PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:
باس صلی که هانتر هست هیچ کدومشون هم راحت نیست بهتره co-op بری باس ها
والا برا من سختترین باسش blood best باس انتخابیه وداخل +new game املیا باقیشون راحت زدم البته بستگی به خودت داره که چجوری حمله کنی جاخالی بدی و..... ولی coop نمیخواد بری چون نه کسی زیاد میاد کمکت وبا نت پر سرعت ایران هی time out بهت میده

دوستان توی باس های اول بازی گرگه راحتتره یا هانتره؟کدومش اصلیه؟
نه اصولا که سخت هست بازیش خب لذتش به این سری بازیها ولی اسلحه و تفنگت اول بازی درست انتخاب میکردی خیلی تاثیر داره هرکی که اینجا نظر میده یا خوده من یا هر کس دیگه اینقدر مردیم تو این بازی که قلقا باسها دستمون اومده اولین چیزی که داخل بازی میخواد خونسردی چون اینقدر مینویسه you died حالت بهم میخوره بعدا اپگرید اسلحه و تفنگ و اپگرید شخصیتت که داخل امگرید شخصیتت اول hp دوم vitaltyسوم streng وskileاینا مهمتر بقیه هستن ومیخوای کارتم راحت شه اسلح hunter axe انتخاب کن که به نظر من بهترین اسلحس وشما اولین. باس گرگ بکشی خیلی راحت تری باسش سه چهار تا حرکت میزنه میری عقب بعد میری پشت سرش میزنیش البته رو باسها dodgeکن یعنی r3 بزن راحت میکشیش !

برای رسیدن به ملگه یارنام چطور اون دانجن ها رو بسازم که نهایت به ایشون برسم و راهی ملکوت اعلاش کنم!
یکی از اون مقبره های سمت راست خونه تو هانتر دریم رو برو بزن بساز و پیش نیاز های هد دانجن رو بهت میگه

دوستان عزیز راهنمایی.
من باس VICAR AMELIA رو دیروز کشتم.الان دارم دربه در دنباله باسه بعدی میگردم.از پله ها اومدم پایین رفتم سمت راست به یه قبرستونی رسیدم که پره sniper هستش.رفتم یه دری باز کردم بعدش لامپ و روشن کردم.رفتم پایین چندتا زنیکه رو کشتم بعد رسیدم به یه غوله فاتحه ی اونم خوندم.بعد یه دره نرده ای هستش که نمیتونم باز کنم.چه کنم؟
بعد یه چیز دیگه:رفتم اون درم باز کردم که میگفت password رفتم رسیدم به forbidden woods اونجارم رفتم تا ته رسیدم به یه اسیاب خرابه راهه دیگه ای پیدا نکردم.
یه چیز دیگه:پیشه اون زنیکه ها که بودم رفتم اون پشت پشتا یه دریچه بود باهاش حرف زدم بهم tonsil atone داد مالید به خودش نمیدونم خلاصه اون چی بود؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.

آخرین ویرایش:
یعنی سختترین تروفیشه همین الان بگم بهت اینقدر میمیری که نگو منم خیلی مردم یعنی دیگه خواستم دسترو بشکونم
اگر دور دوم هم بازی رو تموم کنم و لول بالاتر باشه آیا کارم ساده تر نیست>؟؟؟؟؟؟؟؟
الان لول 98 هستم!
کسی نمی دونه کاتانا رو وقتی می کنه تو غلاف و خونی میشه چه فرقی داره با حالت عادی؟؟؟

آخرین ویرایش:
اگر دور دوم هم بازی رو تموم کنم و لول بالاتر باشه آیا کارم ساده تر نیست>؟؟؟؟؟؟؟؟
الان لول 98 هستم!
کسی نمی دونه کاتانا رو وقتی می کنه تو غلاف و خونی میشه چه فرقی داره با حالت عادی؟؟؟
اصلا این chaliceکه میری فقط باید اسلحه تا اخر level up کنی خونت داخل این chalice به حالت اول برمیگرده زیاد تاثیر نداره لول من خودم با لول 110 رفتمش نگاه کن یعنی باید داخل این مرحله جاخالیات به موقع و ضربه زدنت به باسها به موقع باشه

الان لول 98 هستم!

بیشتر دمیج میده وقتی از غلاف درش میاری

دوستان من دانجن ها رو همینطور ساختم رفتم جلو و دقت نکردم چه متریالی استفاده میکنم
الان دانجن 5 ام هستم
برای دانجن اخر باید دقت کنم چه متریالی بذارم یا فرقی نداره ؟ میخوام برسم به ملکه

دوستان من دانجن ها رو همینطور ساختم رفتم جلو و دقت نکردم چه متریالی استفاده میکنم
الان دانجن 5 ام هستم
برای دانجن اخر باید دقت کنم چه متریالی بذارم یا فرقی نداره ؟ میخوام برسم به ملکه
متریال ها رو میتونید قبل از ساخت هر دانجن ببینید
برید روی دانجن بعدی و آیتم هایی که قرمز هست رو باید تهیه کنید .
هر آیتم هم نداشتید به دانجن قبلی به صورت سرچ کردن همون دانجن برید تا پیدا کنید

الان لول 98 هستم!
دانجن ها خیلی مشکل نیست برادر
اگر ترتیبشون هم نمیدونی بگو تا بهت بگم
یکی از دانجن ها هم فقط خون و استامیناتو نصف میکنه .

- - -ویرایش - - -

بچه ها من تصمیم دارم بازیو بخرم، اما زیاد با سبکش آشنا نیستم یه توضحیی میدید؟! اینطور که مشخصه خیلی بازیه سختیه
برای تازه وارد ها به این سبک خوبه
این سبک اکشن نقش آفرینی هست
فقط اوایل کار کمی صبر میخواد
اما با دیدن ویدئو های آموزشی که بهت میدم و راهنما میتونید کمی با خیال آسوده بازی کنید و لذت ببرید .

دوستان عزیز راهنمایی.
من باس VICAR AMELIA رو دیروز کشتم.الان دارم دربه در دنباله باسه بعدی میگردم.از پله ها اومدم پایین رفتم سمت راست به یه قبرستونی رسیدم که پره sniper هستش.رفتم یه دری باز کردم بعدش لامپ و روشن کردم.رفتم پایین چندتا زنیکه رو کشتم بعد رسیدم به یه غوله فاتحه ی اونم خوندم.بعد یه دره نرده ای هستش که نمیتونم باز کنم.چه کنم؟
بعد یه چیز دیگه:رفتم اون درم باز کردم که میگفت password رفتم رسیدم به forbidden woods اونجارم رفتم تا ته رسیدم به یه اسیاب خرابه راهه دیگه ای پیدا نکردم.
یه چیز دیگه:پیشه اون زنیکه ها که بودم رفتم اون پشت پشتا یه دریچه بود باهاش حرف زدم بهم tonsil atone داد مالید به خودش نمیدونم خلاصه اون چی بود؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.

یکیم به من کمک کنه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or