شایعه Bloodborne در راه PC

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
طبق توئیت جدید کاربر شناخته شده Wario64 بازی Bloodborne به زودی برای PC منتشر خواهد شد

You can play Bloodborne on PC with PS Now...or wait a little longer

Wario64 & more teasing Bloodborne on PC

جالبه همین چند دقیقه پیش همه چیز از یه مسخره بازی شروع شد. با یه توییت بی ربط از طرف یه نفر. حتی تاپیکش هم توی ریست ارا بسته میشه. ولی درست چند دقیقه بعدش این Waio64 میاد همچین حرفی رو میزنه و اینجور که فهمیدم، خیلی آدم موثقیه.

تاپیک دوم زده میشه و یکی از ناظم های اونجا پست زده و گفته منم شنیدم در موردش. تاپیکه رو نبستن چون انگار تایید شده که حرفش درسته.

Wario64 & more teasing Bloodborne on PC

It's FUCKING happening

آخرین ویرایش:

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,424
نام
علی
اميدوارم بازي برا پي سي بياد و خوبم بفروشه. نسخه ي دوم كه قطعا در كاره ولي شايد هنوز استارتشم نخورده باشه. فروش خوب روي پي سي 2تا مزيت داره. يكي اينكه سوني دست و دلبازتر ميره سراغ فرام سافتور و نسخه ي دوم ميتونه حتي بهتر از اولي باشه كه نتيجش ميشه يه بازيه عالي روي پلي استيشن. دو اينكه بازي ممكنه به واسطه ي فروش خوبش روي پي سي زودتر هم پورت بشه براي پي سي بازا و روياييش اين ميشه همزمان يا با بازه ي يك ساله برا پي سي هم بياد كه عالي ميشه برا پي سي بازا. من خودم پول پي سيه هيولارو ندارم وگرنه ميبستم با 60 فريم باز بازيو ميجوئييدم!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اگه این قضیه Repack کردن بازی و عرضه برای PC راست باشه که عرضه Bloodborne II تا قبل سه ماه آخر 2023 رو باید قطعی‌تر از قطعی بدونیم. پنج سال داره از ریلیز می‌گذره و سونی به شکل‌های مختلف هنوز IP رو توی چشم نگه داشته. از عرضه بازی VR مرتبط تا حضور استچیوهای بازی تو نمایشگاه‌های مختلف تا منتشر کردن کمیک استریپ تا مبهم حرف زدن در مورد ادامه و ...
آیا سونی با ندادن پچ Pro تا الان داشته پیام میفرستاده که برنامه به خصوص‌تری برای بازی داره؟ که به موقع دوباره بازی رو بیاره تو چشم که یه مدت بعدش سیکوعل رو معرفی کنه؟ مگاتون E32021 یا PE2021 همین بازیه؟

پ.ن: امیدوارم الان یه اینسایدر دلواپس و حقیقت‌طلب و از این جور چیزا سر و کله‌ش پیدا نشه بگه نشون به اون نشون که میازاکی عادت داره تو روزای بارونی شورت راه‌راه بپوشه Bloodborne IIی در کار نیست8-|

پ.ن۲: با این حجم از پیگیری‌ای که من می‌بینم اگه طرف همینطوری بقیه رو زائونده باشه چه بسا احتمال داره میازاکی یه تونل کنده باشه تو استودیو به یه اتاق مخفی که چهارتا آرتیست از دست این یارو اینسایدره بتونن تو آسایش رو بازی کار کنن این هیچ بعید نیست اگه یه روز بویی از شروع به کار روی بازی به مشامش بخوره بمب به خودش ببنده بره کلا ساختمون From رو منفجر کنه یه وقت بازی ساخته نشه(:| حالا بماند BB رو فقط فرام نمیسازه Japan Studio هم تو کاره ولی آخه اینقد یه اینسایدر پیگیر؟ اینسایدر باید بیاد یه چیز ول بده بره تموم شه. نه این نشسته دید می‌زنه ببینه که بجز حقیقتی که اون می‌دونه کی داره صحبت می‌کنه بیاد وسط اسلحه‌ش رو دربیاره بگه تکرار کن "حتی یک نفر هم در حال حاضر روی BBII کار نمی‌کنه". بعدم اگه همچین کاندیشنی خوشایندت نباشه یه سناریو بیشتر وجود نداره احتمالا: اینکه ما کسی هستیم که لیاقت نداریم و دستی که با خیرخواهی و دانایی بهمون دراز شده رو گاز می‌گیریم.
خود کارمندای اونجام همه کاملا نمیدونن چی به چیه کی به کیه بعد این میاد به این شکل فکت صادر می‌کنه آدم چی بگه؟8-|
دفعه قبلی ریپورتت کردم. این دفعه هم ریپورتت میکنم. دفعه بعد اینقدر خوش اخلاق نیستم.

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,162
نام
سبحان
  • Like
Reactions: rahyarpaul

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
اگه عکسها واقعی باشن ،پورت افتضاحی به نظر میاد، در انتظار باشه.
اولا سطح گرافیک تو ذوق میزنه. بعد به نظر میاد ،طرف با10900 core i9 داره بازی میکنه و عقل حکم میکنه رو اون سیستم یه 2080 یا 2080ti باشه. بعد 21 فریم.
تازه صحنه شلوغ و خاصی هم نیست.اینجوری باید بریم تو فکر low با رزولوشن 720P یا 480P اگه ساپورت کنه.

آخرین ویرایش:

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر