PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
یعنی این بازی FULL OF MYSTERYـه هااااااااااااااااااااااااااااااااا :d

بچه ها یه مطلب خیلی جالب. یه دری هست توی بازی که هیچوقت باز نمیشه. جاش هم طوریه که خیلی راحت فراموش میشه. از توی Cathedral Ward وقتی که میریم سمت اون دری که کلیدش رو باید از Hunters' Dream میخریدیم، بجای وارد شدن به اون در، از پله ها که میایم پایین، و میریم سمت چپ، همونجایی که برای اولین دوربین رو میگیریم و یکی از اون غول ها هستش که بجای تبر، دستش از این زنجیرهاست که سرش یه توپه، دقیقاً اونجا یه راهپله باریک هست که وارد یه دخمه میشیم که پر از گلدونه و پشتش یه صندوقچه هست با یه در که همیشه بسته ـست ولی میشه باهاش Interact کرد :d اتفاقاً میخواستم بیام همینجا بپرسم که کسی تونسته اون در رو باز کنه یا نه...؟ اون در باز نمیشه ولی میدونید به کجا ختم میشه!!!؟؟؟ درست به جایی میرسه که با Cleric Beast روی Great Bridge مبارزه کردیم، در واقع اولین Optional Boss بازی. انتهای همون Great Bridge هم یه در بودش که بسته بود (البته از اینور اصلاً نمیشه باهاش Interact کرد :d ) این دو تا در به هم میرسن :d

اين احتمال هم هست،يه عده هم معتقدن مربوط به dlc هست.اينجور كه از شايعه ها معلومه يه بسته الحاقى درست و حسابى تو راهه...

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
اين احتمال هم هست،يه عده هم معتقدن مربوط به dlc هست.اينجور كه از شايعه ها معلومه يه بسته الحاقى درست و حسابى تو راهه...
البته این چیزی که من گفتم کاملاً قابل اثباته :d میتونی بری پشت اون دره و چند تا Shining Coin بندازی، بعدش وقتی میای روی Great Bridge اون Shining Coinـها معلومه :d فیلمش تو یوتیوب هم هست!!!
اسرار Cathedral :d

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
البته این چیزی که من گفتم کاملاً قابل اثباته :d میتونی بری پشت اون دره و چند تا Shining Coin بندازی، بعدش وقتی میای روی Great Bridge اون Shining Coinـها معلومه :d فیلمش تو یوتیوب هم هست!!!
اسرار Cathedral :d

اينو نمى دونستم،كلا يكى از رمزآلود ترين بازيهايى بود كه تجربه كردم.

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
اينو نمى دونستم،كلا يكى از رمزآلود ترين بازيهايى بود كه تجربه كردم.
دقیقاً و متاسفانه اینجا زیاد در مورد اسرار و یا داستان بازی صحبتی نمیشه :( البته تاپیک داستانی مربوط به خود بازی هست ولی کِسی زیاد نمیره اونجا. همه به اینجا سر میزنن!

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
تغییرات و بهبودهای این بروزرسانى جديد(دوشنبه مياد):

بازی پیدا کردن توسط رمز عبور دیگر به لول و سطح بازیکن بستگی ندارد.
بازی پیدا کردن توسط رمز عبور حتی اگر سوگند و پیمان مختلفی با بازیکن دیگر داشته باشید نیز امکان پذیر خواهد بود.
از این به بعد می توانید شش صد Blood Vial و Quicksilver bullet در انبار خود در Hunter’s Dream ذخیره سازی کنید.
اسلحه و وسایل شکارچی تغییر کرده اند و بیشتر این موارد از قبل قوی تر و کارآمد تر شده اند.
باگ و مشکل Rifle Spear برطرف شده است.
باگ و مشکل Blood Gem Imprint برطرف شده است.
پاداشی که از باس ها(غول ها)ی Chalice Dungeonها کسب می کنید، باارزش تر شده اند.
از این به بعد اولین سطح و عمق Chalice Dungeonها در خود Blood Stone Shard، دومین سطح در خود Twin Blood Stone Shard، سومین سطح Twin Blood Stone Shard و Blood Stone Chunk، چهارمین سطح Blood Stone Chunk و پنجمین سطح در خود Blood Rock جای داده است.
مشکلات و باگ های دیگر نیز برطرف شده اند.

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
یا خدا لول 170 که محشره کاش میشد مث کلش بفروشی خخخخ
بعضی اسلحه ها خیلی مضخرفه و اصلا بدرد نمیخوره
این ورک شاپ هم انصافش خوب نیس گرون میندازه مفت میخره:d

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
hunter mask و bloodstone shard چیکار میکنن؟

tempering blood gemstone بدست اوردم باید چیکارش کنم تا اون دمیج اضافه رو بهم بده؟

از شارد برا ارتقا سلاح و از هانتر مارك براى برگشتن به آخرين چراغ در ازاى تمام بلاد اكو هايى كه جمع كردين به كار ميرن.
وقتى توانايى اضافه كردن جم به سلاح رو پيدا كردى توى هانترز دريم،همونجايى كه تعمير و آپگريد ميكنيد اسلحه رو به كزينه اضافه ميشه كه از اون طريق ميتونين جمهاى مختلف رو به سلاحها اضافه كنيد.

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,546
از شارد برا ارتقا سلاح و از هانتر مارك براى برگشتن به آخرين چراغ در ازاى تمام بلاد اكو هايى كه جمع كردين به كار ميرن.
وقتى توانايى اضافه كردن جم به سلاح رو پيدا كردى توى هانترز دريم،همونجايى كه تعمير و آپگريد ميكنيد اسلحه رو به كزينه اضافه ميشه كه از اون طريق ميتونين جمهاى مختلف رو به سلاحها اضافه كنيد.

ممنون

من اون boss که شبیه درخت بود رو کشتم همونی که ته پل بزرگه بود ....حالا کجا باید برم؟

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
ممنون

من اون boss که شبیه درخت بود رو کشتم همونی که ته پل بزرگه بود ....حالا کجا باید برم؟

اون اولين باش انتخابى بازيه.وقتى برميگردى بهد از كشتن اون گنده بك و كلاغا يه راه سمت چپت هست.از اون مسير برو پايين.بهد مستقيم ادامه بده ميرسى به قفس گرگها.برو همينطور پيدا ميشه به اميد خدا.يكم بگرد

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کماکان در انتظار پچ آسان کننده!
اسان کننده ؟
احتماله پچه اسان کننده 0 هست D:
زیاد عجله نکن تو بازیش D: فقط همین ! لول اونقوت میبینی اسونتر هست کلا

تغییرات و بهبودهای این بروزرسانى جديد(دوشنبه مياد):

بازی پیدا کردن توسط رمز عبور دیگر به لول و سطح بازیکن بستگی ندارد.

پاداشی که از باس ها(غول ها)ی Chalice Dungeonها کسب می کنید، باارزش تر شده اند.
این دو مورد خوبه اگر Ok اش کنن
اون echo که بعده کشتنه باسها میده واقعا کمه ×_×

سلام این بازی جهان ازاده یا نه و این که ارزش خرید رو داره بازیش خوبه یا نه لطفا کمکم کنید ممنون
این بازی open world محسوب نمیشه. semi-open world محسوب میشه. دنیای بازی به هم متصل شده هست و هر دفعه قسمتی جدید رو کشف میکنی .البته همیشه امکان بازگشت و جست و جو قسمتهای قبلی وجود داره.
از نظره ارزشه خرید که 100 از بهترین بازیهایی هست که این نسل عرضه شده !!!

شایعه نیست D: خوده Yoshida تایید کرد که DLC در راه هست. حالا یا توی e3 یا احتمالا بعده e3 معرفیش میکنن
ولی اکثریت میگن اون مخوره به همون پلی که Celeric beast روش بوده . حالا dlc هم باشه خوب میشه ×_×
به نظرم nightmare هایه بیشتری رو بریم عالی میشه.
یا از doll بیشتر توضیح بدن یا از great one های دیگه ×_×

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
یا خدا لول 170 که محشره کاش میشد مث کلش بفروشی خخخخ
بعضی اسلحه ها خیلی مضخرفه و اصلا بدرد نمیخوره
این ورک شاپ هم انصافش خوب نیس گرون میندازه مفت میخره:d
داداش لولم 201 شده از بس منطقه ها رو رفتم نسل همه ی موجودات منقرض شده:dالان فوت میکنم باد میبره همه رو:dیعنی با بازی زندگی کردما دقیقا مثل darksouls 1 2 با بازی زندگی کردم جوری که خودم واسه خودم یه boss هستم :dجالب اینه بازی رو تازه 1 با تموم کردم:dیعنی 5 دقیقه میشه NG + رو شروع کردم:dبتونم مثل darksouls 2 برسونم به لول 600 700 خیلی راضی میشم از بازی:dکلا جوری بازی میکنم خود شرکت سازنده بازی اگه بفهمه بیاد دنبالم به عنوان game tester یا آنالیزور:dآره داداش اینطوریاست:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر