PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:
برای اینکه این شخص خودمم:">:)
دنبال بحث در مورد بلادبورن با دوستان ایرانیم بودم که دیدم اینجا کلی بحث میشه و خواستم اینطوری اول خودمو معرفی کنم!
اگه هم در مورد بازی کسی سوالی داشت یا خودم چیز جالبی بتونم تعریف کنم:p

دوست عزیز من عنوان شغلم برای بلادبورن ”گیم گرافیک دزاینر“ه و اینجا گرافیک بازی و طراح گرافیک یه بازی یعنی دقیقا طراحی همه اجزا گرافیکی بازی از منوها و ایکون ها گرفته تا لوگوها و خط٬ که من انجام دادم به علاوه چیدمان و سرهم بندی منوها که میشه UI artist.

غیر از من یه سرپرستمه که نظارت میکنه روی کارم و اون دومی هم برنامه نویسی ها رو انجام میده برای تحویل به پروگرمرهامون
گرچه امکان مانور و طراحی پیشرفته تری نداشتیم چون انجین استفاده شده برای بلادبورن قدرت کافی نداشت۰۰۰
بسیار عالی دستتون درد نکنه :)
من توی کریدیت بازی دیدم نوشته ui artist ولی توی ویکیپدیا نوشتین طراحی گرافیک بازی. اگه بیشتر توضیح میدادین سو تفاهم پیش نمیومد.

دوستان باس سومو که میکشن یه جام خون میده بهتون اونو توی hunters dream
جلوی قبرهای زرد رنگ استفاده کنین شمارو میبره یه جای دیگه که اخرش یه handel هست بعضی از در های بزرگ مراحلرو باز میکنه

سلام دوستان من نمیدونم این سوال کجا باید بپرسم وفقط میخوام این بازیو بخرم نمیدونم کجا داره تو بازی سنتر که نبود و تو سایت های دیگم نیاوردن ! کسی میتونه راهنمایی کنه تو کف موندم چند روزه بازی اومده..

سلام دوستان من نمیدونم این سوال کجا باید بپرسم وفقط میخوام این بازیو بخرم نمیدونم کجا داره تو بازی سنتر که نبود و تو سایت های دیگم نیاوردن ! کسی میتونه راهنمایی کنه تو کف موندم چند روزه بازی اومده..
به نظر میاد کسایی که توی ایران گرفتن همه دیجیتال خریدن. شما هم بهتره دیجیتال بخری.

دوستان ما هم میخوایم بازی رو بگیریم ولی فیزیکیش رجین یک 290 و رجین دو 260 بوده که خیلی گرونه این دیجیتالی که از فروشنده ها میخری هم که دیگه داره خراب میشه
معلوم نیست چه خبره بگیرم نگیریم چه کنیم دوستان ؟؟؟

منم بعد ٤٣-٤٥ ساعت با lvl 120 تموم كردم، جاهاي مخفي و باس هاي مخفي همرو رفتم:dالبته چندين نوع Chalice داريم كه من فقط ٢ تاشو رفتم.
خيلي عالي بود و يك سري جاهاشم ياد Dark souls ميوفتادم.
قيافه دشمن هاي بازيهم جاي تعريف داره يكي از يكي زشت تر:d
كسايي هم كه تروفي Blood gem master رو ميخوان، اين خودم ساختم به اين Chalice بريد همون اولش داره:glyph:hsdshzip

خو می خوام بازی کنم :(
یعنی تو اوج هیجان و درگیری که خواب و خوراکت شده این بازی یه دفعه دستت از بازی کردن کوتاه بشه خیلی نامردیه!
سونی ... تو روحت!:d حداقل می ذاشتی این بازی رو تموم می کردیم بعد جلوی این بازی های شیر رو می گرفتی! مگه مریضی؟!:|

دوستان دارم دیوونه میشم
همه کارا برای coop رو من و دوستم انجام دادیم،اما به هم وصل نمیشیم
هر دو کنار یک فانوس هستیم،دوستم زنگ کمک رو میزنه منم زنگ کوچیک رو میزنم که بهش جویین بشم،پسوردمون هم یکی هست اما وصل نمیشین
لول هامون هم با هم 10 تا فاصله داره
مشکل چیه ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or