PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان این Ritual Altar چیه؟ فقط میتونم chalice ritual رو باز کنم داخلش! یه توضیحی درمورد چلیس ها میدین!
Chalice ها همون نقشه Random Dungeon ها هستن . البته Boss هایه خاصه خودش هم داره . میتونی تا اخرش هم بری تا به Yarnham Queen برسی .
البته باید باسها رو بکشی برای گرفتن Chalice ها . Chalice ها برای یه سری material هایه نیاز باید فارم کنی.

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
238
ممنون از همه بابت راهنمایی ! ولی نکته اینجاست که بنده hunter axe ندارم ! فقط saw cleavet با ludwin دارم! الانم کاری از دستم برنمیاد که hunter axe بگیرم ! الانم نمیدونم با این داشته هایی که دارم از پس این boss برمیام یا نه ! Level 42 , ludwin , sawcleaver +6 و ۴ تا ککتل مولوتف و ۱ دونه هم از این fire paper ! تا الان هم ۱۰ بار باختم ! تا اینجا خیلی راحت اومدم ولی الان چنان گیر کردم که نگو ! راستی برای online summon باید ps plus داشته باشم ؟!

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
لول که ندارم تازه به گاسکوئین که میرسم بهم یه insight میده یه بار نوشت weapon in danger کلا استراتژی زدن‌گرگش چیه ؟؟تو ویدیو ش یارو‌ خیلی اسون میزدش
دوست عزیز همون دلایلی که گفتم دقیقاً باعث شکستت میشن. حتماً برو Hunter's Dream و سلاحت رو Repair کن. یه ذره هم برو Level Up کن. مطمئن باش خیلی راحت میتونی بزنیش... ;)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ممنون از همه بابت راهنمایی ! ولی نکته اینجاست که بنده hunter axe ندارم ! فقط saw cleavet با ludwin دارم! الانم کاری از دستم برنمیاد که hunter axe بگیرم ! الانم نمیدونم با این داشته هایی که دارم از پس این boss برمیام یا نه ! Level 42 , ludwin , sawcleaver +6 و ۴ تا ککتل مولوتف و ۱ دونه هم از این fire paper ! تا الان هم ۱۰ بار باختم ! تا اینجا خیلی راحت اومدم ولی الان چنان گیر کردم که نگو ! راستی برای online summon باید ps plus داشته باشم ؟!
پیدا کردن Hunter's Axe خیلی سادش . یه Saw Badge میخوای که توی Central Yarnham هست. تو فاضلابه. قبل از اینکه جلو بری سمته چپ یه راه هست که تهش میخوره به یکی از اون خوک بزرگها . اون رو بکشی توی اطاقی که هستش Saw BAdge هست. !

byte

عضو جدید
Jun 9, 2012
59
نام
ShAhRaM
این باس
THE ONE REBORN چقدر سخته.نقطه ظعفشو نمیتونم پیدا کنم.اگه کسی میدونه ممنون میشم.راستی اون 6تا زن بالا که توپ و ترکه میندازنم میکشم ولی........

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
این باس
THE ONE REBORN چقدر سخته.نقطه ظعفشو نمیتونم پیدا کنم.اگه کسی میدونه ممنون میشم.راستی اون 6تا زن بالا که توپ و ترکه میندازنم میکشم ولی........
اتفاقا راحتترین باس نگاه اون زنارو که زدی میری سمت باس میری پشت سرش یه پا عقب داره نقطه حساسشه اونو بگیر با هر اسلحه ای اگه هانتر اکس باشه بهتر r2هی نگهدار بزن بهش راستی به اتیش خیلی حساس موقعی که بندازی رو اسلحه دوبرابر ازش میکنه و باس یه چهارتا حرکت بیشتر نمیزنه یه خونهایی هستن از هوا هی میزنه سمتت برو تو اون راه پله ها قایم شو هی همون روال قبل بزنش

Metalzadeh

کاربر سایت
Dec 11, 2007
136
نام
پدرام
آقا ما بازیو بوسیدیم گذاشتیم کنار ! این shadow of yahnram مردنی نیست ! لولم ۴۲ هستش و فقط saw cleaver و ludwin holy blade دارم که اونا هم تا +۶ آپگرید شدن ! ولی هر کاری میکنم حریف ۳ تاشون با هم نمیشم! خلاصه بازی ،بازی خوبی بود ! فقط این boss گند زد به بازی ، من تا اینجا هیچ مشکلی نداشتم همه boss با ۳ بار تلاش حداکثر زده بودم ولی این دیگه غیر منطقی سخته ! ۳ تا هستن ! جونشون کم میشه قویتر هم میشن !

سعی کن از visceral attack استفاده کنی جلوشون
اونی که از دور میزنه رو راحت می تونی با ستون های اطرافت Line of Sight کنی

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید

راحت ترین راه واسه زدنشون اینه که HP همه رو به یه اندازه کم کنی چون یکیشون که بمیره او دوتل تغییر میکنن و خیلی قوی تر میشن و اگه HP شون پر باشه سخت میشه کارت ...
ولی خود من این کار رو نکردم و اصلا اطلاعی ازشون نداشتم و بار اول Saw هم داشتم نه Axe، اول اون که خیلی پیگیر هست رو زدم به بقیه کاری نداشتم، بعد اون که شمشیر آتیشی داره و در آخر هم راحت ترینشون اون که حملاتش دور برد هست رو زدم ...
فقط در آخر که یه سری مار Summon میکنن باید حواست به کلی جمع باشه و زمان بندی دوج دادن کاملا دستت باشه ...
Molotov هم اصلا حواب نیست نتیجه عکس هم ممکنه بده چون اونا خیلی سریعن و سرعت عمل رو ازت میگیره پرتاب کردنشون ....
رو هیچکدوم هم لاک نکن و سعی کن هی فاصله بگیری تا اون دوتایی که بهت نزدیک میشن از هم فاصله بگیرن که پرست نکنن ...
سلاحتو بزار تو حلت بسته چون سرعت عمل خیلی مهمه فایر پیپرم خیلی جوابه ...
کلا اگه زمان بندی و الگوریتم حملاتشون بیاد دستت که کی حمله کنی و کی دادج بدی و دور شی ازشون میتونی بزنیشون ...

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
در شادو آف یارنام فایر پیپر از نون شب واجبتره چون خیلی ضربات سنگینی بهشون وارد میشه!
اول هم به نظر من دور زن کشته بشه بهتره!
فاز آخر که مار سامون می کنن باید خیلی مراقب بود و گرنه به راحتی ما رها می زنن!

meysam1980

کاربر سایت
Jun 4, 2011
204
سلام دوستان من از صندوقچه بلاد جم رو پیدا کردم حالا هانتر دریم یه گزینه دیگه هم برای اپگیرد سلاحم اضافه شده ولی چطوری اپگیرد میشه چون بلاد جم خالیه!! از کجا گیر بیارمشون؟؟؟

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
من تازه بازی رو گرفتم ، نمیدونم چرا Blood Vail برا من خون رو کم میکنه جای اینکه زیاد کنه !

:d مگه میشه؟ Blood Vial رو با مثلث استفاده میکنه. فک کنم شما دکمه بالا رو تو D-Pad میزنید که از خونتون کم میکنه و 5 تا گلوله میده.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان من از صندوقچه بلاد جم رو پیدا کردم حالا هانتر دریم یه گزینه دیگه هم برای اپگیرد سلاحم اضافه شده ولی چطوری اپگیرد میشه چون بلاد جم خالیه!! از کجا گیر بیارمشون؟؟؟
bloodgem ها توی بازی یافت میشه و با فارم کردن dungeon ها . بعد از داخله workshop میتونی Bloodgem هایه مختلف رو روی اسلحت بزاری . البته باید اپگرید کنی تا slot ها بعدی باز بشن.

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد

اول باید سلاحی که میخواید بهش Blood Gem بزنید رو آپگرید کنید. بعضی Blood Gem ها هم فقط روی بعضی سلاح ها فعال میشن.

نگران بلاد جم نباشید. چندتا باس دیگه رو بزنید، کلی بلاد جم بهتون میده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر