PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
اکسیر که باعث میشه مخفی بری 1 سری جاها رو
نه راه دیگه ای نیس
2تا خونه دیگه هست که یکیش اریانا بهت میده یکی دیگه قبل باس شمشیری که پیش کالسکس

- - -ویرایش - - -

سلام راه که نه کلا سخت میشه اینجاها تنها کاری که میتونی بکنی آپگرید شمشیر و لول آپ کنی به مراحلی میرسی که اینا پیشش هیچی نیس برو جلو
نباید زنه رو میکشتی کاریت نداشت که
از همون راه برو واسه باس پارل

- - -ویرایش - - -

میتونی با اینسایت هم بخری

mahicho

کاربر سایت
Feb 7, 2015
106
نام
mahbod
دوستان چجوري از سيو بك اپ بگيرم؟ وقتي بك اپ گرفتم چجوري از بك اپم استفاده كنم؟؟
الان micolash رو زدم ٣تا cord هم گرفتم
الان بهتره برم سراغ wet nurse يا برم upper باس اونجارو بزنم؟

byte

عضو جدید
Jun 9, 2012
59
نام
ShAhRaM
من یه راهنمایی میخواستم.همین الان باس amygdala رو کشتم.این باس چندومه؟چرا اون پیرزنرو نکشتم؟قاطی کردم بازی رو میشه راهنماییم کنید؟vicar amelia رو کشتم بعد از پله ها رفتم پایین سمت راست یه راه بود رفتم رسیدم به یه اتاق گرد یه در داشت در زو که زدم همین باسی که کشتم از سقف منو گرفت کشت رفتم یه سالن پر از اتاق .ممنون

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
من یه راهنمایی میخواستم.همین الان باس amygdala رو کشتم.این باس چندومه؟چرا اون پیرزنرو نکشتم؟قاطی کردم بازی رو میشه راهنماییم کنید؟vicar amelia رو کشتم بعد از پله ها رفتم پایین سمت راست یه راه بود رفتم رسیدم به یه اتاق گرد یه در داشت در زو که زدم همین باسی که کشتم از سقف منو گرفت کشت رفتم یه سالن پر از اتاق .ممنون
اون سالن پر از اتاق دانشگاه هست
آیتم های خوبی داره

- - -ویرایش - - -

دوستان چجوري از سيو بك اپ بگيرم؟ وقتي بك اپ گرفتم چجوري از بك اپم استفاده كنم؟؟
الان micolash رو زدم ٣تا cord هم گرفتم
الان بهتره برم سراغ wet nurse يا برم upper باس اونجارو بزنم؟
بعد از کشتن Wet Nurse باید بک آپ بگیری
میری تو ستینگ
قسمت استورج
سیو های داخل دستگاه
فلش رو میزنی و کپی میکنید
بعد که خواستید استفاده کنید میرید تو همونجا گزینه از فلش به دستگاه رو میزنید و کپی میشه

- - -ویرایش - - -

بچه ها blue slixir به چه دردي ميخوره؟
راه ديگه اي نيست blood vidal پر بشه؟ بدون اينكه بخريم يا ار اونايي كه كشتيم برداريم؟ ايتمي چيزي
دستم خورد اون عروسكه تو هانتر دريم رو كشتم!! حالا چي ميشه؟ ديگه زنده نميشه؟؟
وقتی ضربه خوردی اگه همون لحظه بزنی دشمن رو بکشی همون خون بهت برمیگرده .
چرا کشتی ؟ دیگه نمیتونی خودتو لول آپ کنی

سلام.
دوستان من الان اینجا رسیدم Yahar'gul, Unseen Village و لامپ رو روشن کردم
جلوتر میرم خوک و دشمنا دیگه هست خیلی سخته چجوری بزنمشون؟؟ بعد از کدوم مسیر باید برم؟ ایتمی چیزی نباید وردارم؟ ( طبقه پایین رفتم اون زنی که داشت گریه میکرد و کشتم کی بود اون؟ :D )
twin bloodstone رو باید فقط از دشمنا بگیرم؟؟
از همونجا سمت چپ برو پایین و همینجوری بدو تا به یک مکان برسی که لیزر میزنه ، اونجا یک لام دیگه هست و 2 تا باس رو در پیش داری
twin bloodstone هم دشمنا دارن هم صندوقچه ها

----
اگر میشد راهنمایی بازی رو از سایت دوستم کپی میکردم اینجا تا برای هیچکس سوالی باقی نمونه ...

آخرین ویرایش:

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
بچه ها blue slixir به چه دردي ميخوره؟
راه ديگه اي نيست blood vidal پر بشه؟ بدون اينكه بخريم يا ار اونايي كه كشتيم برداريم؟ ايتمي چيزي
دستم خورد اون عروسكه تو هانتر دريم رو كشتم!! حالا چي ميشه؟ ديگه زنده نميشه؟؟
منم کشته بودم عروسک رو .مشکلی تو اپگرید ایجاد نمیکنه.

mortality

کاربر سایت
Jun 2, 2008
105
نام
Mohammad
دوستان گل بنده هم بازی رو گرفتم و تجربه چند دقیقه اول بازی فقط مرگ و مرگ و مرگ به این نتیجه رسیدم که هی برم دشمن بکشم و برگردم هانتر دریم لول اپ کنم ولی انگار هر بار که لول اپ میکنم دشمنا هم سگ جون تر میشن اینطوریه؟ اگر اینطوره خوب پس لول اپ به چه دردی میخوره ؟و سوال بعدی انکه و قتی میرم واسه لول اپ پیش عروسک نمیتونم اسلحه اپدیت کنم فقط اپدیتهای مربوط به کاراکتر هست و سوم اینکه کدوم قسمت رو اپدیت کنم بهتره من اون قسمت مربوط به قدرت که مینوسه حمله اسلحه دست راست رو سه چهار لول بردم بالا ولی دوستان بنظرم تغییر زیادی نکرده باور بفرمایید هنوز موفق به کشتن اون دوتا گرگ بزرگ قبل از celeric beast هم نشدم یکی از دوستان راهنمایی کنه بهترین روش اپدیت کردن واسه کدوم ایتمها هست؟

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,200
نام
امیر
دوستان گل بنده هم بازی رو گرفتم و تجربه چند دقیقه اول بازی فقط مرگ و مرگ و مرگ به این نتیجه رسیدم که هی برم دشمن بکشم و برگردم هانتر دریم لول اپ کنم ولی انگار هر بار که لول اپ میکنم دشمنا هم سگ جون تر میشن اینطوریه؟ اگر اینطوره خوب پس لول اپ به چه دردی میخوره ؟و سوال بعدی انکه و قتی میرم واسه لول اپ پیش عروسک نمیتونم اسلحه اپدیت کنم فقط اپدیتهای مربوط به کاراکتر هست و سوم اینکه کدوم قسمت رو اپدیت کنم بهتره من اون قسمت مربوط به قدرت که مینوسه حمله اسلحه دست راست رو سه چهار لول بردم بالا ولی دوستان بنظرم تغییر زیادی نکرده باور بفرمایید هنوز موفق به کشتن اون دوتا گرگ بزرگ قبل از celeric beast هم نشدم یکی از دوستان راهنمایی کنه بهترین روش اپدیت کردن واسه کدوم ایتمها هست؟

بازي هاي ميازاكي قلق داره قلقش كه بياد دستت ديگه راحته نگران نباش يه ذره بري جلوتر قلقش مياد دستت
لول اپ هم بكن كم كم تاثيراتش زياد ميشه به نظرم اول بازي بهتره ebdurance و health رو بالا ببر بعد موارد ديگه
اون ٢ گرگ رو هم بهترين راه كشتنشون با اتشه اگر اون ايتم روغن (oil يه چيزي بود يادم نمياد :دي ) رو به شون بزني بعد با تورچ به اتش بكشيشون دميج خفني بهشون ميدي
اون سگ جون شدن دشمن ها هم تصور خودته :دي دشمن ها فرقي نمي كنن (تو نيو گيم پلاس قوي ميشن)

Sent from my iPhone using Tapatalk

meysam1980

کاربر سایت
Jun 4, 2011
204
من همونجا میرم میگه blood stoon میخواد از کجا بلود استون گیر بیارم؟ یه سوال دیگه بالا سمت راست دوتا علامت هست یکیش شبیه چشم هستش اون چیه؟ برای من 1 شده چطوری بالاتر ببرمش؟؟؟ ببخشید من اولین بار یه همچین بازیهایی میکنم خیلی سخته برام اولش پشیمون شده بودم از خرید

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من همونجا میرم میگه blood stoon میخواد از کجا بلود استون گیر بیارم؟ یه سوال دیگه بالا سمت راست دوتا علامت هست یکیش شبیه چشم هستش اون چیه؟ برای من 1 شده چطوری بالاتر ببرمش؟؟؟ ببخشید من اولین بار یه همچین بازیهایی میکنم خیلی سخته برام اولش پشیمون شده بودم از خرید
Tier هایه مختلف BlooStone ها تو طوله بازی به دست میاد
اون insight هست. هر insight که بره بالا به سختی بازی اضافه میشه البته بازی رو بهتر هم میکنه به نظرم . insight 40 یه چیزهایی میبینی که قبلا نمیدیدی D: بعد insight 10 یه shop جدید باز میکنه.
هر یه زنگ هم یه insight کم میکنه
با رفتن تو محیط باس و کشتن باسها و مصرف کردن madman's knowledge ها هم insight به دست میاری.

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
فوربیدن ودس

- - -ویرایش - - -

برو ویکرآملیا رو بزن بعدش فوربیدن ودس

- - -ویرایش - - -

دوستان این سگه رو چجوری بزنم؟؟؟؟؟
خیلی سخته جونم نصف شده و سریع میمیرم

byte

عضو جدید
Jun 9, 2012
59
نام
ShAhRaM
فوربیدن ودس

- - -ویرایش - - -

برو ویکرآملیا رو بزن بعدش فوربیدن ودس

- - -ویرایش - - -

دوستان این سگه رو چجوری بزنم؟؟؟؟؟
خیلی سخته جونم نصف شده و سریع میمیرم

اگه با منی ویکر املیارو زدم دوتا باس دیگه هم بعده اون زدم ضمنا رفتم فوربیدن وودز.اخرش رسیدم به یه اسیاب خرابه.اگه راه دیگه ای هم هست بگین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر