black ops 2 VS battlef!eld 3 (multi player

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
البته خب هنوز خیلی ها نتونستند مولتی BO II رو تجربه کنند چون هنوز کرک نشده

و با وضع الدلار هم عده ی کمی هستند که بتوانند Orig بخرند.

ولی فکر می کنم هیچ چیزی به مولتی سری COD نرسه

بابت تایپیک ممنون

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
جک جالبی بود....من از COD 1 دارم این سری رو بازی میکنم و نسخه ای نبوده که بازی نکردم باشم و همرو مولتی هم بازی کردم و یه زمانی شاهکار بود ولی بعد از اومدن BF3 و وجود یه همچین بازی عالی بی معنیه که آدم COD بازی کنه....البته COD که خونه Noob هاست و با اون ها نبودم....

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,820
نام
U-N-3-S
به نظر شما مولتی پلیر بازی که مپش 3 گیگ هست و قابلیت استفاده از هلی کوپتر . موتور و ... داره رو با مولتی یک بازی که کل فضای 12 15 تا مپش رو هم برابر با نصف مپ های bf3 نمیشه میشه مقایسه کرد ؟

ضمنا ایرانی ها bo2 بازی میکن به n دلیل :

1.رایگان
2.دانلودی نداره
3.بقیه ایرانی ها به دلیل دلایل قبلی فقط bo2 میزنن ...

راستی اگه طعم واقعی مولتی رو نکشیدین برین 30 مین Bad company 2 بزنین بفهمین مولتی یعنی چی ...

بازی که سروراش تو 2 روز هک شد ارزش بحث داره ؟

h30

کاربر سایت
Jul 12, 2011
44
نام
حامد
آقا اصن یکی از دلایل چرت بودن cod black ops 2 اینه سرورش داغونه و ربط آنچنانی به پوینت نداره چون من خودم از موقعی که دلار گران شده 1000 تومن هم خرج اینا نکردم بلکه همه رو لایت ترانسفر میکنم(یکی از گونه های لاشخوری :D ) بعد به قول این داشمون همه تو black ops 2 نووب هستند.

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
BF3 جنگ واقعی ست! در عین حال سخت! مشخص کسانی که COD باز هستن نمی تونن بازی کنن! دلیلشم آرکید بودن COD !
دلیل اصلی موفقیت BF3 به نظرم ساخت مپ های بزرگ که به شما اجازه میده تاکتیک های نظامی بوجود بیارین و پیاده کنید!
گرافیک و صدا و گیم پلی بازی BF3 هم که اصلا قابل مقایسه با سری COD نیست! اصلا سربازی که نتونه در حال دویدن خشاب عوض کنه باید بیاد باغچه خونه ما رو بیل بزنه :d
این ویدیوی جالب از صداگذاری اسلحه های BF3 و MW3 است ! حتما ببینید واقعا خنده داره! Battlefield 3 vs Modern Warfare 3 Gun Sounds - YouTube
این هم یه ویدیو از مقایسه گرافیک دو بازی Battlefield 3 vs MW3 graphics - YouTube
اون قسمت که دو تا بازی رو میذاره کناره هم خیلی جالبه! گرافیک افتضاح و مصنوعی COD بدجور تو چشمه!

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
از گیم پلی شون که بگذریم سرورای کال آف واقعا افتضاحن :| اصلا نمیشه جوین شد گاهی اوقات )x
من تاحالا بتلفیلدو آنلاین بازی نکردم اما چندتایی ازش ویدئو دیدم
یه سوال برام پیش اومده :
مپ به این بزرگی . 16 تا بازیکن خیلی کم نیست ؟؟
یه ویدئو دیدم طرف 2 دقیقه میدوید تا یه دشمن پیدا کنه و بکشتش :d

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
يه مشكلي كه bo2 داره ..هك شدن مولتي بازي هست...خيلي ها دارند ار aimbot استفاده ميكنند و لذت بازي رو از بقيه گرفتند....تو ايراني ها هم داريم يه چند نفري دارند استفاده ميكنند...
abuse.gif

تو هر 3 نسخه اين مشكل هست..ولي تو pc و360بيشتر از ps3 هست...

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
اقا ما رفتیم به گفته ی این دوستمون yonestm بتل2 زدیم.واقعا فوقالعاده یود:-o باورم نمیشه این همه وقتمو سر cod گذاشتم وقتی می تونستم همچین چیزی بازی کنم:|اگه کسه دیگه ای هم مثه من مولتیش رو امتحان نکرده حتما یه سری بزنه.راستی هنوز کسی بتل2 بازی میکنه؟من که پایه هم :d:ghost of shaman
درمورده بحثه این تاپیک هم باید بگم که واقعا bo2 پیس اف شت بود چه مولتی چه سینگل:-&در مقایسه با بتل هم نمیگم در کل با خوده نسخه هایه قبلی cod میگم

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
اولا وا3 من اول از همه اینه که بهم فاز بده بازی حالا کاری ندارم بازی 2 kb باشه مپش یا 4 gb . بتلفیلد 3 خیلی دیر ادم دشمنو پیدا میکنه .

Miladosos

کاربر سایت
May 6, 2011
602
نام
میلاد
اولا وا3 من اول از همه اینه که بهم فاز بده بازی حالا کاری ندارم بازی 2 kb باشه مپش یا 4 gb . بتلفیلد 3 خیلی دیر ادم دشمنو پیدا میکنه .
خب دوست عزیز ، آدم اگر بره تو Conquest Large بعد هم کلا 2 نفر تو بازی باشن ، همه هم پیاده ، تو اون مپ که با جت 2 دقیقه طول میکشه دور بزنیش ، توقع داری سریع طرف رو پیدا کنی ؟ :|
خب یه سرور شلوغ که 63 نفر توش باشن و تو 64 نفرم باشی ، مثل جت آدم پیدا میکنی . :|
--------------------
هی دوست های ما گفتن بیا یه دست CoD بزن ، رفتیم زدیم ؛ به معنای واقعی یه جوک بود (MW3) . یکی داره چیت میزنه . یکی تو چت بار ضر میزنه . یکی ترول کرده . یکی علافه :| خود نوب کده است :d
ولی کسی که واقعا بخواد طعم مولتی رو بچشه یا خودش رو مولتی باز معرفی میکنه ، BF3 بازی میکنه.

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,820
نام
U-N-3-S
شاید مولتی کال بد باشه ... اما خدایی سینگلش قویه البته غیر این اخری ... mw3 سینگلش خدا بود جدا ... bf3 هم تو سینگل خوب نیست اصلا ری..ده :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر