PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

shadow666

کاربر سایت
Sep 27, 2008
209
آقا من بازی رو تازه شروع کردم. مکانیک بازی هنوز دستم نیومده. مثلا من همون اولاش که بازی سیو شده و میتونم از پورتالش برم hunter dream، از اونجا میرم جلو اون افرادی که پایین جمع شدن رو میزنم و حتی آخرش به اون غوله هم میرسم، ولی منو که میکشه دوباره بر میگردم از همینجا. چیزایی هم که استفاده کردم دیگه پریده. راهی نیست که مثلا این وسطی ها رو که میکشم سیو بشه فقط بخوام برم سراغ غوله؟ چون دارک سول رو هم بازی نکردم یه مقدار سخته برام!

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
آقا من بازی رو تازه شروع کردم. مکانیک بازی هنوز دستم نیومده. مثلا من همون اولاش که بازی سیو شده و میتونم از پورتالش برم hunter dream، از اونجا میرم جلو اون افرادی که پایین جمع شدن رو میزنم و حتی آخرش به اون غوله هم میرسم، ولی منو که میکشه دوباره بر میگردم از همینجا. چیزایی هم که استفاده کردم دیگه پریده. راهی نیست که مثلا این وسطی ها رو که میکشم سیو بشه فقط بخوام برم سراغ غوله؟ چون دارک سول رو هم بازی نکردم یه مقدار سخته برام!
شما باید باس رو بکشی تا لامپ بیاد و بازی سیو بشه در غیر این صورت فقط راه های میان بری که باز میشه کمک شما میکنه تا سریع تر به باس برسید!

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,734

هنوز اول بازی هستی باید پول جمع کنی تا خودت رو ارتقا بدی تا بتونی اون غول رو شکست بدی نباید همون اول بازی بدون هیچ ارتقای بری جلو ، سیو هم فقط از طریق همون چراغ ها انجام میشه راهی دیگه برای سیو بازی نیست
باید یک مرحله رو چند بار بری رو خودت و هم اسلحه رو اتقا بدی

naser36

کاربر سایت
Jun 29, 2013
144
هنوز اول بازی هستی باید پول جمع کنی تا خودت رو ارتقا بدی تا بتونی اون غول رو شکست بدی نباید همون اول بازی بدون هیچ ارتقای بری جلو ، سیو هم فقط از طریق همون چراغ ها انجام میشه راهی دیگه برای سیو بازی نیست
باید یک مرحله رو چند بار بری رو خودت و هم اسلحه رو اتقا بدی
چجوري خودمونو ارتقا بديم؟ وقتي ميميريم همه چيزمون ميپره

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
شما باید بعد از هر بار فارم کردن برگردید هانتر دریم و توسط عروسک لول اپ کنید . در ضمن اجباری هم در زدن اون غولی که پشت در داره در میزنه نیست .

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,734

وقتی بری تو hunter dreams یک عروسک هست که با اون می تونی خودت ارتقا بدی
وقتی هم بری توی خونه سمته راست میز دوم می توی اسلحه ها رو ارتقا بدی یا تعمیرشون کنی که این خیلی مهمه

وقتی میمری اگه دوباره بدون مردن به همون محلی که می ردی بری میبینی که blood echo رو زمین افتاده از اون برداری دوباره پولات بر میگرده

اون اول بازی رو هی 5 تا 6 بار پست سره هم برو نیازی نیست بری حتما غول رو بزنی پول جمع کن خودت رو ارتقا بده بد برو سراعش

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
اگه وارد new game+ بشم آیا دانجن ها سخت تر میشن یا روی اونا تاثیری نداره؟؟؟؟
واقعا سختتر که میشه یه unito قبلا دو سه تا اتک میکردی الان 6یا7تا البته بیتگی داره چه نوعی باشه رو+new game خونتم اتک میخوری بیشتر میکنه مخصوصا باس هاش من vicar amelia راحتترین باس بودش که زدم رو+new game اتک نمیخوردchalice ثابت میمونن که chalice تروفیش سختتر نسبت به باقی تروفیها

Venom Matin

کاربر سایت
Oct 9, 2014
264
نام
متین
داداش همونجا من نزدیک 300 بار مردم تا بازی دستم اومد خوب برو از پله پایین hunter axe دستته R2 بگیر دخلشونو بیار ... حالا اون عقب نرو دنبال غوله برگرد سریع 2 دونفر دارن میرن سمت اتیش اون دوتا رو سریع بکش اشتباه نکنم 2 واگن اونجا هست پشت اولی یه اسنایپر خوابیده حواست بهش باشه برو از پله بالا دخل بالایی رو بیار سعی کن کنار اتیشی ها تو رو ببینن اومدن بالا بزنشون بعد برو دوباره پشت واگن دومی برو نزدیک اتیش دشمنا اونجا هستن با دوتا اسنایپر دشمنا بکش دنبالتو فرار کن سمت واگن دومی دوباره همونجا شرشونو کم کن حالا کوکتل مولوتو بنداز سمت اسنایپر بالا واگنیه اسنایپر پشت اتیشی رو هم بزن مراقب گرگه باش

Venom Matin

کاربر سایت
Oct 9, 2014
264
نام
متین
بچه ها یه چیزی تو یوتیوب پیدا کردم

داخل old yharnam همون تیر اندازه بالای برج که بهتون تیر میزنه از تیر هاش جاخالی بدی بری بالای برج اروم سمتش حرکت کنی می تونی به جای جنگ باهاش صحبت کنی :bighug:

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
بچه ها یه چیزی تو یوتیوب پیدا کردم

داخل old yharnam همون تیر اندازه بالای برج که بهتون تیر میزنه از تیر هاش جاخالی بدی بری بالای برج اروم سمتش حرکت کنی می تونی به جای جنگ باهاش صحبت کنی :bighug:
چه فایده یه تروفی میخوای بگیری باید بکشیش

Venom Matin

کاربر سایت
Oct 9, 2014
264
نام
متین
چه فایده یه تروفی میخوای بگیری باید بکشیش
فکر نکنم تروفی داشته باشه کشتن این بابا داشت ؟
البته حرف های جالبی میزد یه ایتم هم بهم داد خودش میگفت : این انسان ها هستن که تبدیل به این هیولا ها شدن خودش هانتر بود وظیفش محافظت از این مردم بود ( که حالا هیولا شدن ) پس می خواست با کشتن تو نذار که بهشون صدمه بزنی و می گفت که دیگه رویا نمی بینه (فکر کنم هانتر دریم رو میگه ) ..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر