PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:
من تازه بازی رو شروع کردم و دو بار هم با کلریک بیست درگیر شدم که به شهادت رسیدم!
اول بازی من تبر شکارچی رو انتخاب کردم حالا
SAW CLEAVER رو بخوام باید چکار کنم>>>؟؟؟؟؟
ظاهرا با hunter axe نمیشه حریف کلریک بیست شد!
لول من هم 11 هست!
چرا برادر من بهترین اسلحه همون axe hunter لول 15 شو برو سر بختش از molotov coctol استفاده کنی مثل ماست میزنیش

من تازه بازی رو شروع کردم و دو بار هم با کلریک بیست درگیر شدم که به شهادت رسیدم!
اول بازی من تبر شکارچی رو انتخاب کردم حالا
SAW CLEAVER رو بخوام باید چکار کنم>>>؟؟؟؟؟
ظاهرا با hunter axe نمیشه حریف کلریک بیست شد!
لول من هم 11 هست!
با axe هم میشه فقط باید حتما 10 تا ککتل مولوتوف داشته باشی به نظرم و موقع پرت کردن حروم نکنیشون و طمع نکنی برای زدنش چون باس اول هستش 1 یا 2 ضرب بزن بکش عقب

سلام مجدد
من هنوز به shadows of yharnam نرسیدم !! ولی شنیدم خیلی سخته! حتی پیدا کردنش هم دردسر داره چه برسه به کشتنش! میخواستم بدونم امکان Summon کردن آفلاین نداره که یکی از NPC احضار کنم؟

آقا من حال ندارم 2 ساعت بگردم میشه جای دقیق این باس هارو بگید؟!!! :d
Amygdala
Martyr Logarius
The Witch of Hemwick
Yharnam, Pthumerian Queen
nightmare frontier که باید tonsil stone بگیری بری اون جایی که یکی از amygdala ها هست ( از راسته vice amelia )
توی Cainhurst . باید invitation letter رو از روی تخته اوله بازی برگردی برداری . بعد بری سنگی ابی هست جلوی Hemwick
تو Hemwich
اخره اخره Chalice . خیلی بیشتر از 2 ساعت طول میکشه بهش برسی @_@

سلام مجدد
من هنوز به shadows of yharnam نرسیدم !! ولی شنیدم خیلی سخته! حتی پیدا کردنش هم دردسر داره چه برسه به کشتنش! میخواستم بدونم امکان Summon کردن آفلاین نداره که یکی از NPC احضار کنم؟
تو Forbidden Forest . اروم اروم بری گم نمیشی . میرسی بهش
نه خیلی خیلی سخت نیست. ok هست

nightmare frontier که باید tonsil stone بگیری بری اون جایی که یکی از amygdala ها هست ( از راسته vice amelia )
توی Cainhurst . باید invitation letter رو از روی تخته اوله بازی برگردی برداری . بعد بری سنگی ابی هست جلوی Hemwick
تو Hemwich

تو Forbidden Forest . اروم اروم بری گم نمیشی . میرسی بهش
نه خیلی خیلی سخت نیست. ok هست

ممنون دوست عزیز راستی کسیو میتونم آفلاین Summon کنم یا نه ؟

ممنون دوست عزیز راستی کسیو میتونم آفلاین Summon کنم یا نه ؟
به نسبت DS خیلی خیلی محدودتره . چند قسمت محدود بازی هست که میشه. مثلا میشه قبل از Blood starved beast فک کنم summon کرد . یه سری note هست اونجا که زنگ بزنی میان !ولی الان دیگه جاهاشون یادم نیست. قبلا تو یکی از پستام یه توضیحی داده بودم
توی BloodBorne Wiki سرچ کنی یا youtube هست

تو Hemwich

ممنون آرمان جان
من همه رو رفتم به جز Yharnam, Pthumerian Queen، یعنی نمیدونم چند تا از اون Chalice ذو باید باز کنم چون من اولی با آخری رو رفتم هر سه تا باسی که داشتن یکی بود!!!!
منظورم همون 6 تا هست که با Ritual Blood باز میشه دیگه؟!

ممنون آرمان جان
من همه رو رفتم به جز Yharnam, Pthumerian Queen، یعنی نمیدونم چند تا از اون Chalice ذو باید باز کنم چون من اولی با آخری رو رفتم هر سه تا باسی که داشتن یکی بود!!!!
منظورم همون 6 تا هست که با Ritual Blood باز میشه دیگه؟!
همه chalice ها رو رفتی ؟
یه chalice هست که باید بگیری اسمش Great Pthumeru Ihyll Chalice
بعد توی این Queen میادش فقط.
اره دیگه باید از اونا استفاده کنی . کلی باید farm کنی تا بتونی Great Pthumeru Ihyll Chalice - احتمالا چند ساعت وقت ببره.

همه chalice ها رو رفتی ؟
یه chalice هست که باید بگیری اسمش Great Pthumeru Ihyll Chalice
بعد توی این Queen میادش فقط.
اره دیگه باید از اونا استفاده کنی . کلی باید farm کنی تا بتونی Great Pthumeru Ihyll Chalice - احتمالا چند ساعت وقت ببره.

الان از وقتی پست قبلی رو گذاشتم دارم بازی میکنم و تازه Defiled Chalice رو گرفتم اما مشکل اینه Bastard of Loran رو ندارم و بدتر اینکه Ailing Loren Chalice هم نتونستم پیدا کنم
خیلی سخت شد اینجاش دیگه و واقعا حوصله میخواد رفتنش
جای دیگه ای نیست که Bastard of Loran رو بگیریم؟!

انصافا بازیش ترسناک به معنی واقعی یعنی باید ژانر ترسناک براش در نظر گرفت من اویل 2 و 3 هم نترسیدم ولی تو این سن و سال سر این بازی عصابم بهم میریزه و میترسم. شبا هم کابوس میبینم

تا Defiled Chalice رفتم اما این Keeper of the Old Lords اعصابمو خرد کرده

اینا چقد سختن!! این Watchdog of the Old Lords رو نمیشه زد
نامردی اینجا HP ت هم نصفه سخت شده

آخرین ویرایش:
الان از وقتی پست قبلی رو گذاشتم دارم بازی میکنم و تازه Defiled Chalice رو گرفتم اما مشکل اینه Bastard of Loran رو ندارم و بدتر اینکه Ailing Loren Chalice هم نتونستم پیدا کنم
خیلی سخت شد اینجاش دیگه و واقعا حوصله میخواد رفتنش
جای دیگه ای نیست که Bastard of Loran رو بگیریم؟!
فقط توی Ailing Loran Chalice پیدا میشه تا جایی که میدونم
باید Amygdala رو بکشی تا این chalice رو drop کنه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or