Diablo IV I PC

VahiD VFSDF

PC GAMER
Gold User
Jul 19, 2010
187
نام
VahiD VFSDF
http://uupload.ir/files/hphp_photo_2019-11-01_21-46-55.jpg

Blizzard Entertainment تقدیم میکند . Diablo IV معرفی شد
طبق اعلام سازندگان، وقایع Diablo IV چندین سال پس از اتفاقات نسخه سوم رخ می‌دهند. جایی که افراد زیادی در اثر نبرد‌ها کشته شده‌اند و در کش و قوس این نبرد‌ها، یک اسم افسانه‌ای مجددا به پا برمی‌خیزد.
http://uupload.ir/files/zw5d_untitled.jpg

بازگشت به ریشه‌های تاریک به طوریکه طبق اعلام سازندگان شاهد یک نسخه تاریک و گاتیک از جهنم در بازی خواهیم بود. علاوه بر این حالت PvP هم بخشی از نسخه جدید خواهد بود.حضور کلاس‌های Barbarian، Sorceress و Druid هم در آن تایید شده است

Publisher: Blizzard Entertainment
Developer: Blizzard Entertainment
Platforms: PC\PS4\Xbox 1
Genre: Action role playing, hack and slash

تریلر معرفی بازی

ویدیو گیم‌پلی بازی

http://uupload.ir/files/brj2_capturefdd.png

http://uupload.ir/files/hl6_maxresdefault.jpg

n1jg_1.jpg9lcd_2.jpg 7knc_3.jpg 8z2d_4.jpg
0ws_5.jpg 5sv_7.jpg un8d_6.jpg

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر سایت
Apr 14, 2007
3,383
نام
مــاکــان
چه اتمسفر تاریک و مریضی داشت، عاشقش شدم.
ادامه نسخه دوم که خوبه کلا جو تاریک وارد فاز جدیدی کرده، آخرش رفتم سینماتیک دیدم کلا گرخیدم.
وااااااه چی بود، رو دست بلیزارد واقعا نیست که بخواد انیمیشن و سینماتیک بسازه، کلاس درس بود.

msf

کاربر سایت
Sep 4, 2007
297
فقط خدا خدا میکنم مثل نسخه سوم آنلاین نباشه که بتونیم مثل نسخه دوم بازی کنیم[-o<[-o<

• Like
Reactions: kamyy

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,377
نام
نیما
آخ آخ که چقدر با نسخه سومش خاطره دارمو چقدر تو همین تاپیک رفیق پیدا کردم با دیابلو :D خیلی خوشحال شدم امیدوارم زودتر تاریخ عرضه رو اعلام کنند!

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
726
نام
میلاد
درود
همه چیز عالی همونطور که از بلیزارد انتظار میرفت - فقط خداکنه تاریخ عرضه رو سریع اعلام کنه و یه تایم زود هم باشه نه چند سال دیگه :) -- و کلاس های دیگه ای هم معرفی کنه . حداقل 2 کلاس دیگه لازمه به نظر من

شدیدا منتظرم بازی رو عین دیابلو 3 بترکونیم ... فوق العاده هس این سری

واقعا تجربه لذت بخشی داره برا من

• Like
Reactions: soltanmasoud

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,504
نام
Masoud
درود
همه چیز عالی همونطور که از بلیزارد انتظار میرفت - فقط خداکنه تاریخ عرضه رو سریع اعلام کنه و یه تایم زود هم باشه نه چند سال دیگه :) -- و کلاس های دیگه ای هم معرفی کنه . حداقل 2 کلاس دیگه لازمه به نظر من

شدیدا منتظرم بازی رو عین دیابلو 3 بترکونیم ... فوق العاده هس این سری

واقعا تجربه لذت بخشی داره برا من
احتمالا تاریخ عرضه چند ماه دیگه میزاره که تقریبا 1 سال دیگه رو کنسول های جدید هم بده.
کلا این حرکت خیلی مزه داده به یه سری شرکتا که رو پلتفرم نسل حاضر و هم بعد بفروشن بازیشونو.
دیابلو 3 هم همینجوری بود دیگه.

• Like
Reactions: trainer

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
1,750
نام
علی
امیدوارم اصلیترین مشکل 3 که end-game content بودو نداشته باشه! واقعا ادامه دادن بازی از یه جایی به بعد بی معنی بود!

• Like
Reactions: ..:ab:..

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
939
نام
بهنام
خب داشتم استیریم quin رو میدیدم که با یکی از lead game designer های بازی صحبت میکرد کلی سوال پرسید و جواب بیشترشون این بود که هنوز دقیق نمیدونن قراره چی بشه و خیلی چیزا ممکنه تغییر کنه ولی مهماش اینا بود

اول درمورد دانجن ها . گویا کلی دانجن تو بازی هست و لول های مختلفی داره وقتی بالاترین لول ی دانجن رو انجام میدین بهتون ی کلید از ی دانجن رو میده(ممکنه هر دانجنی باشه) که به اون دانجن affixes و mechanics اضافه میکنه و بستگی به خودتون داره که چطوری اون داجن رو انجام بدین و ... یعنی ی چیزی مثله + mythic های wow میشه که خب این خیلی عالیه اگه هنوزم wow retail پلیر داره به لطفه همین +m

یکی دیگه از سوالای که پرسید درمورد این بود که بازی add on و ... ساپورت میکنه یا نه مثلا dps meter یا مثلا میشه UI بازی رو کاستومیاز کرد یا نه که جوابش این بود که سعی میکنن هرچیزی که نیازه تو خوده بازی باشه و ...

و اینکه پرسید چجوری قراره بازی رو ساپورت کنن و محتوا بدن و درکل هزینه هاش چجوری تامین میشه که جواب داد با اکسپنشن و ایتم های کازمتیک داخل شاپ

مورد بعدی راجع به trade بود که گفت سه نوع ایتم وجود داره دسته اول رو میشه بدون محدودیت ترید کرد دسته دوم bind on equip هست و دسته سوم که کلا نمیشه ترید کرد(قوی ترین ایتم های بازی)

راجع به اند گیم هم گفت فعالیت های زیادی وجود داره مثله world boss و ...(زیاد توضیح نداد)

دراخرم پرسید با توجه به اینکه بازی برای کنسول های فعلی هم تایید شده کی قراره ریلیز بشه که جوابش خیلی خوشحال کننده نبود چون گویا حالا حالا ها کار داره

سوال های زیادی بود من خودمم درست متوجه نمیشدم چون مشکل صدا داشتن اولش که اصلا صدای یکیشون نمیومد بعد که درست شد صدای بازی و سالن از صدای این دوتا بیشتر بود ولی خب مهماش همینا بود اگه اشتباه نکنم

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
881
نام
ناروتو
و باز هم اون سيستم مسخره هميشه انلاين بازي كه دشمنها روي سرور بارگزاري ميشن. ديشب بصورت زنده ديدم مراسم رو دوستان بليزارد مثه تجربه پارسال نكردند و نذاشتن كسي طي مراسم باهاشون صحبت كنه. سريع معرفي كردن و اول اولش هم يه عذرخواهي و تمام. از ديابلو ايمورتال هم فقط يه تريلر ديگه دادن بيرون
ديابلو 4 هم بنظرم اومد كه فقط يكم رنگ بندي رو سياه تر كردن همين، اميدوارم كه بازيه خوبي از آب در بياد
البته مثه اينكه گفتن از فروختن آيتم هاي كازمتيك ميخوان درامد زايي كنن فقط اميدوارم مثه ديابلو 3 از اين قرتي بازيا در نيارن كه شمشير هاي رنگي و فانتسي ( عذر خواهي ميكنم اينو ميگم ولي همون آيتم هاي بچه پسند ) بخوان بفروشن كه واقعا ضده حاله.

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
635
نام
شهاب
منتظر دیمون هانترم یکم طراهی کاراکترا انسانی تر شده بود واون حالت هیروی رو نداشت مثلا بربریان انگار مال اسکاندیناوی نبود ادم یاد گیم اف ترون میفته

• Like
Reactions: MaTrix PouYa

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,035
نام
Pouya
معرفی دیابلو ۴ باعث شد بعد چند وقت به تاپیک بازی های PC سر بزنم !:D انگار همین دیروز دیابلو ۳ منتشر شده بود چقدر هم مشکل داشتیم سرش. همه خاطرات باز زنده شد . اگه این نسل منتشر بشه باید لیست اولویت برا خرید بازی هایی که میخوام را یه ریست بکنم:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟