PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
چقدر این باسهای چلیس سختن! این Abhorent beast بیچاره کرد منو آخرشم co-op زدمش.

الانم dark-beast paual هست که خیلی سخته راه و قلق خاصی داره؟
Abhorent beast هروقت می خواست بزنتت باید می پریدی بغل دست راستش(از جهت تو میشه دست چپش) اینجوری تا اخر جاخالی بدی راحت میتونی بزنیش بقیه حرکتاشم جاخالی به طریفین هست)

برای dark-beast paual هم بهترین راه اینه بری زیرش وایسی بزنی ولی وقتی دیدی میخواد اون جرکت برقش رو بزنه سریع باید دور بشی ازش(البته اگه لولت بالا نباشه نمیتونی در مقابلش وایسی و خیلی چابک باشی و بهتر یه hunter احضار کنی)

.

fable7/5

کاربر سایت
Jun 19, 2011
119
دوستان من بعد از کشتن vicar amelia به the witch of hemwick رسیدم اون رو رو هم کشتم حالا برای ادامه بازی نمیدونم کجا باید برم . این دفه ی دوممه . اصلا من ترتیب مراحل و باس هارو درست دارم میرم؟ اول باید ویکار رو میزدم بعدش ویچ یا .... اصلا انگار ترتیبی وجود نداره واقعا گیج شدم.کمک!!!

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
با سلام.
داستان کامل بازی بلادبورن در 56 صفحه بصورت PDF ، کامل و فارسی توسط بنده تهیه شده که می تونید با مراجعه به لینک زیر به آسونی دانلودش کرده و استفاده بکنید:

داستان کامل بازی BloodBorne - GamesHub

خوشحال میشم خوونده و نکته نظراتتون رو بیان کنید:d:d

.

.
احسنت به شما رفیق عزیز - خیلی عالی بود - البته من بازی رو تموم نکردم و کامل نخوندم فایل رو ولی ریز ریز خوندم بخش هایی که رفته بودم رو. کامل و عالی 10/10 . خیلی عالی :bighug:

- - -ویرایش - - -

دوستان من بعد از کشتن vicar amelia به the witch of hemwick رسیدم اون رو رو هم کشتم حالا برای ادامه بازی نمیدونم کجا باید برم . این دفه ی دوممه . اصلا من ترتیب مراحل و باس هارو درست دارم میرم؟ اول باید ویکار رو میزدم بعدش ویچ یا .... اصلا انگار ترتیبی وجود نداره واقعا گیج شدم.کمک!!!
.
.
تا جایی که من بازی رو رفتم و بنا به تجربه دمون سولز و دارک سولز! هیچ ترتیبی نداره رفیق شما هر جا رات باز بود برو جلو باس رو بزن! هر وقت هم دیدی دشمنا خیلی! سخت شدن بدون یه راه آسونتری وجود داره!

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
بکس پلاتیینیوم نداره dlc؟ ارزش داره بگیرمش چند ساعت گیم پلی داره؟ممنون میشم هر کی بازی کرده نظر بده

نه نداره
حدودا 5ساعت،حتما بگیر محیط بازی فوق العاده طراحی شده شاید اول بازی نه اما باس اول رو بکش بعدش به قسمت رودخونه که رسیدی بشین فقط محیط رو تماشا کن کیف کن! :D
خریدش کاملا ارزشش رو داره

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
سلام دوستان من یه سوال دارم:
کنسول من ریجن 2 هست.
روی کنسول دو تا اکانت ساختم یکی ریجن 2 یکی ریجن 1
بازی بلاد بورن رو به صورت فیزیکی خریدم ریجن 2
بازی رو دارم روی اکانت ریجن 1 بازی میکنم و تقریبا اواخر بازی هستم
الان بخوام dlc بخرم کدوم ریجن بخرم؟؟ آیا dlc ها هم ریجن دارن؟؟

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
سلام ! شما وقتی ویکار املیا رو زدی اون جلو تو کلیسا یه چیزی که هست وقتی اینسپک میکنی یه ویدیو نشون میده ! حالا اگه تو همون میدانی که از پله ها میای بالا میری تو کلیسا بری سمت چپ یه راهی هست میره پایین میخوره به یه جایی که یه در هست ولی پسورد میخواد که حالا پسورد رو میدونی

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
سلام دوستان.
خدایی بازیش خیلی سخته من لول 31 هستم و اول بازی class - Lone Survivor رو انتخاب کردم رو این باس Vicor Amelia گیر کردم اصلا ضربه های من در برابر او خیلی کم Demage وارد می کنه !
اصلا میشه یه روش Farming - Blood echoes رو معرفی کنید این لول لعنتی رو ببرم بالا !

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
کنسول من ریجن 2 هست.

منم همین سوالو داشتم
ممنون میشم جواب بدین

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
کنسول من ریجن 2 هست.

منم همین سوالو داشتم
ممنون میشم جواب بدین
ریجن کنسول که هیچ اهمیتی نداره
شما با ریجن1 نمیتونی DLC بازی رو بخری
باید DLC رو با اکانت ریجن2 بخری و فعالش کنی بعد میتونی بازی رو با همون ریجن1 ادامه بدی

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
بکس پلاتیینیوم نداره dlc؟ ارزش داره بگیرمش چند ساعت گیم پلی داره؟ممنون میشم هر کی بازی کرده نظر بده

قیمتش که انصافا گرونه 20 دلار ولی ارزشش رو داره. سه چهارتا محیط جدید داره و 4 تا باس جدید که فوق العاده ان.

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
منم همین سوالو داشتم
ممنون میشم جواب بدین
آگه بازی ریجن ۲ گرفتین باید dlc ریجن دو بگیرید چون در غیر این صورت بازی اجرا نمیشه
کنسول من ریجن 2 هست.

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
آگه بازی ریجن ۲ گرفتین باید dlc ریجن دو بگیرید چون در غیر این صورت بازی اجرا نمیشه

ولی من بازیم که ریجن دو هست رو روی اکانت ریجن یکم رفتم ، وقتی با اکانت ریجن دو ـم dlc رو بخرم ، بازی رو که روی اکانت ریجن دو ـم اجرا کنم میتونم دی ال سی رو بیارم؟

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
قیمتش که انصافا گرونه 20 دلار ولی ارزشش رو داره. سه چهارتا محیط جدید داره و 4 تا باس جدید که فوق العاده ان.
5 تا باس جدید داره
بزرگترین مزیت dlc علاوه بر ملاقات با برخی از شخصیتهای خیلی مهمی که می خواستیم بدونیم سرنوشتشون چی میشه........سلاحها هستند
حدود ۲۰ تا سلاح جدید داره که خیلی هم شیک و فوق العادن

.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر