BlizzCon 2019: اولین تریلر از گیم‌پلی Diablo IV منتشر شد

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
maxresdefault.jpg
بالاخره و بعد از مدتها انتظار، اولین تریلر از گیم‌پلی بازی به شدت مورد انتظار Diablo IV در حاشیه مراسم بلیزکان 2019 منتشر شد. شما علاقمندان می توانید تریلر را با کیفیت 1080p در زیر مشاهده و دانلود نمایید. در حال حاضر بازی برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، رایانه‌های شخصی و پلی استیشن 4 تایید شده است، اما تا به الان خبری از تاریخ انتشار نیست.

1080p.png

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
ای خدا...انگار همین دیروز بود در مورد سیستم آنلاین دیابلو 3 روی PC و مشکلات روزهای اول انتشار بازی به خاطر حجم زیاد پلیرها اینجا بحث میکردیم ، فکر کنم صحبت 7 سال پیشه ، پیر شدیم رفت .
-----------
پ. ن : امروز یکی از روزهای سخته زندگیم بود ، این خبر خیلی حالم رو خوب کرد ....:)

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
خواهشن برای این شاهکار یه تاپیک بزنید
عجب نمایشی داشت
چقدر چهره ها طبیعی بود ، جزییات دیوانه کننده
هنوز دیابلو 2 روی سیستمم هست برم یه دور دیگه تمومش کنم ^:)^
از دوستان اگر تونستند با زیرنویس فارسی کنن این تریلرو خیلی خوب میشه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,957
نام
آریا
من اهل بازی‌های Blizzard نیستم و فقط دو تا بازی‌شون رو تا آخر رفتم که هر دو هم ارتباط زیادی با Blizzard واقعی نداشتن. :D
یکی The Lost Vikings بود که به شدت باهاش حال می‌کردم و البته اون موقع حتی اسم استودیو هم این نبود و Silicon & Synapse بود! :D یکی دیگه هم The Death and Return of Superman که اون هم بازی خوب و سرگرم‌کننده‌ای بود. به جز اینا فقط لحظات کمی از Warcraft II&III و اندکی هم Diablo II رو بازی کردم، نه در حدی که اصلاً بتونم نظر بدم. یه StarCraft: Ghost هم بود که برای تجربه‌ش لحظه‌شماری می‌کردم و متأسفانه به فنا رفت و کنسل شد. :(
ولی از قدیم عاشق CGها و تریلرهای این استودیو بودم و اکثرشون رو دیدم و بسی لذت بردم. از ویدیوی اول Diablo II تا کاتسین‌های محشر Warcraft III که بعضی‌هاشون رو هیچ‌وقت یادم نمیره، مثل اون صحنه‌ی ورود Arthas به قصر و...
الآن هم واقعاً مغزم ذوب شد با این ویدیوی معرفی Diablo IV! فوق‌العاده بود! یه اتمسفر سنگین و خفن با تصاویر سینمایی درجه یک که حتی کسی مثل من که اهل Diablo نیست رو هم جذب خودش می‌کنه. یادمه زمان Diablo III، طرفدارهای قدیمی از این ناراحت بودن که بازی یه ذره رنگارنگ و کارتونی شده و گویا این‌بار دوباره حال و هوای بازی و استیل بصری برگشته سمت نسخه‌های کلاسیک و این می‌تونه خبر خیلی خوبی برای طرفدارهاش باشه.

خواهشن برای این شاهکار یه تاپیک بزنید
عجب نمایشی داشت
چقدر چهره ها طبیعی بود ، جزییات دیوانه کننده
هنوز دیابلو 2 روی سیستمم هست برم یه دور دیگه تمومش کنم ^:)^
از دوستان اگر تونستند با زیرنویس فارسی کنن این تریلرو خیلی خوب میشه
تاپیکش رو بچه‌ها زدن. :D
Diablo IV I PC

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
تریلر گیم پلی+CG دیابلو رو دیدم... ولی CG تنها برای بعد اگر بشه...

اما... آقا چرا تاپیک خبر WOW نداریم؟
در مورد اون میخوام بگم :| CGش چه گولاخ بود!
ولی سوال... الان یعنی بالاخره از W3 تا به الان... داستان لیچ کینگ قراره تموم بشه؟
حالا من که هیچی از WOW دیگه نمیدونم و مثلا این بشری که با آرتاس/لیچ کینگ میجنگید رو نمیشناسم... ولی یعنی انقدر خفنه؟ و اینکه خیلی مورد خفنی(شکست لیچ کینگ) رو لو ندادن تو تریلر معرفی؟ :-"
و اونجا که کلاه خود رو قاچ کرد و آسمون شکست... کرک و پرم ریخت! فوق العاده بود! فوق العاده! :|

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
تریلر گیم پلی+کات سین دیابلو رو دیدم... ولی CG برای بعد اگر بشه...

اما... آقا چرا تاپیک خبر WOW نداریم؟
در مورد اون میخوام بگم :| CGش چه گولاخ بود!
ولی سوال... الان یعنی بالاخره از W3 تا به الان... داستان لیچ کینگ قراره تموم بشه؟
حالا من که هیچی از WOW دیگه نمیدونم و مثلا این بشری که با آرتاس/لیچ کینگ میجنگید رو نمیشناسم... ولی یعنی انقدر خفنه؟ و اینکه خیلی مورد خفنی(شکست لیچ کینگ) رو لو ندادن تو تریلر معرفی؟ :-"
و اونجا که کلاه خود رو قاچ کرد و آسمون شکست... کرک و پرم ریخت! فوق العاده بود! فوق العاده! :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر