BlazBlue: Calamity Trigger

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
blazblue_logo_psd_jpgcopy-685x395.jpg

درود !

بازی Blaz Blue مدتی هست که منتشر شده (البته فقط برای دارندگان نسخه ی J ) ! اما خب تاپیکی براش ندیدم و تصمیم گرفتم یه تاپیک بزنم و به این بازی زیبا بپردازیم !

این بازی توسط Arc System ساخته شده و ناشر بازی هم شرکت Aksys Games هست ! و در تاریخ 30 جولای ریلیز شده ! البته همونطور که گفتم برای دستگاه های J منتشر شده و حدود 3 ماه دیگر برای ریجن های دیگه منتشر میشه .
بازی با وجود معروف نبودن اما فوق العاده هست ! تمام نکاتی رو که یک بازی فایتینگ 2 بعدی باید داشته باشه رو داراست و به راحتی میشد یکی از برترین بازی های Fight در این Gen کنسول ها هست ! از نکات مثبت بازی میتوان به نکات زیر اشاره کرد :

• گیم پلی بسیار سریع و جذاب
  • گرافیک 2 بعدی زیبا با رنگ بندی و طراحی فوق العاده !
  • طراحی ـه هنری و زیبا ی کرکتر ها
  • داستان زیبا که باعث میشه این بازی رو از هر بازی Fighting ـی متمایز کنه !
  • Location های زیبا با طراحی فوق العاده !
  • و ... :D
9587212009.jpg

به راحتی میشد گفت این بازی بسیار سرتر از بازی ضعیف Kof XII (که مدتی پیش منتشر شده بود)هست !

در کل ما طرفدارن بازی های Fighting شدیدا منتظر عرضه ی نسخه ی PAL بازی هستیم !

در پست های بعدی اصلاعات بعدی رو میذارم .

مشخصات بازی :

958721wuw.jpg

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
... یکی از گیم‌هایی که به خاطرش XBox خریدم :) (و J هم خریدم)

با توجه به اینکه دوستان توی این سایت تقریباً به جز Tekken گیم فایتینگ دیگه‌ای رو اصلاً قبول ندارن، فکر نمیکردم کسی از وجود این گیم اصولاً خبر داشته باشه :D

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
... یکی از گیم‌هایی که به خاطرش XBox خریدم :) (و J هم خریدم)

با توجه به اینکه دوستان توی این سایت تقریباً به جز Tekken گیم فایتینگ دیگه‌ای رو اصلاً قبول ندارن، فکر نمیکردم کسی از وجود این گیم اصولاً خبر داشته باشه :D
بازی واقعا فوق العاده هست ! حتی خیلی ها متعقدند که از SFIV هم بهتره !
چون توسط شرکت معروفی ساخته نشده و براش خیلی تبلیغ نکردن مثل بقیه نتونست خودنمایی کنه ! در حالی که بازی عالیه !
می گم ماله pc هم داره؟
Ps3 - 360 - Arc

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
Ps3 - 360 - Arc
یه اخباری اومده که یه پابلیشر اروپایی می‌خواد این گیم رو برای PC هم عرضه کنه. اما این قضیه هنوز کمی ابهام داره. این خبر خیلی کم سر و صدا پخش شد.

در مورد معروف بودن یا نبودن شرکت سازنده این بازی، میشه گفت که آره از Capcom و SNK کمتر معروفه منتها سری Guilty Gear رو که کلی معروف هست رو همین شرکت ساخته.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من J دارم ولی نمیدونم چرا هنوز نگرفتم!:biggrin1:
KoF که زیاد جالب نبود.
ولی انگار این خوبه. هروقت سرم خلوت شه میگیرمش.
اشتباه میکنی ! :D این بازی از همه لحاظ کامله ! حتما بگیرش ! ما Palـی ها باید 3 ماه وایسیم !

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,851
نام
صفا
حتی خیلی ها متعقدند که از SFIV هم بهتره !
من نمیدونم مشکل شما با این بازی چیه ؟ اگه مشکل شما سخت بودنشه که BlazBlue قطعا از SF سخت تره.
اگه با گرافیک SF IV مشکل داری خب گرافیک اینم کارتونیه .
در کل شما چرا Anti SF هستین ؟:confused:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من نمیدونم مشکل شما با این بازی چیه ؟ اگه مشکل شما سخت بودنشه که BlazBlue قطعا از SF سخت تره.
اگه با گرافیک SF IV مشکل داری خب گرافیک اینم کارتونیه .
در کل شما چرا Anti SF هستین ؟:confused:
خب :
من اصلا آنتی SF نیستم ! از بچگی هم بازیش رو دوست داشتم و همین اینکه کارتون هاش رو دنبال میکردم !
اتفاقا مشکل من سخت بودنش نیست ! یعنی اصلا مشکلی با این سری ندارم ! سخت بودنش کاملا بجا و مهارتی هست ! اینم قبول دارم که قطعا BB سخت تره ! با گرافیکش مشکلی ندارم چون که بازم عین بقیه فاکتور هاش کامل بجا و استاندارد برای یک بازی 2D هست !
منم نگفتم که از SFIV بهتره ! گفتم خیلی معتقدند که این بازی از اونم بهتره ! نه اینکه اون بازی بده و این خوب ! همونطور که گفتم من SF رو از بچگی دوست داشتم و بهش توهینی هم نکردم !

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
دوستان سلام.
کسی میدونه ریجن pal یا free بازی کی میاد؟
من ntsc رو گرفتم گفت ریجنش نمی خونه.
در حالی که من الان star wars:fu , army of two:tfd و soul calibur IV رو هم رو همین ریجن اجرا و بای می کنم!

یا حق

mohsen_illidan

کاربر سایت
Nov 11, 2007
71
نام
محسن
شما ها که به این سبک بازی ها علاقه دارید چرا انیمه نگاه نمی کنید
من خودم این جور بازی ها رو فقط به خاطر این که حالت انیمه ای دارن ازشون خوشم میاد .

cafe_game

کاربر سایت
Oct 9, 2009
169
من عاشق اين مدل بازي ها هستم مثل gulity gear هست مثل انيمه ست :love:
ميشه بگين چه قدر مونده تا تاريخ انتشارش؟ راستي عكس جديد نيومده؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر