PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
جای کلید رو فهمیدم کلا منطقه Upper Cathedral Ward

آسونه یا نه؟؟؟
تو یارغول که اعصابم خرد شده هر کی رو می کشم باز زنده میشه!
Martyr Logarius

رو کجا پیدا کنم از خجالتش در بیام؟؟؟
یه سری گرگ و یه سری از اونا داره که insight میخورن. باسه اولش خیلی سادس ولی باسه دومش از باسهای سخته بازیا ×_× البته بسته به Playstyle ات هم داره ×_× ولی توصیه اینکه level زیره 70-80 نرو سراغش ...

اگه اونایی که زنگوله میزنن رو بکشی دیگه بقیه دشمنهای منطقه زنده نمیشن

توی cainhurst . باید اول نامه رو از روی تخت توی clinic برداری (همون جایی که اولین بار پاشدی ) بعد برگردی witch abode . بیرون که میای نزدیکه دروازه یه سنگه ابی هست. میری طرفش.

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
اقا این mergos wet nurse چقدر وحشیه .....مخصوصا زمانی که دو نفر میشه ... تا حال ۱۰ بار سر همین به فنا رفتم

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اقا این mergos wet nurse چقدر وحشیه .....مخصوصا زمانی که دو نفر میشه ... تا حال ۱۰ بار سر همین به فنا رفتم
dodge بده به عقب تا جاییک ه میشه یا به راستش . اصلا فرصته زدن توی این حالتش کم پیش میاد. فقط stamina بالا به کار میاد. rune ماله hunters که خیلی به کارم اومد کلا ×_×

این آقایان
insight خور انگار مرگ ندارن!
)x

لول :/
تو پسته قبلی که پرسیدی اشاره کردم که حواست باشه D:

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
این باس اتفاقا راحتترین باس فقط جلوشو میزنه dodge کن روش برو پشت سرش بزنش همین کارو تا اخر انجام بده نترسی یکم خونت رفت بیای عقب موقعی که دوسه تا هم میشه تند تند علط بخور کاری نداره راستی به اتیشم خیلی حساس 2تا fire riper ببر اسلحه تاثیر داره axe hunter خوبه اگه لول +10 کرده باشی

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
دوستان بالاخره مگروس وت نورس رو شکست دادم . بعدش از سیو بک اپ گرفتم چون شنیدم این باس یکی مونده به اخره . درسته ایا ؟ هنوز نرفتم ادامشو ...

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
دوستان بالاخره مگروس وت نورس رو شکست دادم . بعدش از سیو بک اپ گرفتم چون شنیدم این باس یکی مونده به اخره . درسته ایا ؟ هنوز نرفتم ادامشو ...
اره back up بگیر سه تا پایان داره اگه اون سه تا تیکه جم کرده باشی اگه هم نه دوتا پایان میبینی ورو +new game باید بری که واقعا سخت تر شده

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
البته برای دیدن پایانه اصلی باید 3 تا کرد داشته باشی
یه بار بزار بکشتت
یه بار بکشش
یه بارم قبل از کشتنش cord ها رو مصرف کن. حتما باید 3 تا مصرف کنی . 2 تا مصرف کنی جواب نمیده .

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
همه دشمنا رو میشه با تفنگ استان کرد؟
کدوم تفنگ بهتره؟
آیا ارتقا تفنگ در این مورد تاثیر داره؟؟
من از اول بازی فقط با هانتر اکس باز شده بازی کردم و یه وقتایی کیرک همر!
شعله پاش هم در نبرد با سگ ها استفاده کردم!
خیلی زیاد به هانتر اکس عادت کردم و سخته برام با سلاح دیگه بازی کنم!
این گرز برقی کارش خوبه؟؟؟؟

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
همه دشمنا رو میشه با تفنگ استان کرد؟
کدوم تفنگ بهتره؟
آیا ارتقا تفنگ در این مورد تاثیر داره؟؟
من از اول بازی فقط با هانتر اکس باز شده بازی کردم و یه وقتایی کیرک همر!
شعله پاش هم در نبرد با سگ ها استفاده کردم!
خیلی زیاد به هانتر اکس عادت کردم و سخته برام با سلاح دیگه بازی کنم!
این گرز برقی کارش خوبه؟؟؟؟
نه همشون نمیشه استان کرد مثلا به قد و اندازه دشمنات میفهمی که کدوم استان کنی ولی رو بیشتریا تاثیر میذاره ولی به موقع اگه بزنی کار میکنه تفنگ اره خیلی تاثیر داره من اسماشون زیاد حفظ نکردم ولی تفنگ اول بازی که انتخاب میکنی شاتگان اون بهتر اسلحش اپگرید کنیش بهتره ولی انتظار نداشته باش 400 dameg بزنه

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
من تازه بازی شروع کردم هنوز به باس اول نرسیدم 200 بار مردم :(:|

اوایل بازی یکم سخت میتونه باشه و رفته رفته اسون میشه بازی

تا به سیستم بازی و کنترل کارکتر عادت کنید حدود 500 باری باید مرگ رو تجربه کرد :d

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
بعد از 31 ساعت بالاخره بازی تموم شد و انصافا بهترین تجربه نسل ۸ تا اینجای کار از این بازی گرفتم.

از نظر سختی هم به طور کلی از سری dark souls در لول پایین تری بود اما مبارزاتش فوق العاده زنده و پویا تر از D's بود.

در کل تجربه ی خیلی خوبی برای منی که اصلا اهل RPG نیستم بود.

دوستان من دو تا پایان رو دیدم و پایان سوم که نیاز به کرد داره. الان من فقط ۱ از اون ۳ تا رو دارم . برای بدست اوردن اون ۲ تا. حتما باید + رو برم یا با همون سیو بک اپ میشه بدستش اورد ؟

آخرین ویرایش:

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,620
آقا من یه چیزی بگم فحشم نمیدین؟ من اصلا بلد نیستم چجوری بازی کنم. امروز بازی رو خریدم نمی فهمم چی به چیه؟ هیچ سلاحی ندارم. یه گرگ هم جلومه هی میاد منو می خوره. بازی اینجوری بازی نکردم. کلی هم منو داره. گیج شدم.

Venom Matin

کاربر سایت
Oct 9, 2014
264
نام
متین
آقا من یه چیزی بگم فحشم نمیدین؟ من اصلا بلد نیستم چجوری بازی کنم. امروز بازی رو خریدم نمی فهمم چی به چیه؟ هیچ سلاحی ندارم. یه گرگ هم جلومه هی میاد منو می خوره. بازی اینجوری بازی نکردم. کلی هم منو داره. گیج شدم.
اول برو تو هانتر دریم کنار اون دختر عروسکیه یه پله هست برو ازش بالا یه مرده هایی هستن یه شمشیر به انتخاب خودت انتخاب کن ( من Hunter Axe انتخاب کردم ) برو بالاتر یه تفنگ انتخاب کن و بالا تر یه نامه هست برش دار . حالا دکمه استارت رو بزن تو ستون دومی نوشته Arms اشتباه نکنم ضربدر رو بزن صلاحتو که انتخاب کردی بردار حالا اگه میخوای تفنگ هم بذاری دستت تو سطون جفتی ضربدر بزن بزن با l1 برو رو قسمت تفنگ ها تفنگتو بردار حالا فلش سمت چپ بزن بیاد دستت صلاحت 2 بار دیگه فلش سمت چپ بزن صلاح و تفنگ بیاد دستت کارت راه افتاد لایک کن:d:p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر