PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
تازه بازی رو شروع کردم.

فهمیدم چجوری باید دوید.

اما این گلیچ فقط روی پچ 1.02 کار میکنه؟چون من ورژن 1 ام اما روی لبه دیوار نمیپره
وای اگه ورژن 1 هستی به هیچ وجه آپدیت نکن تا بهت بگم چه کار کنی. نمیخواد از روی اون لبه دیوار بپری. اونم زیاد بد نیست ولی خیلی با دردسر باید Blood Echo بدست بیاری. یه Glitch دیگه هست به اسم Item Duplicate، توی گوگل اینو search کن:
BloodBorne Item Duplicate Glitch
یکی دو تا از فیلم هاش رو توی یوتیوب ببین، کامل میفهمی چکار باید بکنی.
خیلی خوش بحالت شده که هنوز آپدیت نکردی :d

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
وای اگه ورژن 1 هستی به هیچ وجه آپدیت نکن تا بهت بگم چه کار کنی. نمیخواد از روی اون لبه دیوار بپری. اونم زیاد بد نیست ولی خیلی با دردسر باید Blood Echo بدست بیاری. یه Glitch دیگه هست به اسم Item Duplicate، توی گوگل اینو search کن:
BloodBorne Item Duplicate Glitch
یکی دو تا از فیلم هاش رو توی یوتیوب ببین، کامل میفهمی چکار باید بکنی.
خیلی خوش بحالت شده که هنوز آپدیت نکردی :d

اقا نکنین این کارو، من با یه کاراکتر کردم اونقدر OP شدم همه باسا رو تو 30 ثانیه می زدم، از بس بی مزه شد بازی مجبور شدم پاک کنم از اول برم :((

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,561
اقا نکنین این کارو، من با یه کاراکتر کردم اونقدر OP شدم همه باسا رو تو 30 ثانیه می زدم، از بس بی مزه شد بازی مجبور شدم پاک کنم از اول برم :((

یکمشو بازی کردم....اصلا به گروه خونی من نمیخوره.
خیلی سخته برای هر دشمن اگه تنها باشه باید حداقل 3 تا اتک بزنم چند بار هم جا خالی بدم ....حالا اگه چند تا باشن که دیگه واویلا هست.
اون تبری هم که اول کار میده با اینکه قویه اما خیلی کنده ترجیح میدم یه چیز ضعیف تر داشته باشم ولی سریع

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
منکه متاسفانه نمیتونم اینکارو بکنم، اما اگه میتونستم حتماً میکردم :d من خودمم الان واقعاً اوضاعم روبراهه توی بازی و مشکلی ندارم ولی خیلی دوست دارم که هم فول آپگرید باشم و Inventoryـیم هم فول باشه :d

یکمشو بازی کردم....اصلا به گروه خونی من نمیخوره.
خیلی سخته برای هر دشمن اگه تنها باشه باید حداقل 3 تا اتک بزنم چند بار هم جا خالی بدم ....حالا اگه چند تا باشن که دیگه واویلا هست.
اون تبری هم که اول کار میده با اینکه قویه اما خیلی کنده ترجیح میدم یه چیز ضعیف تر داشته باشم ولی سریع
باید یا Saw Cleaver رو انتخاب میکردی و یا Thraded Cane رو ;) بازی هم یه کم سخته ولی اگه بری جلوتر هم بازی دستت میاد و هم آپگرید میشی و دیگه زیاد مشکلی پیدا نمیکنی! این رو هم از من داشته باش: بهترین دوستت توی این بازی باید Dodge کردن باشه :d

ps39m

کاربر سایت
May 14, 2015
1
یه سوال ممنون میشم راهنمایی کنید،من تو بازی این پیر مرد ویلچریه تو هانتر دریم داشتم سلاحمو امتحان میکردم خورد بهش غیب شد یهو ،لووول
،ایا دوباره میاد؟اصلا چی میکنه این ویلچره؟

mnm79

کاربر سایت
May 14, 2015
45
نام
محمد
سوال

سلام دوستان سوالاتی داشتم اگه میشه پاسخ بدید همشو
1.اول اینکه من این Shadow Of Yharnam رو چجوری پیدا کنم؟
کل منطقه رو زیر و رو کردم اما هیچ باسی وجود نداشت
2.چطوری لولم رو بالا ببرم ؟؟ الان لولم 33 هست
3.چطوری آنلاین بازی کنم؟؟
وقتی بازی رو شروع میکنم Play Online رو میزنم و در بازی اون Bell رو به صدا در میارم
چند تا سایه میاد اما هیچکدومشون ظاهر نمیشن
حتماََ باید دوستانمون آنلاین باشن یا ربطی نداره؟؟
بعد آیدی PSN خودتونو اگه میشه قرار بدید که در بازی کمکم کنید

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
چقدر موسیقی های بازی قشنگه!!! من هنوز زیاد جلو نرفتم، ولی این دو تا آهنگ واقعاً فوق العاده بودن:

Father Gascoigne
watch?v=kA614N3IHD4

Cleric Beast
watch?v=ICSk8-pJkX8

سیر نمیشم از شنیدن این آهنگ ها!
خود باس ها هم خیلی عالی بودن، مخصوصاً اولی که به نظرم یکی از بهترین باس های چند سال اخیر بود. ولی نسبت به اولین باس های Dark Soulsها خیلی آسون تر بودن. :D یعنی من سر اون بازی ها کلی منهدم میشدم، ولی بین 3 تا باس اول Bloodborne، دو تا رو دست اول زدم و یکی هم فقط نقطه ای ازش باقی مونده بود و الکی جوگیر شدم و رفتم توی شکمش ترکیدم! :D از اون طرف به جای باس های اصلی، یکی دیگه من رو دیوانه کرده:
اون مردک Djura! اگه میدونستم میشه باهاش کنار اومد، به جونش نمی افتادم که الآن به غلط کردن بیفتم! :| هوش مصنوعی بازی هم نسبت به قبلی ها بهتر شده و سخت میشه دشمن ها رو انداخت پایین! :|

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
یه سوال ممنون میشم راهنمایی کنید،من تو بازی این پیر مرد ویلچریه تو هانتر دریم داشتم سلاحمو امتحان میکردم خورد بهش غیب شد یهو ،لووول
،ایا دوباره میاد؟اصلا چی میکنه این ویلچره؟
آره میادش، مشکلی نیست. بعد از زدن دو تا Boss اول بازی میادش ولی بعد از اون رندوم میاد! البته خیلی کم.
در واقع نقش Watcher رو داره و یه جورایی هم Humterـها رو راهنمایی میکنه. تمام این Treak Weaponـهایی رو هم که میگیری یه جورای سرآغاز طراحیش از این آقا بوده. کلاً جریانش مفصله :d

وقتی بازی رو شروع میکنم Play Online رو میزنم و در بازی اون Bell رو به صدا در میارم
راجع به سوال های آنلاینت نمیتونم کمکی کنم ولی Shadow of Yharnam انتهای Forbidden Woods هستش ;) آپگرید هم از طریق Blood Echo ـه ولی اگه منظورت اینه که چیا رو اول آپگرید کنی کاملاً بستگی به نوع بازی خودت داره! سلاح های قدرتی و کند رو میپسندی یا سرعتی با Damage پایین؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یه خبره خیلی خوب واسه همه
5QZK9.jpg

DLC به صورت رسمی تایید شده !
احتمالا E3 خبرایی بشه D:

- - -ویرایش - - -

توی Forrest جاده اصلی رو بگیر برو !!!

2. Farm کن ×_× همینطوری echo جمع کن upgrade کن . راه دیگه ای نیست. باید farm کنی . میتونی dungeon ها هم farm کنی . Boss ها echo های زیادی دراپ میکنن
3. برای انلاین بازی کردن باید پلاس داشته باشی - بعدش resorent bell یه زنگ هست که توی ایتمها هست. این رو بزنی میتونی Summon کنی به دنیای خودت. یه زنگ دیگم هست که خودت میتونی join بشه. یه sinister هم هست که رنگه قرمز داره باید از shop بالایی توی dream بخری که invade میکنی. هر زنگ هم که بزنی یدونه insight ازت کم میکنه.
ربطی نداره ! خودش باید بگرده پیدا کنه بیاره توی بازی.
برای دوستان سیستمش اینطوری هست که جفتتون یه Pass مشابه میزارید و زنگ میزنید. البته lv هاتون نباید زیاد با هم فرق داشته باشه.

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
239
سلام مجدد

به نظر دوستانی که بازی تموم کردن سلاحهای قدرتی و کند بهتره یا سرعتی ؟ و کلآ کدوم سلاح برای مبارزه با Boss ها مناسب هستش؟

crashh

کاربر سایت
Aug 7, 2010
292
اسمش Hemwick Charnel بود ;)

نه، ولی تا قبل از آپدیت 1.3 یه glitch خیلی خفن داشت که میتونستی آیتم هات رو 99 تا کنی. مثلاً میتونستی یه kin blood 12 رو 99 تا بکنی و کلی Blood Echo بدست بیاری ;) اما آخرین آپدیت، این Glitch رو برداشته :| یکی دو تا Glitch دیگه هم داشت که همه رو FIX کردن :d

1. Kirk Hammer به نظرم اصلاً خوب نیست! خیلی هم کُنده وقتی که transform میشه. اگه تو این سبک سلاخ میخوای Ludwig's Holy Blade خیلی خوبه، توی NG+ هم Burial Blade حرف نداره. Hunter's Axe هم سلاح خیلی خوبیه با توجه به اینکه اول بازی دستت میرسه.
2.
قبل از صحبت کردن با Gehrman، در واقع باید قبل از اینکه بری پیشش، استفاده کنی و بعدش گزینه Refuse رو بزنی. وقتی که با Gehrman مبارزه میکنی و شکستش میدی، Moon Presence خودش میاد خدمتت :d

داداش این موردو بیشتر توضیح میدی؟چیکار باید کنم؟الان من بازیو پاک کنم میتونم این کارو انجام بدم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر