PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
چجوری لولت 168 بار سوم؟ من الان دفعه اولم سر باسه
ROM THE SPIDER لولم 105 فکر کنم بار سوم حداقل 300 باشه
شما لولت زیادی بالاس :|
قبل از rom اونقدری بلاد اکو از دشمنا به دست نمیاد اصلا... احتمالا 3-4 روز کامل فقط فارم کردی :d

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
شما لولت زیادی بالاس :|
قبل از rom اونقدری بلاد اکو از دشمنا به دست نمیاد اصلا... احتمالا 3-4 روز کامل فقط فارم کردی :d

یا شایدم گلیچ :D
یعنی این گلیچ و اون قضیه 12 ساعت بازی رو باز بزاری اسون میشه گند زد به کل این بازی :D
نمیدونم چه لذتی میبرن از بازی واقعا :-/
البته توهین نشه ها . من به دوستمون منظورم نیست . کلا میگم

A-L-I-G-N

کاربر سایت
Apr 20, 2014
40
نام
Ali Ghaseminejad
1-بچه ها من الان سر the one reborn هستم اگه این زنا که زنگوله میزننو نزنم چی میشه ؟
2-این باس Martyr Logarius کجای که برم تا وقتی اینو بکشم ؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,034
نام
آریا
دوستان دو تا سوال در مورد بازی دارم:
1. توی Bloodborne هم کاراکترمون بعد از ترکیدن، قیافه ـش کج و کوله میشه و باید یه آیتمی مصرف کنیم که شبیه آدمیزاد بشه؟! :D (توی اسپویلر جواب بدین که اگه کسی نخواد بدونه مشکلی پیش نیاد)
2. بازی باس های عجیب غریب مثل Dark Soulsها داره؟ از نظر قدرت و تاکتیک های مبارزه درجه سختی و ... نمیگم، فقط از نظر ظاهری. Dark Soulsها یه سری باس و نیمچه باس داشتن که طراحی هاشون خیلی جالب و عجیب بود و من عاشقشون بودم! :D مثلاً Titanite Demon یا Demon of Song.

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
1. توی Bloodborne هم کاراکترمون بعد از ترکیدن، قیافه ـش کج و کوله میشه و باید یه آیتمی مصرف کنیم که شبیه آدمیزاد بشه؟! :D (توی اسپویلر جواب بدین که اگه کسی نخواد بدونه مشکلی پیش نیاد)
2. بازی باس های عجیب غریب مثل Dark Soulsها داره؟ از نظر قدرت و تاکتیک های مبارزه درجه سختی و ... نمیگم، فقط از نظر ظاهری. Dark Soulsها یه سری باس و نیمچه باس داشتن که طراحی هاشون خیلی جالب و عجیب بود و من عاشقشون بودم! :D مثلاً Titanite Demon یا Demon of Song.

1. نه اون مکانیزم توی بازی وجود نداره.
2. به نظرم سلیقه ای هست. من از باساش خیلی خوشم اومد به جز یکی دوتا دیزاین بقیه خیلی خوبه. اگه میخوای عکساشونو ببینی به نظرم amygdala و mergo's wet nurse مثلا دیزاین های خیلی جذابی دارن. بعضی باس ها آدم معمولی هستن ولی اونا هم استایل های خیلی خیلی خوبی دارن مثلا یکیشون که صلاحش داس هست و وقتی میکشت و بالا سرت وای میسته خیلی استایل گریم ریپریه خفنی داره (اسمشو ننوشتم چون اگه بخوای بازی کنی دونستن اسمش شدیدن اسپویل دازه)

باس های chalice dungeon ها هم بعضیاشون دیزاین های خیلی خفنی دارن.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
1-بچه ها من الان سر the one reborn هستم اگه این زنا که زنگوله میزننو نزنم چی میشه ؟

کجا هستن اصلا .:d(شوخی . نه هیچ اتفاقی نمیفته فقط از اون بالا وقتی داری باس میزنی هر چند دقیقه یک بار آتیش پرتاب میکنن که اگه زیر باس باشی شانس اینکه به باس بخوره و به تو نخوره هم هستش که دمیج هم زیاد نمیزنن میتونی همین که خوردی یه خون پشت بندش بزنی همون زیر باس که هستی بزنی بازم باس اگه لگد هم زد خون کم شد یه بیا بیرون از زیر دست پاش دوباره برو داخل کلک باس بکن .)

ببین بین وسیله های که داری بین کلید ها یه نامه داری یا نه ؟ اگه داری برو وسط بخش قبل اینکه بری جادوگره hemwick بزنی یه سطون هستش که دو نفر از این ساتور به دست ها وایسادن که گنده هم هستن همین که با نامه بری پیشش تریلر پخش میشه و میری اونجا که باید بری اما اگه نداری باید بری forbidden wood وقتی امدی از دم چراغ فقط سمت چپ میگیری میری جلو تا به سگ های داخل قفس برسی کنار همون جای سگ ها یه غار که میره به کلینیک از همون اول غار روبه روی ورودی یه جا هستش یه پرتگاه میپری پایین یه وسیله ای هستش الان اسمش یادم نیست بر میداری بعد میری کلینیک وقتی وارد کلینیک شدی اونجا همون طبقه پایین یه پاکت نامه پیدا میکنی برش میداری میری همون بخش hemwick که اول گفتم حله ماجرا .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
1. قضیه undead - humanity اینا دیگه اینجا وجود نداره. دنیا و داستان بازی متفاوت هست ...
بعد از مرگ هیچ فرقی توی این بازی ایجاد نمیشه .البته همچنان دارپ میشه souls ها ( البته توی BB بهشون Echo گفته میشه ) ... اما مکانیزم جدیدی که به کار بردن Insight هست به نسبت قبلی که توی سختی بازی و اینا تاثیر داره - همچنین برای summon کردن
2. شک نکن به همون باحالی اون باسها اینجا هم هست D: - استایله بازی بیشتر از حالت LoveCraft اینا الهام گرفته تا سری Souls . ولی از نظره اینکه از اونا خوشت اومده اینجا هم خوشت بیاد 100% میاد . همه جور باس توش هست ... هم از نظره اینکه چالش برانگیز باشه هم از نظره اینکه ظاهری متفاوت باشن به نسبت هر کدومشون

1. این قضیه رو نمیدونم ولی اگر طرف رو توی nightmare frontier بزنی فک کنم دیگه invade نمیشه.
2.
باید برگردی اوله بازی توی کلینیک روی تخته خوابت یه دعوت نامه هست. بعدی میری lamp قسمت the witch's abode . مستقیم که میری بیرون میای پایین سمته چپه دروازه همونجایی که 2 تا دشمنا در حال قدم زدن هست یک ستون رنگ ابی هست. بری سمتش یه cutscene پیش میاد که میشه یه کالسکه میاد و میبرتت به قلعه ای که این باس هست !!!! --- در ضمن سعی کن دشمنها منتطقه رو بکشی قبل از اینکه بری سمته ستونه ابی .به هر دلیلی ظاهرا قبل از سوار شدن کالسکه اینا کشته بشن دیگه تا ng+ نمیتونی بری ... البته این رو توی reddit خوندم . نمیتونم تایید کنم

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر

این باس که خیلی راحته :d چرا نزنی؟ یه سوت میمیرن بعد میری راحت باس رو میزنی :d
از پله ها برو بالا به ترتیب بزنشون بعد برو سراغ باس :d

در مورد سوال دوم شما باید Cainhurst Summons رو بدست بیاری که تو clinic هست مسیرشم باید از Forbidden Woods بری وارد یه غاری میشی که از اونجا میخوره به کلینیک
بعد از اینکه سامون رو گرفتی میری Hemmick Charnel Lane جایی که باس Hemmick Witch رو زدی همون زنی که غیب میشه ظاهر میشه قبل رسیدن به این باس یه سنگی وسط راه هست فقط کافیه به اون تخته سنگ نزدیک بشی
تا وارد Cainhurst بشی و از اونجا هم بری پیش باس Martyr Logarius :d

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
سلام دوستان میشه بگید این cainhurst castle رو کجا پیدا کنم واسه باسش میخوام
دوتا پست قبل از خودتو بخون.

من این Blood-starved Beast رو توی Old Yharnam زدم الان باید چی کار کنم؟ کجا باید برم؟ :d​

کتیدرال وارد یه در جدید باز شده.

matte

کاربر سایت
Sep 10, 2014
84
یا شایدم گلیچ :D
یعنی این گلیچ و اون قضیه 12 ساعت بازی رو باز بزاری اسون میشه گند زد به کل این بازی :D
نمیدونم چه لذتی میبرن از بازی واقعا :-/
البته توهین نشه ها . من به دوستمون منظورم نیست . کلا میگم

نه قضیه 12 ساعت نبوده چون دوست دارم بازی سخت باشه ولی پاک سازی زیاد کردم اخه با لول بالا خیلی حال میکنم وقتی یه ضربه میزنی یارو پرپر میشه. البته یه ایتمم از دستم در نرفته chalice ها رو هم بخشه زیادیشو رفتم :)

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
دری من ندیدم
یکی هست میاد 2 تا ضربه می زنه من با خاک یکی می شم منو می کنه توی گونی می بره :-??

خب شما BLOOD STARVED BEAST رو که زدی بعدش 2 راه داری برای رفتن سراغ باس چهارم که راه اول رو بهت پیشنهاد میدم :
1. بری از شاپ داخل HUNTER DREAMS یه کلید بخری به قیمت 10000 ECHOES بعد میری CATHEDRAL WARD اونجا میپیچی دست چپ بعد میری 2 تا MONK رو میکشی بعدش از پله ها میری بالا یه NPC بزرگ هست . میزنیش . دقیقا دست راست که باز بری بالا میرسی به یه در بزرگ . اون در رو باز کنی میری میگردی و میرسی به باس 4
2. توی همون CATHEDRAL WARD سمت راست یه در باز شده که میخوره به یه برج . از برج بالا نمیری . وقتی رسیدی به برج میری سمت راست و میافتی پایین . بعد یه جایی مثل دانجن هست باید یواش بپری روی موانع و بری پایین . از اونجا بگردی یه راه مخفی هست میری واس باس 4
کلا دیگ واضح تر از این نمیدونستم چی بگم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر