PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
دوستان باس Amygadala کجاست؟!

بعد از کشتن باس One Reborn به ساختمون Lecture Building میرسید.
اونجا دو طبقه داره
انتهای طبقه ی اول که ازش بیدار میشید، در به Nightmare of Mensis داره که مسیر خط اصلی داستان بازی هستش.
اگر کنار اون غول سفیده رو نگاه کنید، کف زمین یه نردبون بودن هست، میریدطبقه ی همکف، معادل در بالایی یه در هست به Nightmare Frontier
اون در رو باز کنید و به Nightmare Frontier برید.
بعد مسیر اونجا خیلی پیچیده هست برای توضیح دادن احتمالاً با گفتنش فقط سر درگم می کنمتون.
این نقشه ها رو ببینید:
http://bloodborne.wiki.fextralife.com/Nightmare+Frontier

بعد حتمن آسانسور رو که رو به روی شما قرار داره از طبقه ی پایین فعال کنید که در صورتی که مقابل آمیگدالا شکست خوردید مجبور نشید اون مسیر پر پیچ و خم رو دوباره طی کنید.

آخرین ویرایش:

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
از نظر گرافیک بای خیلی گرافیک بالایی داره و امکانات جالبی داره که خیلی کم یابه تو بایز ها درحدی که شما اجازه دارید کاراکتر خودتونو اول بازی بسازید!!!!!!!! محیط بازی توش شهر های تاریک مثل لندن قدیم شاید یه جورایی بشه تشبیه کرد و بستگی داره سبک بازی کردن شما چی باشه
اگه شما طرفدار بازی های سلاح سرد باشید بهتون قول میدم اگه یک مرحله بازی کنید حاظرید برای بازی کردنش یه میلیون پول بدید;) ولی اگه مثل خیلیا که من میشناسم اهل بازی های تفنگی باشید که هر روز از خواب پاشید دو مرحله بکشید برید جلو اصلا پیشنهاد نمیکنم چون این بازی پشتکار خیلی زیادی میخواد و اگه قرار باشه با ده بیست بار باختن بازیو بذارید کنار گنجه اصلا نرید بخرید پیشنهاد نمیکنم خوده داداش من چون اهل بازی های تفنگی و بازی هایی که راحت میشه توشون جلو رفت هست واقعا تحمل بازی کردنش رو نداره پس اگه اینطوری باشید پیشنهاد میکنم نخرید

باس های اصلی بازی اسون هستن و ولی بعضی از جاهای بازی دشمن هایی هستن که بدون تمرکز کامل شاید از یک باس بیشتر طول بکشه در کل صبر و تحمل میخواد

درود بر تو ای آزین جان...دوست دارم تجربش کنم و از طرفی بازی های انحصاری رو میخام تهیه کنم بصورت دیسکی..چون فکر میکنم بازی متفاوته و من هم ب یه همچین چیزی نیاز دارم بدلیل اینکه سن رفته بالا و کشش ندارم واس بازی هایی ک معمولا عرضه میشه..بازم مرسی

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
دوستان من دارم بازیو میخرم قبلا یه 3-4 ساعتی تجربشو دارم سخته :D اگه کسی هست معمولا بازی میکنه بیاد مردونگی کنه اگه این قابلیت هست
که با دوستان ردش کنید پس مثل تاپیک last ای دی تون بزارین گیر کردیم با هم بریم . حالا فک نکنید خیلی نوبم دیگه :d

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
نمیدونم چرا دوستان امروز هی داره اتوماتیک از HP م در بازی کم میشه ؟
هر چی سرچچ میکنم نمیفهمم
خیلی کند داره کم میشه ولی اذیت میکنه !
عکس یه اسکلت آبی رنگ که یه فلش رو به پایین هم داره بقل نوار سلامتی و استامینام اومده

- - -ویرایش - - -

نمیدونم چرا دوستان امروز هی داره اتوماتیک از HP م در بازی کم میشه ؟
هر چی سرچچ میکنم نمیفهمم
خیلی کند داره کم میشه ولی اذیت میکنه !
عکس یه اسکلت آبی رنگ که یه فلش رو به پایین هم داره بقل نوار سلامتی و استامینام اومده

Wow !
خودم فهمیدم از یه cursed gem stone در اصل استفاده کرده بودم برای fortify یکی از اصلحه هام !
عجب بازیه ! :((

دوستان من دارم بازیو میخرم قبلا یه 3-4 ساعتی تجربشو دارم سخته :D اگه کسی هست معمولا بازی میکنه بیاد مردونگی کنه اگه این قابلیت هست
که با دوستان ردش کنید پس مثل تاپیک last ای دی تون بزارین گیر کردیم با هم بریم . حالا فک نکنید خیلی نوبم دیگه :d

اگر خریدید و خواستید من شاید بتونم کمک کنم

آی دی من gp993 هستش

Last edited by a moderator:

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام به همگی دوستان یه سوال :
من برای اینکه به ملکه سومریان ها برسم به ترتیب هفت تا چلیس ساختم :
Pthumeru Chalice
Central Pthumeru Chalice
Lower Pthumeru Chalice
Ailing Loran Chalice
Defiled Chalice
Lower Loran Chalice
GreatPthumeru Ihyll Chalice
و حالا سوال : من که این هفت تا چلیس رو ساختم و رفتم اگر چلیس آخر یعنی GreatPthumeru Ihyll Chalice که غول آخرش ملکه سومریان ها هستش رو share کنم و id چلیس رو به بعضی افراد بدم ، این افراد بدون اینکه 6 تا قبلی رو رد کنن میتونن بیان آخری رو بگذرونن و تروفی براشون آنلاک بشه ؟
اگر بشه پس ما هم میتونم چلیس آخری رو پیدا کنیم که کسی share کرده باشه فقط اونو رد کنیم تروفی باز بشه ؟
اگر بشه که من پدرم در اومده 6 تا رو تا الان رفتم؟!​

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
دوستان میخوام اگر بشه سه تا One Third of Umbilical Cord بگیرم . یکیش رو قبلا گرفتم . در abandoned old workshop بود بقیه رو میشه دقیق بگید از کجا باید پیدا کرد ؟

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
دوستان میخوام اگر بشه سه تا One Third of Umbilical Cord بگیرم . یکیش رو قبلا گرفتم . در abandoned old workshop بود بقیه رو میشه دقیق بگید از کجا باید پیدا کرد ؟
یکیشم بعد از کشتن Rom برو کلینیک یوسفکا طبقه بالا یوسفکا رو تخت قاطی کرده بکشش یه دونه بهت میده(اگر بلد نیستی کلینیک رو پیدا کنی اینو ببین لینک)

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
یکی وقتی Mergo رو میکشی بهت میده
یکیشم بعد از کشتن Rom برو کلینیک یوسفکا طبقه بالا یوسفکا رو تخت قاطی کرده بکشش یه دونه بهت میده(اگر بلد نیستی کلینیک رو پیدا کنی اینو ببین لینک)
ممنون
الان دو به شک شدم
من یک بار بازی رو در اصل تموم کردم (گرمن رو کشتم) الان دفعه ی دوم دارم میرم در اصل .
باید حتما سه تا از این آیتم ها داشته باشم برای یک پایان دیگر ؟ بعدش حتما باید مصرفشون کنم سه تا رو ؟ کی ؟

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
سلام به همگی دوستان یه سوال :
من برای اینکه به ملکه سومریان ها برسم به ترتیب هفت تا چلیس ساختم :
Pthumeru Chalice
Central Pthumeru Chalice
Lower Pthumeru Chalice
Ailing Loran Chalice
Defiled Chalice
Lower Loran Chalice
GreatPthumeru Ihyll Chalice
و حالا سوال : من که این هفت تا چلیس رو ساختم و رفتم اگر چلیس آخر یعنی GreatPthumeru Ihyll Chalice که غول آخرش ملکه سومریان ها هستش رو share کنم و id چلیس رو به بعضی افراد بدم ، این افراد بدون اینکه 6 تا قبلی رو رد کنن میتونن بیان آخری رو بگذرونن و تروفی براشون آنلاک بشه ؟
اگر بشه پس ما هم میتونم چلیس آخری رو پیدا کنیم که کسی share کرده باشه فقط اونو رد کنیم تروفی باز بشه ؟
اگر بشه که من پدرم در اومده 6 تا رو تا الان رفتم؟!​

لیستی از چلیس های شیر شده بازی توی ویکی هست. میتونید ببینید آخری هم شیر شه یا خیر. اگر شده باشی میتونید بهش جوین بشید. :D
البته مسلماً هدف رفتن دانجون ها تروفی نیست و خودلذت بازیه :D

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
ممنون
الان دو به شک شدم
من یک بار بازی رو در اصل تموم کردم (گرمن رو کشتم) الان دفعه ی دوم دارم میرم در اصل .
باید حتما سه تا از این آیتم ها داشته باشم برای یک پایان دیگر ؟ بعدش حتما باید مصرفشون کنم سه تا رو ؟ کی ؟
شما در طول بازی کلا 3 تا مصرف کن حالا یا هر کدوم رو پیدا کردی یا هر سه با هم فرقی نداره (تا قبل جنگیدن با گرمن 3 تا رو خورده باشی)
برای دیدن پایان جدید باید 3 تا cord مصرف کنی
لیستی از چلیس های شیر شده بازی توی ویکی هست. میتونید ببینید آخری هم شیر شه یا خیر. اگر شده باشی میتونید بهش جوین بشید. :D
البته مسلماً هدف رفتن دانجون ها تروفی نیست و خودلذت بازیه :D
تشکر بابت جواب
من که دیگه چلیس ها رو رفتم آخراشم ولی اگر اوایلش میفهمیدم فقط آخری رو میرفتم
خدایی میره رو مخ بعضی جاهاش، فکر کن چند بار بازی رو رفتی تا آخر کلا آپگرید کردی کاراکتر رو، میرسی Defiled Chalice خونت میشه یه ذره مثل اول بازی، با اون همه قدرت یه دونه میکشن میمیری آخه این عدالته حالا با اون یه ذره خون میرسی غول ها همه وحشی هیولا یه دونه میخوری پرپر میشی

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
تشکر بابت جواب
من که دیگه چلیس ها رو رفتم آخراشم ولی اگر اوایلش میفهمیدم فقط آخری رو میرفتم
خدایی میره رو مخ بعضی جاها چند بار بازی رو رفتی کلا آپگرید کردی کاراکتر رو، میرسی
Defiled Chalice
خونت میشه یه ذره مثل اول بازی، با اون همه قدرت یه دونه میکشن میمیری آخه این عدالته حالا با اون یه ذره خون میرسی غول ها همه وحشی هیولا یه دونه میخوری پرپر میشی
من این چالیس ها رو بلد نیستم اصلا باید چیکار کرد نامفهمومه ! برام.
شش تاش رو با چلیس ها مختلف و عمق های مختلف رفتم ولی هیچ تروفی مربوطی بهم نداد
ممنون میشم توضیح بدید
تشکر مجدد

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
سلام ... خوب رفقا من بازیو گرفتم و امروز بار سوم باس اول بازیو رو کشتم :x
اما اتفاقا رفتم ویدیو 18 دقیقه اول بازیو رو که قبلا داشتم یه نگاه کردم دیدم توی اون ویدیو طرف باس اولشو از یه راه دیه رفت و یه باس دیگه رو کشت عکسش اینه :

http://uupload.ir/files/2p26_mpc-hc_2015-09-25_19-44-52-04.bmp
http://uupload.ir/files/32sb_mpc-hc_2015-09-25_19-44-47-80.bmp

اما من رفتم یه یارو بودش جایی شبیه قبرستون کلاه مشکیه خیلی تند و فرزم بود اونو من زدم ... کین اینا پ ؟

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
سلام ... خوب رفقا من بازیو گرفتم و امروز بار سوم باس اول بازیو رو کشتم :x
اما اتفاقا رفتم ویدیو 18 دقیقه اول بازیو رو که قبلا داشتم یه نگاه کردم دیدم توی اون ویدیو طرف باس اولشو از یه راه دیه رفت و یه باس دیگه رو کشت عکسش اینه :

http://uupload.ir/files/2p26_mpc-hc_2015-09-25_19-44-52-04.bmp
http://uupload.ir/files/32sb_mpc-hc_2015-09-25_19-44-47-80.bmp

اما من رفتم یه یارو بودش جایی شبیه قبرستون کلاه مشکیه خیلی تند و فرزم بود اونو من زدم ... کین اینا پ ؟
اون باس فرعیه که تاثیری روی داستان نداره همون باسی که شما کشتی درسته کلا باس های فرعی ام بزن تا ازشون بلاد اکو و ایتم بگیری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر