PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:
دوستان میدونم این سوال تکراریه ولی جواب بدین ممنون میشم،
3تا cord لازم برای پایان های دیگر بازی چیه اسمشون و کجا بدست میان و تو inventory میره؟؟

دوستان میدونم این سوال تکراریه ولی جواب بدین ممنون میشم،
3تا cord لازم برای پایان های دیگر بازی چیه اسمشون و کجا بدست میان و تو inventory میره؟؟

سلام داداش
اسمش umbillical cordهستش من یدونش رو توی abonded workshop گیر اوردم بقیه رو تو سایت زده من زبانم زیاد خوب نیست خودت بخون..http://bloodborne.wiki.fextralife.com/One+Third+of+Umbilical+Cord

سلام.دوستان تاپیکی برای راهنمایی آپدیت و زدن باس نیست؟

یک تاپیک توی همین بخش برای کشتن باس ها هست. اگر سوالی هم داشتید همینجا بپرسید دوستان جواب میدن.
==========
دوستان من داشتم ویدیو های Powerpyx رو میدیدم. چرا توی بازیه این باس ها هیچ کار خاصی نمیکنن ؟ :دی
مثلا باس Rom رو که داشت میزد کلا هیچ کار خاصی نمیکرد و در مقابل برای من کلا یه چیز وحشی بود و اصلا مهلت نمیداد بزنمش! :دی

آخرین ویرایش:
تاپیکو ندیدم من.
بلاد فعلا دسته رفیقمه اون شروع کرده.
رو باس قبرستونه گیر کرده وقتی میزنیش گنده میشه دیگه نمیتونه بزنتش و نمیذاره بهش اتک بدی! چیکار کنه؟
بعد لول رو کجا میزنه و آپدیت کردن شمشیر همون لول میشه یا یسری چیزای خاصی داره که باید آپدیت کنه تا بتونه بزنه.
اون چشم که گوشه تصویر زده رو عدد خورده چیه؟
یک تاپیک توی همین بخش برای کشتن باس ها هست. اگر سوالی هم داشتید همینجا بپرسید دوستان جواب میدن.
==========
دوستان من داشتم ویدیو های Powerpyx رو میدیدم. چرا توی بازی این باس ها هیچ کار خاصی نمیکنن ؟ :دی
مثلا باس Rom رو که داشت میزد کلا هیچ کار خاصی نمیکرد و در مقابل برای من کلا یه چیز وحشی بود و اصلا مهلت نمیداد بزنمش! :دی

امان از این باگ :دی
بازی رو که آپدیت نکنی 2تا باگ بسیار جذاب برات داره:
1- مموری لیک: بازی رو باز میکن، بخش های پاور سیوینگ کنسول رو به طور کامل خاموش می کنی، 12 ساعت شخصیت اصلی بازی رو ول میکنی تو بازی (بهترین جا درب قبل از ورود به زمین مبارزه با غول آخر) و بعد از 12 ساعت میاید سراغ غول آخر. ایشون دیگه هیچ آزاری ندارن. توی کامنت ها ذکر شده:

- شهیدلوگاریوس دیگه اسپل نمیزنه و فقط هر چند وقت یکبار با داس یه حرکته میزنه که هر کسی میتونه جاخالی بده.
- میکولاش هیچ حمله ای نمیکنه و نمیدوه، میره توی اتاق بالای پله ها و فقط سعی می کنه با مشت زدن! شما رو بکشه.
- وکتور آملیا خودش رو درمان نمیکنه
- از همه جالب تر! گرمان بیشتر شبیه یه پدربزرگ عصا به دست اینطرف اونطرف میره و حتی توی فاز دومش هم هیچ کاری نمیکنه فقط راه میره و شما میزنیدش :دی
- مرگو پرستار خیس هیچ کاری نمیکنه.

این باگ به قدری قوی کار می کنه که شما با لول 1-4 بازی رو تموم می کنید :دی

==========
دوستان من داشتم ویدیو های Powerpyx رو میدیدم. چرا توی بازی این باس ها هیچ کار خاصی نمیکنن ؟ :دی
برای چه باسی ویدئو میخواهید ؟
بخاطر اینکه لول اون بالا بوده و قلقشو میدونسته .
ببینید :
Rom, the Vacuous Spider Trophy Guide By Im_AhN

سلام.دوستان تاپیکی برای راهنمایی آپدیت و زدن باس نیست؟
کدوم باس رو مشکل دارید ؟
pstrophy.ir/bloodborne-trophy-guide-road-map/
سلام داداش
اسمش umbillical cordهستش من یدونش رو توی abonded workshop گیر اوردم بقیه رو تو سایت زده من زبانم زیاد خوب نیست خودت بخون..http://bloodborne.wiki.fextralife.com/One+Third+of+Umbilical+Cord
کاری نداره
راحت 3تاشو به دست میارید

سلام
اگه کسی سوالی داشت و یا با زدن باس و پیدا کردن ایتم های بازی مشکلی داشت من میتونم کمک بکنم فقط کافیه ادد بکنید biraaahm
هر سوالی داشتید بپرسید تا بتونم کمکتون مبکنم

سگ نگهبان اربابان کهن به شدت حالم رو گرفته تنها نکته ی غیر قابل تحمل اینه که با یک ضربه می کشه در حالی که لول 175 هست:(
نمی دونم چه کنم این یکی واقعا رو اعصابه:-&

تاپیکو ندیدم من.
بلاد فعلا دسته رفیقمه اون شروع کرده.
رو باس قبرستونه گیر کرده وقتی میزنیش گنده میشه دیگه نمیتونه بزنتش و نمیذاره بهش اتک بدی! چیکار کنه؟
بعد لول رو کجا میزنه و آپدیت کردن شمشیر همون لول میشه یا یسری چیزای خاصی داره که باید آپدیت کنه تا بتونه بزنه.
اون چشم که گوشه تصویر زده رو عدد خورده چیه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید این کامنتم رو.

ممنون میشم راهنمایی کنید این کامنتم رو.

راهنمايي خاصي نداره چطور زدنش بايدوقتي حمله ميكنه انقدجاخالي بدي تاوايسه يه لحظه بدش شمابلافاصله حمله كني جاخالي دادن درست توهمه غولاش مهمه وگرنه انقدر ميزنن بيوفتي

Sent from my iPhone using Tapatalk

Living String , Red Jelly , Arcane Haze و ... دقیقا به چه درد Pthumerian. Queen میخورن ؟
از نظره داستانی منظورته یا کلی ؟
کلی که برای ساخت Chalice هایه خاص به کار میرن D:

چقدر سخت بود Ebrietas , Daughter of the Cosmos . فکر کنم 8-9 باری طول کشید تا زدمش . #:-s وارد Phase سوم ـش که میشد واقعا چالش برانگیز بود .
من زیاد باهاش مشکل نداشتم.اره اگر ازش فاصله بگیری سخت میشه برا همین من کلا چسبیده بودم بهش تمامه مدت. اینطوری راحتر میشه زدش تا اینکه ازش دور بمونی ولی یادمه blood خیلی مصرف کرد. شاید 2-3 تا بیشتر نمونده بود !

از نظره داستانی منظورته یا کلی ؟
کلی که برای ساخت Chalice هایه خاص به کار میرن D:

من زیاد باهاش مشکل نداشتم.اره اگر ازش فاصله بگیری سخت میشه برا همین من کلا چسبیده بودم بهش تمامه مدت. اینطوری راحتر میشه زدش تا اینکه ازش دور بمونی ولی یادمه blood خیلی مصرف کرد. شاید 2-3 تا بیشتر نمونده بود !

Yharnam, Pthumerian Queen
برای این تروفی میخواستم :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or