PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,023
نام
نـــــــویـــــــــد
سلام مجدد

به نظر دوستانی که بازی تموم کردن سلاحهای قدرتی و کند بهتره یا سرعتی ؟ و کلآ کدوم سلاح برای مبارزه با Boss ها مناسب هستش؟

ىىىلـام
به نظر من هر باس روش خاص خودشو داره براي مبارزه
يكي بايد سريع باشي يعني حالت اسلحه كوچيك باشه كه بتوني سريع جاخالي بدي
بعضي ها نه ميتوني با دقت در حالت دوم اسلحه يا همون L1 حتي Charge Attack بزني
بايد حركات باس و سرعت ضرباتش رو ببيني طبق اونا حالت اسلحه رو انتخاب كني
ضمن اينكه بعضي باس هارو ميتوني با Stun كردن Visceral Attack بزني كه دميج خوبي ميده

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
یه خبره خیلی خوب واسه همه
5QZK9.jpg

DLC به صورت رسمی تایید شده !
احتمالا E3 خبرایی بشه D:

البته گفته expantion! امیدوارم واقعا اکسپنشن باشه و حد اقل نصف بازی اصلی طول بکشه تموم کردنش.
یادش به خیر قدیما برا بازیا اکسپنشن میومد خیلی حال میداد اندازه خود بازی محتوا داشت. از وقتی این دی ال سی مد شده دیگه هیچکس اکسپنشن نمیده. چند ماه صبر میکنی 2 ساعت به بازی اضافه میکنن که نه داستان درست حسابی داره نه چیزی...

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
البته گفته expantion! امیدوارم واقعا اکسپنشن باشه و حد اقل نصف بازی اصلی طول بکشه تموم کردنش.
یادش به خیر قدیما برا بازیا اکسپنشن میومد خیلی حال میداد اندازه خود بازی محتوا داشت. از وقتی این دی ال سی مد شده دیگه هیچکس اکسپنشن نمیده. چند ماه صبر میکنی 2 ساعت به بازی اضافه میکنن که نه داستان درست حسابی داره نه چیزی...
اره یادش بخیر
اون دور و زمونه کسی احله خریده digital اینا نبود . expansion pack ها هم فیزیکی میدادن . خیلی محتوا اینا داشت . مثل expansion هه diablo 2 یا dragon age یا star craft ...
به نظرم خطره بین dlc - expansion همون هست.
حالا توی twitter جفت dlc - expansion رو اشاره کرده . ولی اگر زمانش در همون حد و اندازه dlc های ds2 -ds1 باشه فک کنم خوبه ! در حده 5-10 ساعت اضافه عالیه ×_×
یه تنوعه بیشتری هم به chalice ها بدن فک کنم خوب بشه.

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
بازی رو پلات کردم و الان +ng هستم خیلی حال میدههههه
گرمن هم چیزی نداشت من خرابکاری میکردم
دوستان پیشنهادی ندارن که چیکار کنم نو نیوگیم
هانتر اکس +10 ولی جواب نمیده و کنده

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
DLC به صورت رسمی تایید شده !
احتمالا E3 خبرایی بشه D:
یعنی بهترین خبر ممکنی بود که شنیدم...

سلام مجدد
به نظر دوستانی که بازی تموم کردن سلاحهای قدرتی و کند بهتره یا سرعتی ؟ و کلآ کدوم سلاح برای مبارزه با Boss ها مناسب هستش؟
کاملاً مربوط به نوع و استایل بازی کردنت داره... من خودم سلاح های سرعتی رو ترجیح میدم ولی همیشه یه سلاح قدرتی هم همرام هست. بعضی وقتا واقعاً لازمه، مخصوصاً برای بعضی از Boss Fightـها. هر Bossـی هم تقریبا استراتژی خاص خودش رو داره و مهارت شما توی استفاده از یه سلاح خاص. مثلاً یکی ممکنه با Blade of Merci دشمنا رو نابود کنه، یکی دیگه هم با زمانبندی مناسب از Ludwig's Holy Blade میتونه بهترین استفاده رو بکنه! همش مربوط به استایل بازی کردن خودت و مهارتت توی استفاده از یه سلاح خاص رو داره ;)

داداش این موردو بیشتر توضیح میدی؟چیکار باید کنم؟الان من بازیو پاک کنم میتونم این کارو انجام بدم؟
در مورد اینکه بازی رو پاک کنی و دوباره نصب کنی و نذاری آپدیت بشه راستش تا حالا به ذهنم خطور نکرده بود :d شاید عملی بشه! یکیمون امتحان کنه ببینه جواب میده یا نه :d ؟
ولی در مورد Glitch:
ببین توی ویدئویی که من توی یوتیوب دیدم طرف میاد یه شخصیت جدید میسازه و یه دونه Pebble میذاره توی Storageـش بمونه. فقط 1 دونه و کل Storage باید خالی باشه. بعد میره شخصیت خودش رو Load میکنه و باز هم Storage ـه خودش رو خالیه خالی میکنه و آیتمی رو که میخواد 99 تا بشه رو میذاره توی Storage. مثلاً Kin Blood 12، بعدش میره از Messengerـها 99 تا Pebble میخره و برمیگرده به Storage و میبینه که به جاش 99 تا Kin Blood 12 داره وقتی use میکنه کلی Blood Echo توی 1 دقیقه بدست میاره. و مثل اینکه میتونی این کار رو بارها بارها تکرار کنی! میتونی Chuck Blood Stone و حتی اون Blood Rock که فقط یه دونه توی یه Gameplay بدست میاری رو 99 تا بکنی... :d خیلی حال میده مگه نه ؟
:d

crashh

کاربر سایت
Aug 7, 2010
292
داداش بازیو پاک کردم اپدیت هم پاک شد الان 1 هستش ولی هنوز این قضیرو خوب متوجه نشدم چیکار کنم

ویرایش

از وقتی بازیو پاک کردم دوباره نصب کردم بازی اجرا نمیشه روی نوشته بلادبورن می مونه

آخرین ویرایش:

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
داداش بازیو پاک کردم اپدیت هم پاک شد الان 1 هستش ولی هنوز این قضیرو خوب متوجه نشدم چیکار کنم

ویرایش

از وقتی بازیو پاک کردم دوباره نصب کردم بازی اجرا نمیشه روی نوشته بلادبورن می مونه
وای وای وای منم اومده بودم همین الان همینو بهت بگم :| که تو هم فکر کنم نابود شدی مثل من :| فقط امیدوارم که از saveـت Back Up گرفته باشی. چون باید Save قدیمیت رو پاک کنی و از New Game شروع کنی ولی باز هم بعد از یه مدتی بازی اجازه نمیده که Load کنی و بهت میگه که Install is not compelete. فکر کنم حتماً باید آپدیت بازی رو دانلود کنی :| به هر حال این کار که عملی نشد، فقط امیدوارم بعد از Update کردن دوباره گیر الکی نده که دیگه رسماً من نابود میشم :| حالا برم امشب بذارم آپدیتش دانلود بشه ببینم چی میشه. 2 گیگ و خورده ای باید دانلود کنه، خبری شد بهت میگم، تو هم اگه چیزی فهمیدی بگو...

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
اون باسه توی اب رو هم زدم حالا توی اون دریا کجا باید برم
اگه منظورت Romـه (همون عنکبوته) باید بری Grand Cathedral، بعد از پله ها بیا پایین برو سمت چپ، همونجایی که با دو تا هانتر مبارزه کردی (البته اگه رفته باشی اونجا) بعدش از اون تپه برو پایین که روی صخره ها دو تا اسنایپر ایستاده، دو تا هم Executioner اونجا هستش. توی ساختمون اونجا یه حوضچه ای هستش که اصلاً وقتی Rom رو میکشی توی همونجا تلپورت میشی. اونجا یه در بسته بود که الان بازه. بعدشم جلوی همون در یه Amygdala هستش، ایندفعه باید بذاری که بگیرتت. وقتی بگیرتت تلپورت میشی یه Yahrgul's Unseen Vilage و ادامه ماجرا ;)

- - -ویرایش - - -

بچه ها منم همین مشکل شما رو دارم بازی میخوای load کنی همین ارورincompeletoمیده یعنی اپدیت شه درست میشه
اگه آپدیت نکردی، آره. حتماً آپدیتش کن!

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
اگه منظورت Romـه (همون عنکبوته) باید بری Grand Cathedral، بعد از پله ها بیا پایین برو سمت چپ، همونجایی که با دو تا هانتر مبارزه کردی (البته اگه رفته باشی اونجا) بعدش از اون تپه برو پایین که روی صخره ها دو تا اسنایپر ایستاده، دو تا هم Executioner اونجا هستش. توی ساختمون اونجا یه حوضچه ای هستش که اصلاً وقتی Rom رو میکشی توی همونجا تلپورت میشی. اونجا یه در بسته بود که الان بازه. بعدشم جلوی همون در یه Amygdala هستش، ایندفعه باید بذاری که بگیرتت. وقتی بگیرتت تلپورت میشی یه Yahrgul's Unseen Vilage و ادامه ماجرا ;)

- - -ویرایش - - -

اگه آپدیت نکردی، آره. حتماً آپدیتش کن!
یعنی دیگه از اول بازی برم load کنم اکی میشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر