PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

matte

کاربر سایت
Sep 10, 2014
84
من هیچ کدوم از بازیهای سری souls رو بازی نکردم ولی با این blodeborne خیلی حال کردم واقعا معتاد کنندس عاشق کشتن و خون ریزی این بازی شدم خیلی حال میده.

lord of cinder

کاربر سایت
Dec 16, 2014
93
نام
امیرعلی
باس starved Beast رو زدی تو old yahrnam اگه زدی
میتونی از همون پله هایی که vicar رو زدی بیای پایین بری سمت راست یه مسیری هست که میری سر از Hemwick Charnel Lane در میاری از اونجا هم میتونی بری باس بعدی The Witch of Hemwick رو بزنی :d
ضمن اینکه با زدن vicar دری که pass میخواد رو هم میتونی باز کنی که مربوط به باس Shadow of Yharnam میشه مسیرشم از طریق Cathedral هست. یه میدونی هست که دو تا از این قول بیابونی توش قدم میزنن سمت چپش یه ورودی هست. اونو بری میرسی به دری که pass میخواد
همه اينا رو كشتم رسيدم به جنگل دومي كه توش كلي مار هست تو جنگل گم ميشم فقط!

- - -ویرایش - - -

باس starved Beast رو زدی تو old yahrnam اگه زدی
میتونی از همون پله هایی که vicar رو زدی بیای پایین بری سمت راست یه مسیری هست که میری سر از Hemwick Charnel Lane در میاری از اونجا هم میتونی بری باس بعدی The Witch of Hemwick رو بزنی :d
ضمن اینکه با زدن vicar دری که pass میخواد رو هم میتونی باز کنی که مربوط به باس Shadow of Yharnam میشه مسیرشم از طریق Cathedral هست. یه میدونی هست که دو تا از این قول بیابونی توش قدم میزنن سمت چپش یه ورودی هست. اونو بری میرسی به دری که pass میخواد

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,183
نام
عارف واعظ قائمی
سلام
بچه ها تا الان کسی با این martyr logarius مشکلی نداشته؟ این دیگه برا من الان عصاب نذاشته تقریبا سر این باس 40 تا blood veil از دست دادم، کسی vاه حلی چیزی نداره، یا کسی وقت داره بیاد co-op بزنیمش؟

آخرین ویرایش:

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
ای اسپایدر عجب باس بیخودی این توله سگاش ازش جدا نمیشن:d؟
نه بابا باید همینجوری باهاشون سر کنی
سعی کن سریع عمل کنی. حواست به یخ ها هم باشه.
بهترین راه:
اینه که اول بری خونشون تا نصفه بار اول برسونی یعنی بار اول همشونو بکش برا بار دوم خیلی بهش نزدیک نشو یعنی فاصله مدیو داشته باش چون نزدیک بشی میپره ضربه میزنه دور باشی از اسمون یخ میاد که جاخالی دادنشون خیلی سخته ولی حد وسط رو داشت بهشی یخ از کف میزنه که چون وسطی بهت نمیرسن در نتیجه برای چند ثانیه وقت داری ضربه بزنی تقریبا میتونی با دوبار بکشیش.

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
بازی خیلی حال میده ولی بعضی باس فایت ها واقا میره روی اعصابم دیگه وقتی 13 بار پشت هم میمیرم دیگه بیخیال میشم میرم سراغ یه بازی دیگه

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,183
نام
عارف واعظ قائمی
سلام
بچه ها تا الان کسی با این martyr logarius مشکلی نداشته؟ این دیگه برا من الان عصاب نذاشته تقریبا سر این باس 40 تا blood veil از دست دادم، کسی vاه حلی چیزی نداره، یا کسی وقت داره بیاد co-op بزنیمش؟
بیخیال با هزار بدبختی بالاخره زدمش، راه پیشنهادی این هست اول کار که از اون داس و شمشیرش استفاده نمی کنه بهتر بدوین سمتش یک اتک بدین برین عقب، بعد از یک مدت شمشیر رو می کنه تو زمین و یک موج انفجار مانند درست میکنه، از اینجا به بعد سعی کنین وقتی می خواد attack بده بهش تیر بزنین و بعد که stagger شد برین جلو R1 بزنین، اگر دیدن اینجوری نمیشه فقط بچسبین بهش اینجوری بیشتر ضربه ها به شما نمی خوره

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
هم خوشگله هم از همه بهتره . من خودم از این و saw استفاده میکنم دیگه hunter's axe استفاده نمیکنم ... یا اگر بخوام جای Saw رو با hunter عوض میکنم

از 10 که میگذره توی dream قسمت بالا که میری بیرون یک shop جدید هست که یه سری ایتم میفروشه که با insight باید بخریشون
summon کردن بقیه توی دنیای خودت هم کم میکنه از insight با هر دونه زنگ زدن
insight باعث سختی هم میشه در ضمن D:
این اسلحه همینه میکنیش تو غلاف :d من نمیدنم روش زده دمیج بیشتر ولی ای axe بیشتر میکنه یعنی این باس برقی دوتا اتک شد حالا نمیدونم این holy blade ایتم بد بستم براش اینجوری اتک میده

Moqimi

کاربر سایت
Mar 28, 2010
141
نام
Milad
آقا این Ludwig's Rifle و Cannon چرا واسه ی من اکتیو نمیشن؟ نمیشه انتخاب کرد, داستان چیه؟

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

فانوس ها رو بگیر و برو جلو تا به دریاچه و گراز برسی! بپیج سمت راست و دومین گراز رو رد کن و وارد شکاف سنگ بشو. دو راهی سرپایین رو برو تا به باس برسی...

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
اولش تو Forbidden woods حالام اینجا!. باگ داره اسانسورها )x. رفع گلیچ آیتم واجبتر بود یا این؟ الان باید بازی رو تا پچ بعدی بزارم کنار.

#BloodborneBugattheelevator

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
آقا این Ludwig's Rifle و Cannon چرا واسه ی من اکتیو نمیشن؟ نمیشه انتخاب کرد, داستان چیه؟

- - -ویرایش - - -

فانوس ها رو بگیر و برو جلو تا به دریاچه و گراز برسی! بپیج سمت راست و دومین گراز رو رد کن و وارد شکاف سنگ بشو. دو راهی سرپایین رو برو تا به باس برسی...

فعال نیستن چون احتمالا lvl مربوطه به اونا کمه
ببین استرنج و اینا چنده و اسلحه ها چند نیاز دارن

- - -ویرایش - - -

منم بازی رو تمام کردم
واسه من اون مرده که رو ویلچره زد و سرم رو قطع کرد.چی شد حالا باید چکار میکردم که نکردم چون چند تا باس رو فکر کنم نزدما:d

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
فعال نیستن چون احتمالا lvl مربوطه به اونا کمه
ببین استرنج و اینا چنده و اسلحه ها چند نیاز دارن

- - -ویرایش - - -

منم بازی رو تمام کردم
واسه من اون مرده که رو ویلچره زد و سرم رو قطع کرد.چی شد حالا باید چکار میکردم که نکردم چون چند تا باس رو فکر کنم نزدما:d

اگرREFUSE کنی باهاش مبارزه میکنی. 3 تاCord هم داریم اگر قبل حرف زدن باهاش استفاده کنی بعد مبارزه باهاش یه باس جدید میاد که اونم باید بزنی.
---
باس های اختیاری:
Cleric Beast – Central Yharnam: Drops Sword Hunter Badge
Witch of Hemwick – Hemwick Graveyard: Drops Bloodshot Eyeball x4
Martyr Logarius – Forsaken Cainhurst Castle: Drops Crown of Illusions
Darkbeast Paarl – Hypogean Gaol: Drops Spark Hunter Badge
Celestial Emissary – Lumenflower Gardens: Drops Communion
Ebrietas – Altar of Despair: Drops Great Isz Chalice
Amygdala – Nightmare Frontier: Drops Ailing Loran Chalice
Gerhman The First Hunter – Hunter’s Dream: Drops Old Hunter Badge
Moon Presence – Hunter’s Dream
البته به جز اینا خود Chalice 11 تا باس جدا داره

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
اولش تو Forbidden woods حالام اینجا!. باگ داره اسانسورها )x. رفع گلیچ آیتم واجبتر بود یا این؟ الان باید بازی رو تا پچ بعدی بزارم کنار.

#BloodborneBugattheelevator

چه باگی؟ من تاحالا نشنیدم کسی بگه آسانسورا باگ دارن.

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
اگرREFUSE کنی باهاش مبارزه میکنی. 3 تاCord هم داریم اگر قبل حرف زدن باهاش استفاده کنی بعد مبارزه باهاش یه باس جدید میاد که اونم باید بزنی.
---
باس های اختیاری:
Cleric Beast – Central Yharnam: Drops Sword Hunter Badge
Witch of Hemwick – Hemwick Graveyard: Drops Bloodshot Eyeball x4
Martyr Logarius – Forsaken Cainhurst Castle: Drops Crown of Illusions
Darkbeast Paarl – Hypogean Gaol: Drops Spark Hunter Badge
Celestial Emissary – Lumenflower Gardens: Drops Communion
Ebrietas – Altar of Despair: Drops Great Isz Chalice
Amygdala – Nightmare Frontier: Drops Ailing Loran Chalice
Gerhman The First Hunter – Hunter’s Dream: Drops Old Hunter Badge
Moon Presence – Hunter’s Dream
البته به جز اینا خود Chalice 11 تا باس جدا داره