PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:
چه باگی؟ من تاحالا نشنیدم کسی بگه آسانسورا باگ دارن.
شما نشنیدی ولی هست گوگل و کامیونیتی PS

اینم یو توب watch?v=YoMSY4Do_u4

خیلی راحت با hot fix میتونن درستش کنن. واقعا برام جالبه چطور این موضوع اولویت پایینتری داشته به گلیچ دوپلیکیت !!.

Martyr Logarius
Amygdala
Celestial Emissary
Ebrietas, Daughter of the Cosmos

برای اولی باید بری LOSEFKA CLINIC اونجا روی یه صندلی چیزی یه نامه هست توش SUMMOUN داره یه همچین چیزی . بعد میری WITCHES ABOVE یه سنگ ابی و هرمی هست نزدیکش بشی میره تو دمو و میری توی یه قصر یخی اونجاس
برای دومی هم اول باید توی CATHEDRAL WARD یه سنگ به نام TONSIL STONE رو گیر بیاری . بعد سمت راست GRAND CATHEDRAL که بری یه ساختمون هست یه دستی میاد میگیرتت میبرتت یه مپ جدید اونجاس .
برای سومی و چهارمی هم باید UPPER CATHEDRAL KEY رو از داخل یکی از زندان ها توی UNSEEN VILLAGE پیدا کنی . بعد میری CATHEDRAL WARD یه در سمت راست باز شده میری داخلش بالای برج یه در هست میری توی ساختمون جدید اونجا 2 تا باس هستن . راهنمای دقیقش میتونی توی گوگل اسم باس هارو سرچ کنی خودش مکان نحوه رفتن رو میگه

اخ اخ خخخخ این باس دوم عجب دهن سرویسی میشه آخرش چهکنم من به نظرتون لوم 15هستش فقط وقتی وحشی میشه امون نمیده
(گفتم خودشو گرم کنه که پوستش کندس) :d

الان من متوجه نشدم یعنی همه کسایی که بازی رو دیجیتالی خریدن بازیشون قفل شده ؟ یا کار دیگه ای کردین بازیتون قفل شده
والا ما کاری نکردیم پلی استیشن کاری کرده میگن از اپدیت جدیده بوده حالا نمبدونم از امدیت بوده یا ما اکانتا اولی که خریداری کردیم اینطوری شده

بازی رو پاک کنی اپدیتهاشم پاک میشه.
ولی خب ×_× بازی کن دیگه D:
گلیچ نزن D:
be a real Hero
ارمان اصلا لذتی نداره دیگ بازی من نمیدونم اینا چطوری حاضر میشن گلیچ بزنن . رفیقم گلیچ زد میگفت باس هارو مثل سگ مینداختم از بازی هم هیچ لذتی نبردم . به غلط کردن افتاده بود . اصلا نباید واس این بازی که همه لذتش به همین سختیشه گلیچ زد .

پیرزنه که بعد از باس 2 روی زمین افتاده رو باهاش صحبت کردم و بعدش کشتمش.یه آیتم هم دادم که بعد از برداشتنش تروفی باز شد.نقش پیرزنه چیه و اگر نمیکشتمش چی میشد ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or