PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

meysam1980

کاربر سایت
Jun 4, 2011
204
ماله iso رو بعد از کشتن rom میتونی بگیری . به غیر از این راهی نداره
ariana هم میشه گرفت اگر زنده باشه
یه دونه هم Mergo میده

attachment.php

ariana رو کجا پیدا کنم این عکس central yahrnamصدای نوزاد میاد تو بازی!

Attachments

• Bloodborne™_20150806150435.jpg
    Bloodborne™_20150806150435.jpg
    153.6 KB · مشاهده: 273
آخرین ویرایش:

alireza_73

کاربر سایت
Jun 22, 2008
125
سلام دوستان من بار اولمه دارم این سبک بازی میکنم و بلاد بورن اولین تجربمه
راستشو بخواین بازی تا شروع شد گرافیکش و حرکت خشک دوربین خیلی زد تو ذوقم و بازی خیلی خیلی پیچیده به نظر میاد
دلم میخواد با بازی ارتباط بر قرار کنم فقط خیلی گیجم چیکار کنم به نظرتون؟ بازی هیچ راهنمایی درست حسابی نمیکنه منم تجربه قبلی از این سبک بازی نداشتم و دارک سولز رو هم بازی نکردم
راهنمایی کنین ممنون

Esmralda

کاربر سایت
Jul 11, 2015
123
نام
شانت
سلام دوستان من بار اولمه دارم این سبک بازی میکنم و بلاد بورن اولین تجربمه
راستشو بخواین بازی تا شروع شد گرافیکش و حرکت خشک دوربین خیلی زد تو ذوقم و بازی خیلی خیلی پیچیده به نظر میاد
دلم میخواد با بازی ارتباط بر قرار کنم فقط خیلی گیجم چیکار کنم به نظرتون؟ بازی هیچ راهنمایی درست حسابی نمیکنه منم تجربه قبلی از این سبک بازی نداشتم و دارک سولز رو هم بازی نکردم
راهنمایی کنین ممنون

یکی از جذابیت های بازی اینه که آدم خودش کشف کنه بازی رو. dark souls و ... هم راهنمایی نمی کردن.

بگین دقیقا کجا هستین و توی چی دقیقا مشکل دارین تا بتونیم کمکتون کنیم. اینطوری که نمیشه. مگر اینکه توی این سایت یه نفر یه walkthrough کلی نوشته باشه برای بازی.

پ.ن. گرافیک خوبه که !

alireza_73

کاربر سایت
Jun 22, 2008
125
یکی از جذابیت های بازی اینه که آدم خودش کشف کنه بازی رو. dark souls و ... هم راهنمایی نمی کردن.

بگین دقیقا کجا هستین و توی چی دقیقا مشکل دارین تا بتونیم کمکتون کنیم. اینطوری که نمیشه. مگر اینکه توی این سایت یه نفر یه walkthrough کلی نوشته باشه برای بازی.

پ.ن. گرافیک خوبه که !
ممنون بابت پاسخ گرافیک خوبه ولی به خاطر بزرگ بودن محیط بازی جزئیات و نکسچر ها کمی کیفینش پایینه
مشکل اصلیم اینه که بازی کلی آیتم داره و من هیچی ازش نمیدونم همون اول بازی گیج شدم
حالا سعی میکنم امشب بشینم دقیق بازی کنم و همهه چی رو مطلاعه کنم حین بازی شاید فرجی شه

Esmralda

کاربر سایت
Jul 11, 2015
123
نام
شانت
ممنون بابت پاسخ گرافیک خوبه ولی به خاطر بزرگ بودن محیط بازی جزئیات و نکسچر ها کمی کیفینش پایینه
مشکل اصلیم اینه که بازی کلی آیتم داره و من هیچی ازش نمیدونم همون اول بازی گیج شدم
حالا سعی میکنم امشب بشینم دقیق بازی کنم و همهه چی رو مطلاعه کنم حین بازی شاید فرجی شه

در اوایل بازی مهمترین آیتم ها (بجز سلاح ها و لباس ها) اینا هستن:

(میشه توضیحات دقیق تر هم داد در مورد این آیتمها ولی فعلا ساده میگم که زیاد گیج نشین)

Blood Vail - برای پر کردن health
Antidote - برای از بین بردن poison یا همنون سم
Molotov Cocktail - اینو پرتش میکنین سمت دشمنها damage میده
Oil Urn - اینو میتونین قبل از molotov بندازین که دشمن روغنی بشه و damage بیشتری بخوره.
Poison Knife - این رو هم پرت میکنین و دشمن poison ی میشه و یواش یواش damage میخوره
Pungent Blood Cocktail - این damage نمیده. فقط دشمناها رو به اونجایی که پرت کردین میکشونه. برای این بکار میره که دشمنها رو به سمت خودتون بکشین
Pebble - این رو هم اگر به سمت یک نفر پرت کنین میتونین توجه اون دشمن رو به سمت خودتون جلب کنین و اون رو به سمت خودتون بکشونین.
هر آتیمی که توش Coldblood داشت رو استفاده کنین بهتون blood echo میده (blood echo همونیه که دشمنها رو میکشین بهتون داده میشه باهاش شخصیت خودتون رو قویتر میکنین)
هر آیتمی که توش bloodstone داشت برای قوی تر کردن اسلحه استفاده میشه

برای قویتر کردن خودتون باید blood echo داشته باشین و بعدش با عروسکه توی hunters dream حرف بزنین
برای قوی تر کردن اسلحه توی hunters dream یه خونه هست که یه میز به اسم workshop داره.

بازیش واقعا عالیه. فقط یه خورده حوصله میخواد که قلق کار بیاد دستتون.

farzin007

کاربر سایت
Oct 16, 2011
213
نام
farzin
خب منم يه مدت طولاني كه اين بازي بازي نكردم امدم يسري بزنم و به نحوه خدم يه توضيح كوچيك بدم شايدم توصفحات قبل باشه براي بازي كردن سريا سول و بلود مهمترين چيز فارمينگ سول واپديت سلاح هاست فارمينگ به معناي جمع كردن روح يابلاداكو است كه قابليت آپديت شخصيتتون بده بهتون تواين سري بازي بدون آپديت درست قدم از قدم نميشه برداشت و باعث نفرت ازبازي ميشه براي اينكه ازبازي لذت ببري آپديت كردن شخصيتتون اولويت قراربدين

Sent from my iPhone using Tapatalk

Qu1ckZ

کاربر سایت
Feb 13, 2012
217
نام
Arash
قبل از باس Rom یک آقا یا خانمی روی صندلی نشسته و کور هست ظاهرا ! :D اونو بکشم یا نه ؟ :-"

اون Master Willem هست که به علت دید درونی زیادی که پیدا کرده بود (به خاطر نزدیک شدن به Great One ها با استفاده از دیدـ درون یا همون Insight ) تقریبا به مرز دیوونگی رسیده و حتی نمیتونه حرف نمیزنه . بعد این که Rom رو زدین آزه میتونی بکشیش چون دیگه فایده ای نداره . یه Rune هم drop میکنه وقتی میمیره .

3cret

کاربر سایت
Aug 21, 2014
98
سلام دوستان.
یه سوال .
من میخوام با رفیقم دوتا بلود بگیریم آنلاین باهم بازی کنیم.
میشه از اول بازی تا آخر بازی دوتایی داستان بازی رو جلو ببریم و تموم کنیم.تو هم جا با هم باشیم.
میشه؟

farzin007

کاربر سایت
Oct 16, 2011
213
نام
farzin
سلام دوستان.
یه سوال .
میشه از اول بازی تا آخر بازی دوتایی داستان بازی رو جلو ببریم و تموم کنیم.تو هم جا با هم باشیم.
میشه؟

ميشه جزياتشوخاستي بگوراهنمايت ميكنيم فقط بدون تازماني كه غول اون منطقرونكشتين ميتونيدتودنياهم باشيد

Qu1ckZ

کاربر سایت
Feb 13, 2012
217
نام
Arash
سلام دوستان.
یه سوال .
میشه؟

خیر
Co-Op بازی اینجوری نیست که همه جارو با هم برین . اینجوریه که مثلا واس یه Boss یا یه منطقه میتونی دوستتو از بازی خودش Summon کنی (یه جواریی به عنوان یه مهمان که بت کمک کنه . ) و وقتی Boss رو زدی اونم بر میگرده به بازی خودش . مناطق بازی واس تک نفره طراحی شده اگه بخوای کلا 2 نفره بزی آسون میشه و بازی سختی و جذابیت خودشو از دست میده .

farzin007

کاربر سایت
Oct 16, 2011
213
نام
farzin
خیر
Co-Op بازی اینجوری نیست که همه جارو با هم برین . اینجوریه که مثلا واس یه Boss یا یه منطقه میتونی دوستتو از بازی خودش Summon کنی (یه جواریی به عنوان یه مهمان که بت کمک کنه . ) و وقتی Boss رو زدی اونم بر میگرده به بازی خودش . مناطق بازی واس تک نفره طراحی شده اگه بخوای کلا 2 نفره بزی آسون میشه و بازی سختی و جذابیت خودشو از دست میده .

اونقدم راحت نميشه خدم بارها انلاين و كوآپ رفتم يدرجه راحتتر ميشه ولي نه به راحتي همه بازيا

براي انلاين بازي كردن بايداول بازيت آپديت كني بدش توoption قسمت networkبايد يه كدي براي دوطرف درنظربگيري كه تواون همه ادمي كه هست شمادوتابتونيد بيان فقط تودنيا هماين بگم اگر حمله كنن به دنيات كدتاثيرندتره سه يا چهارتازنگوله هست كه توهانتردريم بايد به مرور زمان بخريشون يكيش ابيه زماني كه بصدادرمياريش رفيقت ميادتودنياشمايكيش يادم نيس چ رنگي زماني ك ميزنيش بني اينكه اماده اي بري تودنيا دوستت اينا بايد باهم زده شن مثلا توبايدابي بزني اونم قرمز كه بيادتودنيات وبرعكس يدون داره قرمزرنگ كه هم خدت داريش هم يسري جادوگراتو دنياهاي اخر زماني كه انلاين باشي بزنيش ياصداش بشنوي يسري به عنوان دشمن ميان تودنيات البته اين بگم سه نفربيشترنميتونن تويه دنياباشن يدون زنگوله دگ هم هس كه زماني بزنيش عمرطرفت پرميشه

Last edited by a moderator:

3cret

کاربر سایت
Aug 21, 2014
98
پس به طور کامل از اول تا آخر بازی نمی تونیم دو نفری داستان رو جلو ببریم.
این خیلی برامون مهمه که حتما بتونیم دو نفری همش رو بازی کنیم.

farzin007

کاربر سایت
Oct 16, 2011
213
نام
farzin
پس به طور کامل از اول تا آخر بازی نمی تونیم دو نفری داستان رو جلو ببریم.
این خیلی برامون مهمه که حتما بتونیم دو نفری همش رو بازی کنیم.

ميشه ولي نه مثل بازيادگ شماغول يه منطقروبزني دگه دوستت نميتونه بيادتواون دنياشمابايدبري تودنيااون دنياهاتون متفاوته يدون نيست

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
NG+ رو مدتیه شروع کردم دارم میرم سه تا غول آخری رو که نکشتم بکشم :D
اولیش لوگاریوس بود که کشتمش اولین مواجهه ای که باهاش داشتم خیلی سخت بود!
یه اسپل میزد و من نابود میشد، دفعه دوم رفت تو فاز دو که شمشیر میکاره زمین، و قلق یارو دستم اومد و دفعه سوم به سرعت کشتمش. با اینکه NG+ بود ولی به نظرم غول سختی نیومد.

بعد از شهید لوگاریوس رسیدم به افسانه سه برادر!
دقیقاً مثل دفعه اولی که باهاشون رو به رو شدم بازی رو بردم جلو.
اول اونی که از همه کندتره رو کشتم، تو فاز دوم اونی که فقط شمشیر میزنه چون خیلی قویه، و سوم هم اونی که هم آتش داره هم شمشیر چون هر بار با Hammer میزدم تو سرش یه جاخالی به عقب میداد و کافی بود منم یه جاخالی به جلو بدم و دوباره رو در رو باهاش با چکش بزنم تو سرش :D

الان دوباره با مادرعنکبوت رو در رو شدم. دیگه ببینم چی پیش میاد :D
بعد میمونه Upper Cathedral رو باز کنم دوتا غول اونجا رو بندازم زمین و برم دانجون ها رو فتح کنم! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر