آره درسته ولی اون پایان که نیاز به 3 تا آیتم داره که باید پیدا کنم میترسم واسه اون به مشکل بخورم و تروفی از دست بدم

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام
دوستان من قبلا یکی از پایان های بازی که
با باس آخر نمیجنگی و میذاری بکشتت رو رفتم
الان میخوام دوتا پایان دیگه هم تجربه کنم و اگه بتونم بازی رو پلات کنم .
میخواستم بدونم تا کدوم قسمت بازی که رسیدم از سیو بازی بکاپ بگیرم تا بعد یکی از پایان ها از بکاپم استفاده کنم برای پایان بعدی؟یعنی تا کجای هر سه پایان داستان به یه شکل هست و نیازی به دریافت چیزی نیست که من از اونجا بکاپ بگیرم؟چون شنیدم یکی از پایان هاش نیاز به جمع کردن یه آیتم خاصی هست .
مرسی
شما از سه تا پایان یکی رو دیدی که گذاشتی گرمن شما رو بکشه
میمونه دو تا پایان دیگه که تو هر دو شما باید با گرمن مبارزه کنی با یک تفاوت : شما باید تو طول بازی سه تا Umbilical Cord پیدا کنی ولی چون میخوای هر دو پایان رو ببینی مصرفشون نکن تا قبل غول آخر
وقتی رسیدی غول آخر و هانترز دریم آتیش گرفته بود از بازی بیا بیرون کلا یه فلش بزن به دستگاه برو از تنظیمات کنسول سیو بلادبورن رو کپی کن تو فلش بعد فلش رو از دستگاه بکش
برو داخل بازی بدون اینکه سه تا Cord رو مصرف کنی برو پیش گرمن و ازت سوال کرد Refuse رو بزن یا رسیدی بهش یه شمشیر بکش بهش تا بلند بشه باهات بجنگه و شکستش بده
وقتی پایان رو دیدی از بازی بیا بیرون برو تو تنظیمات سیو بازی رو از کنسول پاک کن بعد فلش رو بزن به دستگاه و سیو قبلی رو برگردون تو کنسول
ایندفعه برو تو بازی سه تا Cord رو مصرف کن بعد برو پیش گرمن و باهاش بجنگ تا پایان بعدی رو ببینی و تروفی رو بگیری
حالا این سه تا Cord رو از کجا باید گیر بیاری :
اولی رو باید از Abandoned Workshop برداری که اینجا تو حات عادی یه مقدار پیدا کردنش مشکله که میتونی از این لینک ببینی دقیقا کجاست
دومی رو باید بعد از کشتن غول Rom بری کلینیک یوسفکا طبقه بالا یوسفکا رو تخت افتاده، بُکُشش یکی بهت میده اینم لینک ویدیو برای پیدا کردن کلینیک
سومی رو هم وقتی غول Mergo رو بکشی بهت میده
موفق باشی

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
آره درسته ولی اون پایان که نیاز به 3 تا آیتم داره که باید پیدا کنم میترسم واسه اون به مشکل بخورم و تروفی از دست بدم
توضیحات دوست بالایی کامل بود۰ فقط در مورد پیدا کردن کلینیک بگم چون خودم خیلی دنبالش گشتم تا پیدا کردم۰
در قسمت forbidden woods یه قسمت هست که چند تا لونه سگ اونجاست شما دست چپ رو برید یه غار هست که وقتی مستقیم بری میرسی دریاچه ی سمی ۰چند تا غول اونجاست ۰غول ها رو بنظرم ازشون فرار کن و سریع برو قسمت شمال غربی دریاچه یه نردبان هست ۰همونو برو بالا دیگه کلینیک رو پیدا میکنی۰

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
من امروز بازی رو گرفتم دوست دارم بازی رو پلات کنم ولی هیچ تجربه ای از قبل با این سبک نداشتم
واقعا سخته!!

Gesendet von meinem SM-N910F mit Tapatalk

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
من امروز بازی رو گرفتم دوست دارم بازی رو پلات کنم ولی هیچ تجربه ای از قبل با این سبک نداشتم
واقعا سخته!!
Gesendet von meinem SM-N910F mit Tapatalk
سخته ولی شیرین.
اینم بگم بازی نیست که یکدفعه بری بندازی اونطرف ، برای بار اول که میری بازی برات خیلی سخت میاد ولی تحملش کن یه بار که بری سری بعدی چون اسلحه و کاراکتر بازی رو آپگرید میکنی بازی برات راحت تر و لذت بخش تر میشه. سعی کن اول Endurance کاراکتر رو آپگرید کنی بعد Vitality بعدش Strength و غیره (یه مقدار بازی کنی همه رو یاد میگیری)

3cret

کاربر سایت
Aug 21, 2014
98
توضیحات دوست بالایی کامل بود۰ فقط در مورد پیدا کردن کلینیک بگم چون خودم خیلی دنبالش گشتم تا پیدا کردم۰
در قسمت forbidden woods یه قسمت هست که چند تا لونه سگ اونجاست شما دست چپ رو برید یه غار هست که وقتی مستقیم بری میرسی دریاچه ی سمی ۰چند تا غول اونجاست ۰غول ها رو بنظرم ازشون فرار کن و سریع برو قسمت شمال غربی دریاچه یه نردبان هست ۰همونو برو بالا دیگه کلینیک رو پیدا میکنی۰

داداشام .واقعا مرسی که راهنمایی کردید .
:x

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
من دیگه کف کردم هربار یه چیز جدید میبینم تو بازی:
اون نامه که تو قلعه Cainhurst از اتاق ملکه پیدا میکنیم میاریم میدیم به آلفرد میره تیکه تیکه میکنه ملکه رو برید از رو صندلی ملکه Queenly Flesh رو بردارید(یه تیکه از گوشت ملکه) بیاید اونجایی که با Ebirates جنگیدید و شکستش دادید انتهای اون مکان یه جنازه عنکبوت هستش دورش پر گل آبی رنگه Queenly Flesh رو اونجا ازتون میگیره برمیگردید تو قلعه ملکه باز مثل روز اول احیا شده
آقا عجب بازی خفنی هستش این پنجمین باره میرم بازم یه چیز جدید دیدم

آخرین ویرایش:

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
360
نام
ahmad
اقا دوستانی که بازی رو ‍‍‍pلات کردن لطف میکنن همون chalice که ملکه توشه رو بسازن کدشو بفرستن ما هم کارمون راه بی افته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر